Гърция - 11

  • 28 352
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Здравейте   Hug

Аз влизам много рядко тук, но сега имам нужда от помоща ви  Praynig
В понеделник ще пътуваме за Б-я обаче ни забавиха зелената карта Rolling Eyes
Обадих се на гръцката граница да питам дали има проблем ако пътуваме без зелена карта за колата и ми казаха, че няма проблеми, но знам че като влезем в Бг ще ни я искат  Rolling Eyes
Интересува ме дали има на границата офис който прави на момента зелена карта  newsm78
Намерих едни телефони ,но никой не ми отговаря от сутринта и няма как да разбера, та затова ви питам вас ако знаете нещо по втпроса  Hug
Ако имате някакви телефони на Българската граница (Кулата) ще ви бъда много балгодарна да ми ги дадете   bouquet

# 256
  • Мнения: 558
намаления ще има докато не се свърши намалената стока, ама дали ще е останал  твоя номер  Thinking иначе на мен винаги са ми правили 5-10-15? отстъпка, особено като купя 2-3 неща

# 257
  • Мнения: 2 149
mery_79 ти като обекаляш по магазините можеш ли да кажеш до кога са намаленията
До края на август Laughing

# 258
  • Мнения: 23
Здравей те,може ли да ми кажете как е умалителното на Дионисиос.

# 259
  • Мнения: 392
Галеното е Ньоньо или Саки, от Дионисаки!!!

Доспала съм си, щото мама е тук и помага много, а и той е много кротък и почти не плаче, само мрънка като коте. Скоро  ще започвам работа и тогава ще видим колко ще съм си доспала, че съм и на смени.

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 21:47 от maryloo

# 260
  • Мнения: 2 786
Привет, момичета  Hug
Има ли някоя от вас, която живее в Кавала или Драма?

# 261
  • Мнения: 53
Zdraveite i ot men! Ot dosta vreme vi 4eta no vse ne yspiavam da sedna da pi6a.Iskam da pitam,ako niakoi ima informatsia za pomo6tite za mnogodetni maiki.Az sam s 3 detsa,goliamoto mi e ot parvi brak v BG no jivee tyk s men,drygite mi dve detsa sa ot grak.Zna4i hodih na vsiakade da pitam i razpitvam,no ot vsiakade mi kazvat 4e ne moje da vzimam pomo6ti za6toto pyrvoto mi dete e bylgarski grajdanin.Molia ako znae niakoia mama ne6to po vaprosa da mi kaje! lek den na vsi4ki!

# 262
  • загубено
  • Мнения: 6 558
Привет, момичета  Hug
Има ли някоя от вас, която живее в Кавала или Драма?


щастлива,изненадах се да те видя тук Hug
Да не си решила да правиш сватбеното пътешествие по гръцките земи?
Как са приготовленията за сватбата?

# 263
  • Мнения: 1 567
Zdraveite i ot men! Ot dosta vreme vi 4eta no vse ne yspiavam da sedna da pi6a.Iskam da pitam,ako niakoi ima informatsia za pomo6tite za mnogodetni maiki.Az sam s 3 detsa,goliamoto mi e ot parvi brak v BG no jivee tyk s men,drygite mi dve detsa sa ot grak.Zna4i hodih na vsiakade da pitam i razpitvam,no ot vsiakade mi kazvat 4e ne moje da vzimam pomo6ti za6toto pyrvoto mi dete e bylgarski grajdanin.Molia ako znae niakoia mama ne6to po vaprosa da mi kaje! lek den na vsi4ki!

Правилно са ти казали. при подаване на докумнтите се изискват ктовете за раждане на децата... След като ното е бг гражданин, няма помощи...

# 264
  • Мнения: 2 786
мамаК, ама аз редовно ви чета  Hug
Много пъти съм ходила в Драма и Кавала (родом съм от град, близо до гръцката граница) и реших да попитам мамите, които живеят там, за някое приятно хотелче.
Тези, дето намерих в Интернет, нито имейл имат, нито сайт, нищо.
А искам с препоръки от човек, който е виждал мястото и знае какво е Simple Smile
Ще ми трябва за 2-3 нощувки скоро.

Иначе сватбените приготовления са на финалната права, останаха само някои дребни детайли за доуточняване в следващите дни.
Останаха дни до заветната дата  Heart Eyes
Медения месец ще е в Гърция, решено е.
Мои роднини са ни уредили резервация за цяла седмица в Гърция през септември, но засега не казват къде точно  newsm78
Ще научим след като мине сватбата, за да си вземем билети  Wink

# 265
  • загубено
  • Мнения: 6 558
щастлива,дано се включи някоя мама от там за помощ.
Радвам се че приготовленията за сватбата са на краят.
Ми то не останало Grinning

Весело да си прекарате на меденият месец Hug
И после снимки,ти си знаеш Hug

# 266
  • Мнения: 2 786
Благодаря, мамаК   bouquet
Надявам се да уцелим хубаво време  Hug

# 267
  • Мнения: 23
Благодаря maryloo   bouquet.

# 268
  • Мнения: 2 149
Огромен пожар се разари във Варипопи Confused,стигна на 200 метра от магистралата.Вече я затвориха...

# 269
  • Мнения: 141
Момичета,много се извинявам ,че се намесвам в темичката  bouquet,препоръчаите евтина нощувка в Солун или Кавала  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт