петна по дре6ките, как ги отстранявате

  • 7 285
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Dahlia къде има тяхни продукти?
Във Варна ги има в Пикадили, аз от там ги купувам.

# 61
  • София
  • Мнения: 44 271
Има ги и в билла - ама дали е вениш или това нали нямаш време за петна...апропо - пише го този препарат още на първа страница...ама нали едни и същите отговори са безмислени, а ето че ти го виждаш чак тук....
Реално освен вениш, са изброени още разни препарати....ама нали трябва все да има за какво да захапем.....

# 62
  • Мнения: 1 701
Много е интересно да се пуска темичка и после всички един след друг да се изреждаме и да даваме едни и същи отговори, които реално са безмислени.  Joy bowuu
Ами това е смисълът на форума - да се види какво е мнението на болшинството, което в дадени ситуации се оказва най-правилно...  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 900
 Grinning

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 11:15 от valeria.k

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз пък натърквам петната с домашен сапун - просто прави чудеса.
и аз-със турски сапун също има ефект Peace

# 65
  • Мнения: 22 495
С Вениш, макар че някой петна ако не съм ги видяла веднага, а след 2-3дни съвсем леко си личат. Преди нямахме такъв проблем, но от както хапваме пюрета се случва. И не толкова от тях, колкото от пресните плодове, които и давам - морков, червена чушка, череши. ) Там не се ли изпере веднага, няма махане. )

# 66
  • Мнения: 411
И аз ползвам Вениш,но при мен не премахва винаги всички петна.Записвам си да следя темата.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Пера с Персил ,и не ми се е налагало да използвам препарат за избелване.като накисна петното веднага и се изпира Peace

# 68
  • Мнения: 26
Пастата на "Дионис" - премахва и стари петна

# 69
  • Мнения: 418
И аз ползвам Вениш,но при мен не премахва винаги всички петна.Записвам си да следя темата.



тоя Вениш в бг е 100 процентово менте....

# 70
  • Мнения: 475
а някой да знае петна от диня как се махат ,с вениш не става

# 71
  • Мнения: 121
Аз съм доволна от препарат "Бингола" срещала съм го в Пикадили и в специализираните магазини за перилни препарати.

# 72
  • Мнения: 583
Аз от Вениш не съм доволна и никога не бих си купила повече/ поне не от БГ/иначе накисване в Персил или Сано .

# 73
  • София
  • Мнения: 1 179
Колкото и да е невероятно аз ги махам с препарат за миене на съдове,независимо каква марка е.Екстра се изчиства  Peace

# 74
  • Мнения: 2 660
От моя опит - слагаш веро за чинии върху сравнително прясното петно и оставяш да престои така (или запираш, ако има време и възможност), след това си переш нормално с какъвто препарат си переш. Аз ползвам Персил. Ако оставиш дрехата да изсъхне и на слънце - перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт