В Дюканските предели, няма невъзможности и недостижими цели - 106 тема

  • 31 737
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11
Момичета и аз от понеделник (26.05) съм с вас Grinning, и тази сутрин отбелязох -2 кг. Стартирам с 79кг, като съм 170см висока, и целта е да стана 58 Simple Smile
За сега се справям доста добре, само едно главоболие ме мъчи вече три ден, надявам се да мине скоро.

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:42 от aarlina

# 91
  • Мнения: 193
Само да ви кажа ,че на "Екзарх..." има овесени трици,фини- 500гр.- 3.40лв!

# 92
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
привет на вси4ки дюкеси Вещи мерси за новата теми4ка нямах време да ви 4ета обстоино само по диагонал ви минах 4е преди малко се върнах от Гърция ходихме на Халкидики с играчка-плачка,червенокоска2,татит,фоли,насти уич.Голям купон си спретнахме де.
татит като си хареса един спасител и като се мушна на най дълбокото ама я извадиха и дишане уста в уста и приложиха.иначе хотелчето беше много кипро абе голям купон беше.поздрави на всички с повод и без повод  bouquet

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 69
Минавам само да се запиша в новата темичка....
Чета ви редовно, но нещо то 2-3 дни съм се вкиснала страшно Blush
Добре че мъжа ми замина в командировка... , че аз не мога да се търпя в това настроение пък камо ли той.
 
Ори   Hug котето е страшно сладко  Simple Smile

Татит къде си бе ... нещо ми се губиш тези дни по тъчлинията  Hug Hug
lenny_pld  много добре изглеждаш... страхотни резултати  bouquet

Цоци, честит ти минус!  Heart Eyes
За зелевата супа... май с повечко домати е по-добре... поне аз така едно време успявах да я прокарам... като се видех в зор я пасирах с пасатора... затварях очи и на един дъх я изпивах, за да не и усетя вкуса Blush

На всички момичета с месечинки и минусчета   bouquet

# 94
  • Мнения: 146
Инструктурът ме разби, трябвало да съм 50 кг на тази височина, щял да ме оправи /каквото и да значи това Joy/ Боли ме всичко, не мога да мръдна , тресе ме треска, ама не се отказвам , да видим докога hahaha


Дупе да ти е яко дет вика народа Joy Joy

Лабело,  welcome
Ори не мога отворя котешките снимки smile3515
само героя видях

Поли Уоли, страхотна си!
.... добре че имах една телешка пържила иначе сега ще съм "крива и гадна като зелевата супа" .....
По точно не може да се опише, Цоци Peace Joy Joy

Лени, супер промяна!
Хубав ден! Hug

# 95
  • Мнения: 552
Здравейте на всички  Hug
Вещи, КатеДжин, Джинджари, благодаря за темата   bouquet
Лени, честити три месеца и десето килце Heart Eyes
Кри, благодаря за уточненията по протеиновия четвъртък. Знаех ги тези неща, но много по - угодно ми беше да ги позабравя bouquet
Ори, при почти всички в началото на трета фаза килограмите се покачват и после нещата се нормализират. Така беше при мен, при Насти, при Ели Карагьозова, при Дори.... и т.н. Няма да се плашиш, ей Сигурна съм, че утре плюса няма да го има  Peace
Цоци, разсмя ме  Joy  Бравос за минуса  Hug
Зазу, къде се губиш  Hug
Съни, Гуди, Славе, Ривела, Перле, Аби, Фоли, Насти, Деата, Татит, Нелинка, Нели, Тони, чатърките, много  Heart Eyes

# 96
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Момичета и аз от понеделник (26.05) съм с вас Grinning, и тази сутрин отбелязох -2 кг. Стартирам с 79кг, като съм 170см висока, и целта е да стана 58 Simple Smile
За сега се справям доста добре, само едно главоболие ме мъчи вече три ден, надявамм се да мине скоро.


Пий водичка повечко и няма да има главоболие. И аз имах през ударната фаза Wink

# 97
  • Мнения: 308
   Цоци, явно съм се объркала, ама гледам, че и в сайта има рецепти със сирене и то за ударния етап (нали рецептите в червено са за него). А в много от тях има и кисели краставички и гъби.
Също така в много от червените рецепти има и олио, бяло вино, зехтин, соев сос, абе все неща, които аз разбрах, че въобще не се употребяват.

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 14:20 от Tincheto 78

# 98
  • Мнения: 9
Тинчето, идеята на тия трици е да се вкарат фибри,(каквито липсват в млякото и мръвките) в храносмилателния тракт,които да подпомогнат перисталтиката, да не получиш запек,демек. Като нямаш трици, си купи от аптеката "ХУСК"-изключително качествени фибри,една кутия в зелено и бяло, 8-9 лв. струват, бъркаш три мерителни лъжички в чаша вода и бързо го изпиваш,защото набъбват за нула време и не може да се преглътне (на храна за рибки ми прилича). След това се изпива веднага още една чаша вода.
От тях не ми се подува стомаха,за разлика от триците, обаче имат голям недостатък - не стават за палачинки,хлебчета,супичка от трици и др.вкусотийки. Но ефектът е налице.

# 99
  • Мнения: 210
Тинче ,а кърмиш ли ? Ако да, то тогава за теб е трета олекотена фаза.

# 100
  • Мнения: 73
здравейте,чета ви от няколко дни и ви завиждам благородно за добрите резултати.И аз започвам от днес на вашия режим имам да свалям 10кг-висока съм 161 на 63кг.От днес съм на ударен режим ,мисля да бъде 5 дена .Иначе от 10 май съм спряла хляба и сладкото и отслабнах досега с 3кг бях 66. Но режима на Дюкан ми допада и гледам ,че доста сваляте с него  smile3501

# 101
  • Мнения: 308
  Не кърмя, затова се реших да пробвам диетата, та дамо смъкна поне килцата качени през бремеността

# 102
  • гр.София
  • Мнения: 184
Може ли да се използва пшенично брашно за сгъстяване на супа в П дните - ако ми хареса ще я пусна в рецепти - ако някой друг не се е сетил вече. И още един бърз въпрос - по принцип не ми хареса прясното мляко 0.1%, затова и досега не съм го включвала самостоятелно, но сега се изкушавам от едно следобедно фрапе. Почерпка и за вас, прекрасни Дюканеси

Четох първата страничка и не разбрах тези 250ml прясно мляко дневно махат ли се от 1кг. млечни или са допълнение.

# 103
  • Мнения: 210
Тинчето ,тогава карай по устав, както си му е реда. Прочети първа страница , там е описано всичко и най-вече добре дошла Hug

А брашно не може никакво. Най-много една лъжица царевично нишесте за сгъстяване , макар че някои момичето и него считат за нережимно.
Успех!

Цоци , съжалявам за неуспехите ти - но то не може на човек да му върви навсякъде - все някъде има да му куца - това да ти е .

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 14:36 от mi6a97

# 104
  • Мнения: 663
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45


етова на нищо не прилича ...моето ... момичета не го правя нарочно ...ама все така става ...
вече на вратата на кунята за мен трябва да има надпис "ОПАСНО ЗА ЖИВОТА И ЗДРАВЕТО" ...
нали съм си вкъщи днес.... та се развихрих в зоната на "кулинарните престъпления " ....
хвърлих в една тенджера телешко със зелемчуци да си врииииииии колкото си иска ....и едновременно сложих една дълбока тавичка в фурната  с 3 пилешки бутчета поляти с подправки 1:1 вода и вино ... и покрих с алуминието фолио ( забелезала съм как го прави мъжа ми ) .... е познайте какво малоумно нещо направих преди малко .... отворих фурната ... и понеже немога да видя какво става с бутчетата ........без да се замисля грам ... хванах едно от крайчетата на фолиото и го повдигран за да на надзърна ................
ТАКА БОЛИИИИИИИИИИИИИИИ ..... двата пърста на дясната ми ръка ( а които подигнах фолиото) ....сега са с най малко втора степен изгаряния ................ е много съм отенесена .... чак главата си ще отнеса някой път

Общи условия

Активация на акаунт