Sorry, пак тема за лятна количка

  • 3 048
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 231
Ако решиш да се спреш на тези от 40лв. (без сенника, трябва да знаеш, че тези в Комо (5кг измерено лично) са една идея по-големшки от тези в Джъмбо. Което за мен си е предимство, защото първо е по-стабилна, второ аз съм висока и онези в джъмбо (дори няколко сантиметра разлика) са ми нисички. А и гумите са една идея по-големшки (може би 2- см.), но и двете имат само 1 седнало положение. Успех в избора.
Това е тази от Комо:

# 17
  • Мнения: 3
И ние сме с чико,доволна съм.Купих я декември месец от джъмбо,никакви проблеми досега.Само си купих и мрежа 6лв

# 18
  • София
  • Мнения: 7 191
Връщам се от Джъмбо, но за съжаление Чико-то го нямаше  Sad
Или поне аз не успях да го открия на щанда с количките, където продаваха други модели на Чико.
Консултанти, естествено, нямаше.
Продавачката на касата нямаше представа.
Не го обичам този магазин, и това си е.
Да имате случайно някакъв телефон на Джъмбо да им се обадя?

# 19
  • Мнения: 2 323
Връщам се от Джъмбо, но за съжаление Чико-то го нямаше  Sad
Или поне аз не успях да го открия на щанда с количките, където продаваха други модели на Чико.
Консултанти, естествено, нямаше.
Продавачката на касата нямаше представа.
Не го обичам този магазин, и това си е.
Да имате случайно някакъв телефон на Джъмбо да им се обадя?

Количките са на едно място, така че ако не е имало този модел, но е имало други наоколо, значи е свършила Confused

# 20
  • Мнения: 116
iliqna ти не беше ли с x-lander X-fun ?


Не, засега реших да не я вземам  Rolling Eyes Малка ми е още бубата и понякога спи навън, така че се спрях на вариант с легнало положение.
Засега си ползвам още зимната, а като поразредим спането съм се спряла на такава като модел

# 21
  • Мнения: 148
Виж тази,наскоро си я взех,лека е,тежи 6 кг и е почти същата като на Чико:

Има я в бг интернет магазините,цената и е 129 лева Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 191
Това е Джордани, нали?
Ами явно това е алтернативата.
Днес ще проверя в няколко магазина, продаващи Чико продукти, и ако няма Ст 06, ще взема тази.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 259
Ето такава мисля ,че ще ти върши идеална работа, за това, което описваш, обаче е без гюрук. С чадър може да ти върши същата работа  Rolling Eyes Само не мога да твърдя колко е здрава, понеже не съм ползвала продукти на тази марка, но лично на мен ми изглежда добре



А тук повече информация http://www.kasidabg.com/delti-mouse-green.html
Тъкмо щях да пускам тема за тази количка. Някой има ли я вече. Искам да знам дали със сигурност е 4 кг.? И евентуално дали има някакво полулегнало положение? Въпреки че така като я гледам мисля, че няма да има.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 259
Тъй, аз да кажа, че си поръчах Маус-а на Делти (тази от Касида) и наистина е 4 кг. Мнооого маневрена е (сравнявам я с тази от Комо), големите гуми са си друго нещо. Wink Има малка мрежичка за багаж, платът може изцяло да свали и количката остава само по мрежа. Като недостатъци отчитам: платът е много опънат и бебето си е баш седнало (на тази от Комо е мааалко по-отпуснат и бебешокът не седи точно на 90 градуса и спеше в нея без да му килва главата) и тъй като са големи гумите, разстоянието м/у тях е по-малко, та се случва да ги подритвам. Но пък дръжките са малко по-високи (пак заради гумите). Peace

Общи условия

Активация на акаунт