Гърция - 11

  • 28 384
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 567



Сбъркала си държавата за живеене тогава Simple Smile
Аз по голямо кадене от тук в Гърция не съм виждала.

Знам.  Twisted Evil Twisted Evil За сетен път се убеждавам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз съм бивш страстен пушач. С два пакета на ден...бях Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Но по време на бременност и кърмене даже едно дръпване не съм си позволявала. И пред Елпида не съм пушила. На балкона или под абсорбатора...
 И аз така преди бях учтива, деликатна, тактична относно пушенето.... обаче на 100 само 5 тбираха за какво иде реч. Сега смених тактиката за останалите 95. Тъй като не разбират от нищо - директно по канчето...Казвам си им директно или че не се пуши, или че ми пречи и моля да се преместят/махнат....

# 226
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Но по време на бременност и кърмене даже едно дръпване не съм си позволявала. И пред Елпида не съм пушила. На балкона или под абсорбатора...


Ехххх спомени Simple Smile и аз пушех така Simple Smile

Абе по канчето,ама като им е позволено си пушат.
Аз скоро не бях водила дребният на педиотопо,
преди се пушеше там.Беше ми неприятно,децата играят,тичат и до тях родителите кадят като не виждали.
Чак грозно.
Сега не се пуши,забранено било Grinning
Бавно идва Европата,и в Бг е така.

Днес ходихме до посолството за бележка да пътувам сама с детето.
Портиера каза ,че не ми трябва.Дори не ни пуснаха да влезем.
Тъй ами ще им губим времето на лелките там. Close
А по тел казали на мъжът ми че трябва,ходи ги разбирай.

# 227
  • Мнения: 1 372
Вярно голяма пушене му удрят тука. Аз още като бях страстен пушач преди няколко години и като идвах първите пъти тука, та се бях възмутила, а сега и аз съм станала като една лелка. Постоянно ме дразнят пушачи. Лелята на нашата бебка пуши и после иска да си играе с малката, което мен ме вбесява. Добре че и мъжа ми е враг на цигарите, та я скастря редовно, иначе нямаше да издържа. А това че се пуши на обществени места е вече върхът на сладоледа. Много е отвращаващо. Също рядко неприятно е когато в чакалнята на повечето лекари има пепелници. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
mamаК по- добре си вземи бележка за да ти е мирна главата, пък нека не трябва.

# 228
  • Мнения: 2 149
Аз спрях цигарите когато забременях.Честно казано мен не ме дразнят толкова,стига да не се пуши в затворени пространства:)
мамаК такава бележка трябва,но защо си милих,че ги издават в полицията Thinking
Моята разбойничка направи първи самостоятелни крачки и сега ме побърква,все за ръката ме дърпа да я разхождам Laughing

# 229
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Момичета,казаха ми че трябва ако детето ще напуска България.
Понеже е български гражданин и го прибирам в Бг не е необходима.
Направо ме побъркаха,вчера не ни пуснаха в посолството-защото не ни е Необходима.
Питаха при напускане на Бг дали бащата ще е с мен,казахме Да и ни изпратиха без да влизаме.
И ние искахме да я имаме,за да няма някакви проблеми,но....

# 230
  • Мнения: 392
Здравейте отново, момичета, и хиляди благодарности за милите пожелания и думи!!

Ето и нашият отчет.  В болницата влязох от сряда вечерта. Сутринта в 6 започнаха да ме приготвят, катетър, *прическа*, и пр. В 8.45 ме взеха от стаята и след 15 мин бяхме в операционната. Упоиха ме порядъчно .... и се събудих чак в 11.00. Бебето го извадили в 9.25, 3650г, 53 см , събрали са ми стволовите клетки, както се бяхме разбрали с доктора.
Много интересен факт е, че моят доктор го нямаше, бил излязъл в отпуска, без да ме предупреди, че ще ме оперира друг лекар. Та тази вест я научих същата сутрин, бях много шокирана, но както и да е, всичко мина идеално. Първия ден бях постоянно на легло, но на другата сутрин ме вдигнаха. Добре че майка ми беше с мен в стаята непрекъснато, че да се занимава с бебето. На третия ден обаче имах много силни болки, видимо целия ми корем се движеше, матката се свивала, и ми биха няколко успокоителни.

Както и да е в неделя си бяхме в къщи. Еми е много послушно бебе - за сега, спи почти постоянно, докато го кърмя пак спи, в същото време и ака....
Вечерите ни са много тихи, съседите даже не са разбрали, че бебето вече е в къщи. Дано и за напред да продължава така, милия ми, че другия месец започвам работа и ще трябва да е кротък с баба си.

И да не забравя да се похваля - през цялата бременнос качих 8 кг, които загубих още в болницата, т. е. излазох си със същите килца, с които забременях.

# 231
  • загубено
  • Мнения: 6 601
maryloo,браво на бебчо че слушка Grinning
А за килограмите,просто нямам думи.
Как успя да "минеш" само с 8?

# 232
здравейте!някой може ли да ми каже дали търсят стари глоби за гърция

# 233
ще пътувам с двете си деца и да не би да ми направят проблем

# 234
  • Мнения: 4 111
здравейте!някой може ли да ми каже дали търсят стари глоби за гърция

Няма проблем, аз имам глоба и си минавам свободно, не се тревожи. Не съм само аз. След влизането ни в ЕС отпаднаха глобите.

ще пътувам с двете си деца и да не би да ми направят проблем

Ако сте без бащата ще ви трябва пълномощно, предполагам знаете.

# 235
  • Мнения: 4
мерси за инфорнацията,и аз го прочетох това но не знам дали е влязло в сила.А има ли значение с какъв превоз пътуваш?

# 236
  • Мнения: 4 111
мерси за инфорнацията,и аз го прочетох това но не знам дали е влязло в сила.А има ли значение с какъв превоз пътуваш?

Не разбирам въпроса за превоза.
Глобите са отпаднали, дали ще пътуваш с мотор, автобус, камион или лека кола - няма значение, глоби няма вече.

# 237
  • Мнения: 4
ок.просто се притеснявам,а пък ще ходим на гости и се чудя с какво да пътуваме

# 238
  • Мнения: 4
от къде мога да си дръпна модел за ipeftini dilosi от единия родител?

# 239
  • Мнения: 392
maryloo,браво на бебчо че слушка Grinning
А за килограмите,просто нямам думи.
Как успя да "минеш" само с 8?


Нищо особено не съм правила, просто нямах апетита, който си имах преди това. Даже от както съм в къщи съм свалила още 2 кг, странно, защото си ям нормално.

Ето ви и снимки да ни видите: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259993

Общи условия

Активация на акаунт