Проблем

  • 2 174
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 471
И аз имах такова-2 пъти.Оказа се възпален млечен канал.За около седмица минава с компреси.

# 16
  • Мнения: 1 900
Лекар и леко раждане Peace

# 17
  • Мнения: 4 753
Не се притеснявай... Ако ти е първо раждане, тепърва сигурно ще имаш и запушени канали, но като започнеш интензивно кърмене всичко ще се оправи...  Peace Сега спокойно и както са ти казали момичетата иди да те види чичко доктор...  Peace

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди на лекар Peace

# 19
  • Мнения: 9 973
аз не съм имала,успех Peace

# 20
  • Мнения: 593
Аз съм имах бучка на едната гърда, но когато се роди бебе и започнах да кърмя изчезна. Дано и при теб стане така! Hug

# 21
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Не се притеснявай... Ако ти е първо раждане, тепърва сигурно ще имаш и запушени канали, но като започнеш интензивно кърмене всичко ще се оправи...  Peace Сега спокойно и както са ти казали момичетата иди да те види чичко доктор...  Peace

 Peace

# 22
  • Мнения: X
Не се притеснявай.Най-вероятно се късае за нещо безобидно.Аз наскоро открих също нещо като бучка в едната си гърда и отидох веднага при онко хирург оказа се ,че е мастопатия.После пък реших ,че имам лимфни възли под мишницата и пак ходих оказа се ,че всичко е добре според лекаря.А иначе по време на бремеността е напълно възмжно да се опипват бучки/това ми го каза една лекарка/.Тези бучки се дължат на това ,че гърдите се подготвят за кърма и възможно да има запушен канал.Но най-добре това може да бъде установено от специалист.Така ,че както са те посъветвали момичетата отиди и не се притеснявай.Леко добременяване и едно сладко  baby_neutral на финала. Hug

# 23
  • Мнения: 3 069
Напротив, трябва да се притесняваш!!!
Обезателно посети мамолог да огледа гърдите ти защото не е нормално да имаш подобни проблеми на този етап.
Успех!

# 24
# 25
Цитат
zdraveite na vsi4ki
bremenna sam v 32 gestacionna sedmica i otkrih bu4ka v gornata 4ast na ednata si garda tova normalno li e za tozi period na bremennosta newsm45 newsm45 newsm45


здравейте на всички
бременна сам в 32 жестационна седмица и открих бучка в горната част на едната си гарда това нормално ли е за този период на бременноста newsm45 newsm45 newsm45


 Izvinqvam se 4e ne moga da pi6a na kirilica no ne sam v bg i kopiutarat mi nqma balgarski bukvi.
-------------------------
Пиши на кирилица!
:roll:ami hodih na lekar okaza se kista koqto se palni s voda i se e`poqvila ot ugolomqvaneto na gardite i podgotvqneto im za karmene lekarqt izvadi te4nostta sas sprincovka i vkara nqkakvo lekarstvo. Sega 6te q izsledvat pak 6te vidim kakvo 6to pokajat rezultatite.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Момичетата са ти казали - иди на доктор. Дано да се оправиш бързо Peace
Не го мисли,а действай-на лекар!
Успех!

# 27
  • Мнения: X
Цитат
:roll:ami hodih na lekar okaza se kista koqto se palni s voda i se e`poqvila ot ugolomqvaneto na gardite i podgotvqneto im za karmene lekarqt izvadi te4nostta sas sprincovka i vkara nqkakvo lekarstvo. Sega 6te q izsledvat pak 6te vidim kakvo 6to pokajat rezultatite.

Дано всичко е наред Simple SmileА докато излязат резултати най-добре си мисли за появата на бебчо така ще ти е по спокойно и ще си спестиш черни мисли. Hug

# 28
  • Мнения: 2 447
Дано всичко е наред Hug

# 29
  • Мнения: 931
Стискам палци всичко да е наред и резултатите да са добри  Hug

Общи условия

Активация на акаунт