Вашите деца изпотяват ли се?

  • 2 912
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Дъщеря ми също се поти много. Не се завива нощем и въпреки това се буди мокра и с мокра коса (късо подстригана е). Няма проблем със сливиците, баща и също не се завива и е много топъл целогодишно.

# 16
  • Мнения: 2 732
Ами да поти се -особено в 40 градуса Rolling Eyes Wink

# 17
  • Мнения: 24
Аз също се бях изплашила, и даже го водих на лекър,но доктора ми каза че е нормално да се поти детето по главата и тялото.Каза че е лошо ако се потят и стъпалата,както и ако е потен в по-хладно време.А за третата сливица ако си диша детето нормално значи няма проблем.На сина ми не я извадихме въпреки че докторите искаха.И сега си е добре.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Каза че е лошо ако се потят и стъпалата,както и ако е потен в по-хладно време.
Какво означава ако се поти в хладно време. Моята се поти и тогава Rolling Eyes е не като стои на едно място де.

# 19
  • Мнения: 24
Доколкото разбрах от думите му когато някой възрастен или дете се поти когато не прави нищо(например гледа телевизия,яде и т.н),както и когато времето е по-хладно(20-24 градуса) може да има проблем с вегетативна нервна система.
Ако се поти при игра спане или топло време не е признак за тревожност.
Но както при нас така и при децата не е хубаво да се потят дланите и стъпалата,това подсказва проблем с нервите.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ох не ни се потят стъпалата и дланите слава богу. Поти се около шията и на гърба.

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 5 509
Моята дъщеря също се поти независимо от сезона - при игра, когато плаче, когато спи. Ходилата и обаче не съм забелязала да се потят по този начин. Надявам, се че когато порасне нещата може да се променят, както е станало с детето на Diana.

# 22
  • Мнения: 7 201
И моето момче се поти много, откакто се е родил. Като заспи, мин. един път го преобличам.
Ходили сме на преглед за трета сливица, няма проблеми с нея.
Все гледам да е по- леко облечен.
PeaceПо същия начин е при сина ми.
Не го свързвам със заболяване! Naughty

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Не го свързвам със заболяване! Naughty[/color]
И аз също.

Общи условия

Активация на акаунт