Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 08 -Тема 29

  • 22 421
  • 680
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.София
  • Мнения: 233
И аз така мисля, дори и включително К-08.
Ето още едно безумие, нали офертата за слънцезащитните продукти е "Избери и съчетай всеки 2 продукта от стр.86-93, за 14,90!" Аз ли съм в заблуда или последните два продукта, които са от стр.92 са фактурирани не на 14,90, а на 13,90?   bouquet
Е вече ми писна, тези спят ли какво?



# 61
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
В момента в който достигнете дадено ниво... то привилегиите му започват да текат от следващата кампания...Демек ако станете кандидат през 8-ма,ползвате привилегиите през 9-та 10-та и 11-та....

# 62
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз така мисля, дори и включително К-08.
Ето още едно безумие, нали офертата за слънцезащитните продукти е "Избери и съчетай всеки 2 продукта от стр.86-93, за 14,90!" Аз ли съм в заблуда или последните два продукта, които са от стр.92 са фактурирани не на 14,90, а на 13,90?   bouquet
Е вече ми писна, тези спят ли какво?





Те просто са си на тази цена в каталога. Щяха да те ощетят, ако ти ги бяха фактурирали на 14,90, при положение, че цената им по каталог е по 6,90 лв.

# 63
  • гр.София
  • Мнения: 233
Те просто са си на тази цена в каталога. Щяха да те ощетят, ако ти ги бяха фактурирали на 14,90, при положение, че цената им по каталог е по 6,90 лв.

Да има логика, не съм се загледала в цената. Благодаря и се извинявам ако поста ми е неуместен.

# 64
  • Мнения: 1 843
Искам да ви питам някой ползвал ли е Червило UCR ROSE PETAL от специалните предложения, какъв цвят е и доволни ли сте, че в на снимката не може да се прецени точно какъв цвят е? Praynig
Поръчвах го това червило и го подарих,защото в действителност е по-тъмно,отколкото изглежда в каталога,тъмно керемидено червено или нещо такова,баба ми едно време ходеше с такова Joy.Иначе като консистенция е много добро,зависи от човека-може и да ти прилича,но аз бях направо трагедия с него.Виж новото,дето е подарък,е по-добро и ще взема мостри от него.

# 65
  • Мнения: 994
И аз така мисля, дори и включително К-08.
Ето още едно безумие, нали офертата за слънцезащитните продукти е "Избери и съчетай всеки 2 продукта от стр.86-93, за 14,90!" Аз ли съм в заблуда или последните два продукта, които са от стр.92 са фактурирани не на 14,90, а на 13,90?   bouquet
Е вече ми писна, тези спят ли какво?





Те просто са си на тази цена в каталога. Щяха да те ощетят, ако ти ги бяха фактурирали на 14,90, при положение, че цената им по каталог е по 6,90 лв.
а...така отговорихте и на моето питане   bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 4 179
Много сте изписали от сутринта. Май няма да мога да прочета всичко. Успех на всички, тъй като това е последната кампания, с която се класираме за следващото тримесечие. На мен ми трябват около още 210 лв. за сребърна, тъй като сматам да върна един молив-червило, което беше нов продукт преди 2 месеца.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 581
видях си фактурата
във важна информация пише, че всеки пуснал поръчка през К9 ще получи подарък / през интернет обаче/
ще дават и подаръците за Anew клуба
плюс за клубовете
3 подаръка - как ще им се откъснат
моливите JD пак ги няма
и старите работи - за пътната чанта и т.н
имаме нов зонален в 001 - не че ме грее особено
и така

# 68
  • Мнения: 356
Когато за предното тримесечие (К1-К4) си достигнал до ниво Кандидат, до кога може да си ползваш привилегиите. Не трябва ли до Кампания 08 от следващото тримесечие? За кампания 8 са ми фактурирали 10 броя каталози за 5,20лв, не трябва ли да са с 50% отстъпка. За това тримесечие ми остават 230лв до Сребърна звезда, но няма да успея?
И на мен са ми ги фактурирали без 50% отстъпка newsm78. Утре ще звъня на зоналната да я питам какво става.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 179
Когато за предното тримесечие (К1-К4) си достигнал до ниво Кандидат, до кога може да си ползваш привилегиите. Не трябва ли до Кампания 08 от следващото тримесечие? За кампания 8 са ми фактурирали 10 броя каталози за 5,20лв, не трябва ли да са с 50% отстъпка. За това тримесечие ми остават 230лв до Сребърна звезда, но няма да успея?
И на мен са ми ги фактурирали без 50% отстъпка newsm78. Утре ще звъня на зоналната да я питам какво става.
Трябва и през К8 да си ползваме привилегиите. Интересно ми е какво ще ви отговорят. Тези пак нещо не са в час, но вече фактурирано може да се оправи чак следващия път.

# 70
  • Мнения: 1 843
Момичета,кажете нещо за гривната Кристал аура от интернет предложенията,някой поръчвал ли я е и как изглежда? Praynig

# 71
  • Мнения: 1 259
Някой може ли да ми даде някакво мнение за Афтършейв BLUE RUSH   ???
на мен лично ми е един от любимите от мъжките аромати
лек аромат - нещо като дамския . Мисля,че е точно за сезона
A като афтършейв действието му дали е добро newsm78
Че понякога са много "воднисти"... Sick
Не знам за него, но преди две кампании поръчах на милото от нетната тоалетна вода/автършейф Про айс, нямам думи!! Много е як и траен като аромат!И според него бил добър, защото му излизали по-малко ситни пъпчици!!! Сега пак го има и определено ще му взема, ако не е свършил докато ми дойде реда да пускам! Mr. Green
[/quote]

От Про Айс бях подарила на баща ми и го хареса! Но като видях че има този на BLUE RUSH, си помислих, че като по-силен аромат, на приятеля ми ще му допадне! Така или иначе на втора поръчка ще пусна едно от двете, че вече една експресна пътува до мен Mr. Green

# 72
  • Мнения: 520
Успешна кампания на всички!
Аз се представих много добре в К7, чак не можех да повярвам, дано и сега да е така... Засега ми е слабичко, но има още време.

Искам да питам - при поръчка на 10 каталога - има ли мостра на нещо на всеки каталог или аз нещо съм се заблудила? (напоследък все по 5 поръчвам)

# 73
  • у нас
  • Мнения: 443
и,аз съм от прекараните с каталозите на 5.20 вместо 2.60лв. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 74
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Предната кампания беше голямо изкушение и добре, че ми беше силна. Само за мен и моите момичета поръчката беше за около 70 лева. Тази обаче е по слаба. Много ме изкушава Екстраординари, само дето не  го познавам като аромат newsm78 и дали е траен


Искам да попитам тази сума от 392.85 лв   само в тази кампания ли трябва да направя

Следващо ниво   Сребърна Звезда
Необходими продажби за следващото ниво    392.85 лв

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 06:57 от jessif

Общи условия

Активация на акаунт