Кой ще ви гледа децата през лятото?

  • 2 040
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Емилия ще си ходи на градина. Докато е на градина съм спокойна,
ама като дойде време за училище догодина (тя сега е на 5) незнам
как ще се справим със ваканцията .... Thinking

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Днес имаше наглостта госпожата на детето да ми потърси сметка за отпуската #Crazy Ето това не беше ми се случвало. Продължават да твърдят, че само 3-4 деца от цялата градина трябвало да отидат в дежурна. А за гледането няма кой да я гледа освен аз и баща и.

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 18:42 от ivben

# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
Мъж ми ще си вземе отпуска, да помага. После до септ. оставам само аз.
Мъж ми си прави планове да прати Дияна малко при свеки, но не е питал свеки какво мисли по този въпрос Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 663
добре де, тя градината хубаво ще почива, но не може да няма или сборни групи или дежурна друга градина..
със сигурност таня има другарчета, които няма кой да ги гледа и си ходят на градина през лятото
а и си се замислила чак за догодина Simple Smile до тогава има много време, ще направят ремонтите и ще си работи Simple Smile
иначе таня ще я гледат баби (да си ни живи и здрави)

# 19
  • Мнения: 581
 До края на юни ще ходи на градина, после аз ще я гледам.От септември тръгва на училище и съм й обещала да изкараме едно страхотно лято.

# 20
  • Мнения: 9 814
До края на юли ще бъде  на ДГ, после ще се редуваме с таткото и двете баби.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз няма проблеми, ще го гледам, ще отидем 2 месеца на море, но ако нямах тази възможност, бих ползвала предложението на "Детска спортна академия". Занимават ги със спорт и ги гледат през деня. Нещо като 120лв. на седмица излизаше, ако не се лъжа. Плуване, тенис на корт, футбол/за момчетата/, гимнастика/за момичетата/.

# 22
  • Мнения: 413
има доста занимални вече, които са се специализирали и работят цяло лято. Сестра ми например ще се възползва от занималнята в У Ц Космос. С тях ще я изпратим и на лагер на морето. ето страницата www.cosmos-edu.org

# 23
  • Мнения: 9 052
първо ще се погледат малко с баба си и после всички zаедно zаминаваме zа 2 седмици на ваканция  Wink след ваканцията го повишаваме на градина и то по цял ден  Laughing да видим  Wink

# 24
  • Мнения: 370
ами аз ще си я гледам.няма кой.решила съм си този въпрос като съм спряла да работя. newsm53

# 25
  • Мнения: 47 991
Днес имаше наглостта госпожата на детето да ми потърси сметка за отпуската #Crazy Ето това не беше ми се случвало. Продължават да твърдят, че само 3-4 деца от цялата градина трябвало да отидат в дежурна. А за гледането няма кой да я гледа освен аз и баща и.
обади ли се в районната община, както те посъветвах?а на директорката?
в кой район сте?

# 26
  • Мнения: 164
В нашата градина има сборна група, за мен проблема е решен.Ще си остане вкъщи само когато сме в отпуск.

# 27
  • Мнения: 3 268
Юли и август при мама и татко/моите/.На друг не я давам.

# 28
  • Мнения: 7 201
На градина ще е-има сборни групи през цялото лято.Само да е здрав! Praynig

# 29
  • Мнения: 5 393
Записах го в сборна група.Дано да е здрав само Praynig

Общи условия

Активация на акаунт