В Дюканските предели, няма невъзможности и недостижими цели - 106 тема

  • 31 732
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 130
Орелия, аз специално за лененото семе си взех кафемелачка от Кауфланд - 15 лв. С хаван че няма да стане, много твърди са семенцата и ще хвърчат.

# 1 006
  • Мнения: 1 027
Оле, Перлето, честити 7 месеца!  Hug
Орелия hahaha Hug
биборана, браво за резултата до сега-щом се чувстваш добре, това е важното! Peace Успех и занапред!
бубаст, прави си крем без карамел с подсладител- суперски е:)
Искам да кажа, че в магазина, в който пазарувам ( Билла де Grinning ) , всяка сутрин в 8- 8 и малко часа, засичам една дюканка-все кисело мляко 0,1% купува. вече е в трета- днес я видях с ябълка в ръка Simple Smile Ако си се познала в разказа ми, здравееей  wavey
Оф, изперках вече...качвам се постоянно на кантара от 1 4ас насам, при все, че съм яла доста днес, в МЦ съм, вечер е...мн съм зле-естествено кантарът показва некви нечувани числа-нещо от сорта на килограмите, с които започнах режима...егати мазохиста съм....време ми е за сън  Laughing . Лека нощ, сладки!

# 1 007
  • Мнения: 1 875
И хаванче нямам Crossing Arms
Бе стига сега де, навила съм се да си купувам капсули ленено масло, не ми разваляйте кефа - къде ще си играя да меля Crossing Arms
 Joy

bubbast, може крем без карамел с подсладител. Освен ако не се бъзикаш. Ако ти се яде нещо плодово - кисело мляко със степ по избор.

# 1 008
  • Мнения: 1 479
Добър вечер, дами!
Завърнахме се от кръчмата, всичко устисках!
Ядох салата зеле и моркови и пих минерална вода - днес ми е втори ден ПЗ, а на обяд си хапнах пържолка пилешка на скара и ролца от раци! Нещо съм гладна и ще си доямс кисело мляко желирано!

# 1 009
  • Мнения: 466
Здравейте, имам известно намаление тези дни, но определно бавно почнах да свалям. Всъщност дори и така да остана, пак ще съм доволна. Даже мъжа ми вика да съм минавала в трета , че и така съм добре, но толкова съм устискала, ще продължа още, колкото Дюкан ми изчислява кг. Дано да стигна до тях и да ги задържа.

Честити  7 месеца на Перлето !

Успех на всички новички !

Рядко пиша, но пък ви чета всеки ден и наистина без вас не знам дали щях да постигна нещо   bouquet.

# 1 010
  • Мнения: 177
а,не съм аз тази с ябълката. Joy.аз съм си ината и ще го спазвам(от 83кг при раждането станах 48кг,ама нещо преди два месеца започнах да ям едно тирамису и от 48 качих на 52,и то на дупето и талията).много ясно,че без карамел,той се прави със захар(съмнявам се,че с подсладител ще стане Laughing)

# 1 011
  • софия
  • Мнения: 4 991
До сега четох рецептите от сайта.Някой звучат направо маниакални.

За 8 години домакинство не си купих миксер, обаче, утре отивам да си купя Crazy

аз днес от всичките яденета май вечерята ми еше най обилна-направих си печени кюфтета от телешко месо, с малко чубрица и яйчице чукнато вътре!!!Отгоре сложих за аромат по едно кръгло резенче лук.Мммммммммммммм вкусотия.

Като гледам на изварата доста се залага, а пък аз хич цял живот не съм била по млечните (включително сирене кашкавал) продукти.И сега се насилвам и мляко и извара да ям.Ама ям , какво да се прави!!!

# 1 012
  • Мнения: 1 027
бубаст,  Shocked оооо нееееееееееее, не ми казвай, че си само 52 кг. Искам да се гръмна Simple Smile искаш да станеш 48 ли пак... сигурно си доста кльощавка... недей, внимавай! колко си висока, всъщност?

# 1 013
  • Мнения: 2 190
Росченака, благодаря за пожеланията.

Искам да питам - как решавате колко трябва да се свали? Направих си калкулатора на Дюкан и покза 59 кг, но ми се вижда множко. Реших на око 10 кг? По американския BI съм на 25, ама като ги видях миналата година колко са тлъсти в провинцията и на този индекс не му вярвам.

И нещо смешно - баща ми през 1986 беше купил книга за протеинова диета от някакъв сърбин (има разлики с Дюкан, но като цяло беше да се ядат много протеини и въглехидратите се въвеждат бавно по схема). Името в оригинал беше - "Да муаме, али да мършвавееме"

# 1 014
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Привет на всички  bouquet
Все още съм дюкеса, 100% режимна, кантарчето е застинало на 57кг /слава Богу, че няма вариации Wink/, нямах нет до днес и едва сега наваксах с четенето hahaha hahaha hahaha
Всичко е разнищено Peace, много нови попълнинея Hug
Марини, радвам се, че всичко е минало благоприятно при теб  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЕДУЗАТА ГОРГОНА!!!
Видях доста снимки и променени визии, за което поздравявам техните притежатели Hug Hug Hug
На преминалите в нови фази - честито Peace, с пожелание за безпроблемно преживяване в  тях  bouquet
Специално на Орелия, благодаря за интересните линкове за мазнините и сие bowuu
Чатъркитееееееееееееее, убичъмммммммммммм Виииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Името в оригинал беше - "Да муаме, али да мършвавееме"
Joy  #CrazyJoy  #CrazyJoy #Crazy Joy Joy Joy Joy
Яз муам и мършвавеем  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 23:30 от lenny_pld

# 1 015
  • Мнения: 454
Привет , момичета !
Перличка , честита месечинка  Hug  bouquet . Влизам специално за да те поздравя .
Днес за пръв път ядох картофи . Ми тежко ми стана  Tired . Вещи , в новата тема моля те да ме преместиш при третофазничките . Вече цеели два дни съм в трета фаза / от втори юни /
П.С  - Много съм загубена , поръчах си цветни лещи и не запомних ни марка , ни цвят . Сега ще Ода ра ги ровя из нета - дано се сетя какви бяха  newsm78

# 1 016
  • Мнения: 1 875
а,не съм аз тази с ябълката. Joy.аз съм си ината и ще го спазвам(от 83кг при раждането станах 48кг,ама нещо преди два месеца започнах да ям едно тирамису и от 48 качих на 52,и то на дупето и талията).много ясно,че без карамел,той се прави със захар(съмнявам се,че с подсладител ще стане Laughing)

Какво да ти кажа, аз 4 месеца все с подсладител го правя, пък става...
И май не съм само аз Laughing

А ти колко си висока? Че с тия 52 кг Thinking.......

biborana, преди да знам за калкулатора си знаех колко кг искам да стана - на базата на досегашния си живот Simple Smile

Росченка, какви са тия глупости с кантара по никое време hahaha Hug Hug
Лени Heart Eyes


П.С  - Много съм загубена , поръчах си цветни лещи и не запомних ни марка , ни цвят . Сега ще Ода ра ги ровя из нета - дано се сетя какви бяха  newsm78
Shocked Е как цвета не запомни бре? Казвай да помагам. То не, че  е голям избора в Бг.

# 1 017
  • Мнения: 177
ами 157 см , ама имам бричове и паласки и ме изнервят Rolling Eyesи целулит,а на моите приятелки и целулита им се изчисти newsm44

# 1 018
  • Мнения: 454
Ори , реших го импулсивно . В оптиката имаше на Bausch & Lomb и още някакви - нещо с буква А  Joy . Мамка му и безвъглехидратния мозък дето съм придобила  #2gunfire

# 1 019
  • Мнения: 1 875
Adore Peace
Моите сините са такива, цвят Bi-aqua.

Общи условия

Активация на акаунт