Електрическа тенджера

  • 11 476
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 490
Нагревателя е на капака.
А печива могат ли да се правят в нея? Имам предвид кексове или питки?
Ами щом ми продадоха уреда с тази продупчената чашка, която се слага в средата на кекса, значи и кексове може да се правят. Аз обаче съм малко диетична и предимно за ястия и баници я ползвам.

# 16
  • Мнения: 161
В такава тенджера съм правил едни от най-вкусните кексове в живота ми - оная рецепта с нишестето и с яйцата дето се разделят на белтъци и жълтъци. Става си разкошно за кекс, само внимавай да не се раздуе много....
То пък и баниците едни диетични си падат.....

# 17
  • Мнения: 19 490
В такава тенджера съм правил едни от най-вкусните кексове в живота ми - оная рецепта с нишестето и с яйцата дето се разделят на белтъци и жълтъци. Става си разкошно за кекс, само внимавай да не се раздуе много....
То пък и баниците едни диетични си падат.....
Е, поне нямат захар.....

# 18
  • Мнения: 6
Във вторник ще отида до магазина, в който съм ги виждала и ще пиша, ако до тогава не си си намерила. Иначе той се намира в Люлин, на пазара. Едно време пишеше върху него "Всичко за селско-стопанството" или нещо подобно.  Сега вътре продават и такива уреди...
Напиши моля те като отидеш дали има и точната цена.

# 19
  • Мнения: 459
Има електрическа тенджера. Струва 74.50 лв.

# 20
  • Мнения: 2 803
В такава тенджера съм правил едни от най-вкусните кексове в живота ми - оная рецепта с нишестето и с яйцата дето се разделят на белтъци и жълтъци. Става си разкошно за кекс, само внимавай да не се раздуе много....
То пък и баниците едни диетични си падат.....

 Peace И торти и плодови пити. Някой знае ли за Варна, къде ги има? Благодаря предварително.  bouquet

# 21
  • Мнения: 5 931
В такава тенджера и чудесно се готви-правила съм пиле с ориз,гювеч с картофи,дори мусака.Но стават 3-4 порции.Не трябва да се препълва.За двама души е удачна.

# 22
  • Мнения: 42
 аз си търся ел.тенджара.
 видях тефлонова,но каточели на този уред нагревателят беше на тавата, и е със стъклен капак.
имаме една стара с изгорели реотани,алуминиева,при нея нагревателят е на капака.
 можеби това нещо като скара ил какво незнам. на кутията беше дадена снимка на пица newsm78 мисля. срещнах  някъде по пазара това чудо,та незная какво е.

Общи условия

Активация на акаунт