Гърция - 11

  • 28 319
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Представам си как всички и се радват  Heart Eyes Дано зъбките избиват безболезнено!
И аз след около седмица тръгвам и няма да съм много активна, тук се срастнах с компютъра, поне в България ще си почина и от него  Joy
За интернета, тук сме уж на ADSL, хич не съм доволна, а парите му са много. Преди време като карах на уирелес беше хубаво, но ту има, ту няма.

# 16
  • Мнения: 21
   hrisi,привет и от мен!Да ти е здраво,спокойно и усмихнато детенцето!  bouquet
   ifka,търпение и кураж!Ние 2 месеца бяхме без работа,но полека-лека нещата започнаха да се нареждат.Атина е голям град все нещо ще излезе! Peace

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря ви че ме приехте така радушно,надявам се да обменям опит от вас тай като за мен всичко в майченството е ново.
Лек ден на всички пожелавам Joy

# 18
  • Мнения: 0
Забравих да влагодаря на Тео за съвета за лентичката

# 19
  • Мнения: 2 149
Здравей и от мен hrisi_tt Hug,да ти е жива и здрава принцеската. Представям си как се чувстваш,тук ще ти помагаме с каквото можем,целувки на беба  love001
Олимпия радвам се,че и при теб всичко е наред  Hug
Лилянчо весело изкарване на родна земя,хубаво да си починеш Wink
Тeopr спокойно моренце и на вас,и да се похавалите с весело детенце и хубав тен Wink
При нас нищо ново,организирваме се за кръщенето, разхождаме се в жегите  .Нямам тъпрение вече- скоро ще идва майчето ми,така ми е долипсвала Heart Eyes,ща си почина малко.

# 20
  • Мнения: 4 111
mery_79, благодаря ти!  Hug
На вас здраве и весело да си изкарате на кръщенето! Ще наминавам от време на време да видя някоя снимчица на новопокръстената малка дама.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 372
Здравей и от мен hrisi_tt Hug,да ти е жива и здрава принцеската. Представям си как се чувстваш,тук ще ти помагаме с каквото можем,целувки на беба  love001
Олимпия радвам се,че и при теб всичко е наред  Hug
Лилянчо весело изкарване на родна земя,хубаво да си починеш Wink
Тeopr спокойно моренце и на вас,и да се похавалите с весело детенце и хубав тен Wink
При нас нищо ново,организирваме се за кръщенето, разхождаме се в жегите.
Значи не съм само аз недоволна от ADSL-а! Уж сме с бързина 54 мб, а в България сме само с 12 мб и ми се струва пет пъти по-бърз.

# 22
  • Мнения: 78
Здравейте отново от мен съвсем забравих да ви се представя аз съм от скоро мама , моята бебка е на 2 месеца и се казва Виктория! Мисля утре да я заведа на море н няма да я топкам разбира се че ме е страх да не и стане нещо. Да питам нещо  Embarassed Embarassed Embarassed каква е разликата между телефонния интернет и ADSL ? Упс забравих да ви кажа че се казвам Елисавета много ми е приятно!

# 23
  • Мнения: 4 111
Rosi_1983, здравей, за морето на нас на 4 месеца ни го забраниха категорично, но все пак щом си решила, нека ти кажа, че в аптеките се продава слънцезащитен крем за деца до 20 месеца. За съжаление не помня името. Питай за него, вземи го и намажи малкото съкровище. Целувки на Вики!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 53
Здравейте,извинявайте че нахълтвам така в темичката ви но искам да ви попитам един въпрос и се надявам че ще ми отговорите Heart Eyes
Та въпроса ми  е  скъпо ли е в Гърция  храната детските играчки ,шоколадите бонбоните спечелих 6 дневна екскурзия на о-в Корфу и просро ми е чудно скъпо ли е много.А искам като отида там да накупя нещо за децата на приятелките ми и на семеиството ми и близките ми Simple Smile

# 25
  • Мнения: 78
Kiss79 не е толкова скъпо колкото си представяш , но пък ти ще си на туристическо място така че може да си приготвиш към 50 евро за децата на приятелките ти и да си спокойна . Надявам се да съм ти помогнала .

# 26
  • Мнения: 78
Лилянчо мерси за съвета май няма да я зякярям ня море все пак има време за всичко нали ? Ще проверя за слънцезащитния крем много целувки и на твоето детенце   bouquet

# 27
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Да питам нещо  Embarassed Embarassed Embarassed каква е разликата между телефонния интернет и ADSL ?

Здравей, Rosi_1983, разликата м/у двата вида връзка е, че при първия използваш телефонната линия директно за да се включиш в интернет и е много бавен. Плащаш и телефон и достъп до интернет. Нямаш възможност да сваляш информация, сайтовете се зареждат много бавно и е невъзможно да използваш някои програми (като скайп, например). ADSL е връзка при, която телефонната ти линия е свободна, имаш възможност да избираш скоростта на интернет и плащаш само за него.
За плажа и аз мисля, че е редно да почакаш някой и друг месец Peace.

# 28
  • Мнения: 108
ЧЕСТИТ  1-ВИ ЮНИ, мили малки,големи и вече пораснали дечица!  bouquet
Бъдете здрави,палави и много щастливи!
Весел празник на всички!  bigdance2 newsm18  ura Tada
  За жалост от  5 дни  сме болни от гнойна ангина, и освен да пием антибиотик и днес ,няма да имаме друго забавление . Cry

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честит първи юни!


nioto, бързо оздравяване на детенце Hug!

Общи условия

Активация на акаунт