ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА ЛЯТНА СЕДМИЧКА 6.06 - 12.06

  • 3 986
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Аааааааааа никакви кожи няма да смъква.
Ще кара на примоция. Wink

# 16
  • Мнения: 539
Ей ме на и мен. Да ви пожелая една бебешка седмичка.
Ренцито пиши ме и мен в дългия списък на прИмоциите Wink
Весел ден на всички  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 324
Весела и успешна седмица пожелавам и аз.

Дали е от времето не знам, ама се чувствам доста изморена още в понеделнки. Представям си до петък каква ще съм Sad Ама няма начин, трябва да се работи.
Искам да спя Sad

Хей Ренци, честит ви взет изпит Simple Smile А бебка явно е точно като теб - жизнена и весела, не и се застава на едно място явно Simple Smile

Много усмивки и тази седмица пожелавам на всички Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 716
Браво на Донци, е, и на Ренци за търпението Wink

# 19
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Весела седмица и от мен момичета.Аз съм много щастлива-държа си най-накрая протоколите за ин витро в ръцете, разучих вече и от къде да си взема лекарствата, остава ми само да отида да си запиша "ред" и да чакам.Много положителни емоции ви пожелавам през тази седмица. Grinning

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро и от мен Flowers Four Leaf Clover
Успешна седмица с много усмивки и сбъднати мечти  babydust7

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Успех Пета! Дано скоро ти дойде реда и да си сред бъдещите мами! preggo
Момичета, на мен пък въпреки дъждовното време ми е весело  umbrella защото знам, че все пак идва лято и проливният дъжд ще отстъпи място на слънцето Sunglasses А като е слънчево, всичко изглежда хубаво! Много усмивки ви желая Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 2 686
Да ви се похваля! Туку що видях, че съм приета за магистърската програма, за която кандидатствах преди 2 седмици. Много съм щастлива, че пак ще съм студентка.

# 23
# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да ви се похваля! Туку що видях, че съм приета за магистърската програма, за която кандидатствах преди 2 седмици. Много съм щастлива, че пак ще съм студентка.

newsm18 newsm18 newsm18 ЧЕСТИТО  newsm18 newsm18 newsm18

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
ЧЕСТИТОООО !  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 068
Честито Тинтири!
Много се радвам за теб!
Успех в ученето пожелавам и в реализацията след това!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
Мерси, мерси  newsm53

Много сте мили!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Тинтири! Grinning Много успехи и да станеш мама-студентка!

# 29
  • Мнения: 4 324
Честито Тинтири! Grinning Много успехи и да станеш мама-студентка!

Eй към това пожелание се присъединявам Simple Smile
И от мен честито и много успехи ти пожелавам Simple Smile

Зарязахме я пак седмичната тема Sad

Тези дъждове изобщо не ми се отразяват добре - постоянно ми се спи. Дано по скоро се покаже слънчицето, че от 2-3 дни насам само облаци и дъжд Sad

А и за капак сестра ми вчера ми се оплака, че седмица след спиране на менструацията и лелката пак я посетила. Разбира се тя веднага отишла при личната си лекарка и тя казала че това било нещо остатъчно от менструацията. Не и дала направление за гинеколог !!! Нямам думи просто. А отношението на лекарката към нея било меко казано отвратително.
Поразпитах я по-сериозно и най верочтно това не е менструация, а по скоро прокървяване около овулацията. Ама така или иначе хубавичко ме разтервожи тази девойка. За вски случай я пратих да настоява за направление за гинеколог. Ще чакам да видя какво ще стане.

Лек ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт