COBOS геймърки 3

  • 14 636
  • 344
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Ех, Мизи, Мизи, как да ти го напиша че не се сърдя, като няма звук, а и ми бягаш и не искаш да се видим - абе да не те е страх от мъжот ти?  Wink Просто тия дни борсата е пак на зян и нещо пак ми се задават мътни времена... че и скочих в едни акции. Уж добре, докато бяха виртуални и аха да станат за търговия и те взеха че паднаха и сега пак скляпам - ...... ти и късмета. За Хетрата нищо не виждам ново в Кобоса - ако има свиркайте да се ориентирам.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 210
Здравейте и от мен. Не съм писала от дълго, но от време на време Ви чета. Но напоследък ми е страшно натоварено и нямам много време. Даже и за борсата не остава. Не съжалявам, защото в последно време правех само грешки. Така отстрани е по-добре. Поне засега. Отварям, поглеждам и бързо затварям. Grinning Нека си стоят и да прашлясват моите акции, в момента не мога да ги мисля. Така хубаво бяха тръгнали по едно време, но за съжаление за кратко. Изпуснах момента иначе можех да шътна някои на добра печалба. Но така е като съм нарамила няколко  дини под една мишница. Crazy
Апропо. Сели, този ти автар ми харесва повече от предишния. Въпреки че е някакси много благоприличен за теб. Пуловери, плетки Laughing Форума на бг-мама май започва да ти влияе Grinning

# 17
Вярно, че като се влиза от cobos.info е променен кобоса, ама този сайт нещо много сбъркан ми се вижда. Поне при мен не винаги се отваря или пък ми дава някакви грешки.

# 18
  • Мнения: 738
Един бърз запис Hug
Аз малко съм от..ала борсата, че други неща на главата ми Tired

# 19
  • Мнения: 274
Джени, Наоми..... Hug  Heart Eyes   bouquet и още няколко лигави иконки Simple Smile

Относно аватара.....Мизи, хубаво ми каза ти преди време да не ходя в клюкарника ама кой да слуша.

И я аз така небрежно, докато сте от.бали всички борсата да понапазарувам....

Аре бе няма ли да пием бира....?


ПП. Ноути, видя ли как карам АТВ с тишъртката , която ми подари от Амстердам?

# 20
  • Мнения: 1 320
Хайде, наговорете се за събота, че мъжо ще ходи и той на сбирка, да не оставам и аз по-долу от него Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 631
И аз следя ли другата тема (изоставената) и се чудя що никой не пише...
Да кажем да модераторите да я заключат, че се е включила мама с въпроси  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 212
Eй ме мене с въпросите  Wink

Здравейте !
Извинете ме предварително за дързостта си да пиша при вас, но случайно попаднах на темите и бях приятно изненадана от наличието им  Grinning Peace
Рискувам да ми се изсмеете .. или просто подминете , но от питане глава не боляло ... / казват, пък незнам  Wink/.
Определено съм на "Вие" с тематиката тук, не че не ми е интересна - напротив !
Върви ли да попитам за "правилата на играта "  ... с няколко думи :
- какво ми трябва освен : знание, пари за харчене, хмм ... как да го формулирам ... Кобос / програма ли , сайт ???/, сигурно е необходим и посредник с права да търгува на БФБ ?
Имам и едно питане друго конкретно, ама трябва май да почерпя по бира  Wink Laughing
Както и да е  Laughing .... успех в залозите !  Peace



СмиНсЧо , мерси  Peace

# 23
  • Мнения: 738
Магеста Hug Добре дошла, размножаваме се като зайци Laughing

Процедурата е следната: избираш си инвестиционен посредник, към който да сключиш договор за Кобос. Таксата е годишна, не е голяма. Инсталирането е елементарно, работата с Кобоса също лесно се научава. И оттук нататък вече ти трябват пари, знания, склонност към рискове и интуиция. Много общо казано, но ако решиш да се занимаваш с това ние сме тук и ще помагаме Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 4 412
Magesta, добре дошла. Правилно си формулирала какво ти трябва Simple Smile

Само за Кобоса и посредника да ти каже, че ще бъдат 2 в 1, т.е. ти ставаш абонат на Кобос през някой посредник - ето двама посрединци, с които можеш да сключиш договор за Кобос - http://www.karoll.net/bg/ и http://ugmarket.com/

За виждането -  може и тази събота. Момиче, ти не беше на предната среща, сега имаш право на избор Simple Smile Ако може да е по светло

# 25
  • Мнения: 2 401
Оо разписали сте се днес сладурки, и сладури!  Grinning
Мagesta здрасти. ти направо си си отговорила с въпросите си.  Simple Smile . Пускай се в играта, голем купон е.
Поразгледай сайта www.investor.bg , там има много и всякаква информация.
За бирите в събота и аз съм ОК, само Сели да каже някое приятно местенце (останала съм с впечатление, че той най-ги разбира)  и да се организирваме. Танче, защо по светло бре? Всъщност нищо не пречи да започнем по светло  Wink.
Ноти, не знам  кога ще идвам към вас, ама ти така и така често наминаваш насам, имаш ли планове за събота?

# 26
  • Мнения: 1 212
Благодаря ви за отзивчивостта - добре сварили !  Peace Grinning
Мъжът ми си е купил   ей тази книга и като начало съм ентусиазирана да я попрегледам обстойно .
Какво ще кажете ?  Thinking
Тя разбира се е за Световните пазари , но струва ми се разглежда едни и същи принципи  ...

Хайде сега да ви питам и нещо по същество ....
Какво става с притежаваните акции / удостоверение за акции/ от АД отписано от регистъра на публичните дружества при КФН    / имам едно такова удостоверение в резултат от участие в МП от едно време/
Преди година получих покана за ОС на акционерите, разни писма с оферти за покупка , но бях на съвсем друга вълна / да раждам  Mr. Green/ и така .
Бирата е от мъжа ми  Wink ... и той е на  "инвестициoнна" вълна  Grinning
Мерси предварително !

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 22:15 от Magesta

# 27
  • Мнения: 2 401
Някоя от наш'те момичета я беше чела, вероятно ще каже как е. Потърси първата ни тема Кобос геймърки, там имаше списък с книги, и  полезни мнения.
За  акциите  от МП - ами имаш си ги, има и пазар на акции на непублични компании, ако искаш да се отървеш от тях. При всички положения се обади  в Централния депозитар да разбереш каква е ситуацията с твоите акции конкретно. Възможно е да си станала собственичка на много повече бройки отколкото си мислиш, например  Wink.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 397
Здравейте и от мен, гледам нова тема сте заформили. Аз някак настрани оставих акцийките, отдадох се на пътешествия. Сега пък по принуда следя повече пазара на НИ.
Книгата, за която пишете е интересна, дава основни познания по технически анализ.
за бирата няма да мога да се включа, но с тополче може да се видим, на по плажен коктейл.

# 29
  • Мнения: 592
Magesta - добре дошла и от мен. Аз съм последния преди теб в темата, така че мога да кажа - нова булка нов късмет! За борсата и мерака ти мога да кажа само /щот и аз съм новобранец/ че единственото хубаво нещо за момента е че толкова ниски акции като в момента отдавна не е  имало, но и никой не знае дали още няма да тръгнат надолу. Книжката - и аз я имам - иска време да я осъзнаеш, само да я прочетеш не става. Тя е на едни пичове от Пловдив- те са ми инвестиционния посредник "София интернешънъл секюритиз" - много са принципни и затова не ми харесват. Можеш интересни неща да видиш на www.home-brokers.com  . За тука - слушай Сели - той е спеца. Рядко казва нещо ама го казва от сърце!
Сели, брат ми - къде си карал матаретка с моята фланелка? Що не ме предупреди да гледам? Аз съм стар рокер, ама си продадох мотора. Тази година исках пак, ама не стана.
За събота мислех да ходя да летя на Долна баня - що не дойдете до там -има чудни места за пикник, ако не, кажете в Сф кога  и къде ще е сбирката!
Ооо, Миси, ти се завърна в бащината къща - сподели с нас къде обикаля по света да знаем и ние. Как са имотите?

Общи условия

Активация на акаунт