Как заспива вашето бебче?

  • 2 105
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
ami moite deca zaspivat sami -slagam gi v legloto i izlizam ot staqta.Te si gu6vat vazglavnicata i zaspivat Tired

# 31
  • Мнения: 258
Май съм случила на бебета! Joy засега
И двамата заспиват или на гърдата(Миша я кърмих до първия и рожден ден)
или сами в леглото(кошарата)!

# 32
  • Мнения: 961
Не плаче, по скоро си мрънка ...постепенно се унася и заспива. Случва се да си лапа ръцете и да запива също .Това е през деня, а вечер след къпането и млякото е като труп.
Абсолютно същите сме.  Grinning

# 33
  • Мнения: 2 015
Различно.В количката без нищо, а вечер с шише мляко Wink.

# 34
  • Мнения: 83
На гърда!Действа бързо и безотказно! Laughing

# 35
  • Мнения: 4 784
В различните периоди, по различен начин. До 5 - 6 месец заспиваше самичък. Слагам го в леглото, пускам му приспивни мелодии и излизам от стаята. След това настъпи период на гушкане и песни, така до около 11-ия месец и след това отново самичък взе да заспива по изцяло негово желание. Пак го слагам да спи с някоя музикална приспивна играчка, давам му юргана, не да се завива, ами иска да си го гушка просто.
Когато беше на около 2 - 3 месеца се опитах да го изхитря и номерът ми действаше известно време. Записах се как пея песнички на един диктофон и когато го слагах да спи му пусках диктофона и Коко чувайки гласът ми, се успокояваше. Около 2 - 3 месеца този метод действаше безотказно  Wink

# 36
  • Мнения: 523
И двете ми дъщерички от бебета сами си заспиват в креватчетата. Сега са много интересни вечер , защото като ги окъпя и сложа по креватчетата и се започва едно... Laughing приказват си , смеят си се една на друга на маймунджалъците , а напоследък каката разказва приказки на Стефани . Много ми става  Joy като застана зад вратата и слушам . Дамяна знае доста приказки и иска всичките наведнъж да ги разкаже на Стефани и се започва една...........червената шапчица и снежанка вървели из гората и видели и вълка , и седемте козлета и пепеляшка , абе............ Joy
И така си приказват двете и заспиват . Аз само след това отивам да си ги завия . 

# 37
  • Мнения: 391
Не плаче, по скоро си мрънка ...постепенно се унася и заспива. Случва се да си лапа ръцете и да запива също .Това е през деня, а вечер след къпането и млякото е като труп.
Абсолютно същите сме.  Grinning

 Peace Понякога като пресроча времето за слагане в леглото може и да се разреве, но сложа ли го в леглото си заспива сам-помрънква нещо приспивайки се. Laughing

# 38
  • Мнения: 1 428
Ние си имаме люлка и там заспиваме.Много е удобно и лесно.

# 39
  • Мнения: 1 367
Заради зверски колики и рефлукс синът ми заспиваше само,когато го носех на ръце из стаята,гушнат в мен.После започна да заспива в количката.Мъчих се да го науча да заспива в креватчето,но опитите ми се провалиха с гръм и трясък и с ужасен рев.Сега пред деня го гушкам седнала на леглото и когато заспи го слагам в креватчето.През нощта просто лягам до него на леглото,на което спим двамата,давам мляко,потупвам го малко по гръбчето и готово.Е,има и изключения,но по принцип така процедираме.

# 40
  • Мнения: 742
Макар, че бях страшно против заспиването на ръце, до преди два месеца Криската заспиваше докато суче ooooh! След това "порасна"...и след като се е насукала, си лягаше сама в леглото и след половин час пеене на песнички и леко потупване по гръбчето си заспиваше сама...
Но понякога сме прилагали метода на "дондуркането" - слагаме я в количката, приспиваме я и след това я прехвърляме в леглото ooooh!

Абе при нужда, човек става доста изобретателен Joy

Успех и спокоен сън!  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 1 185
Нося на ръце с лице към мен и нос мушнат в подмишницата ми - трябват му 10-20 секунди, ако му се спи!

# 42
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 636
В началото заспиваше като я кърмех, след това сама с кошарката и от 1-2 месеца започна да се криви и да реве ужасно - спи й се, а не може да заспи и става някакъв кошмар. Принудих се да я приспивам на ръце. Понякога по  половин - един час я разнасям и й пея, а те се криви и се ядосва, че я приспивам (а всъщност й се спи зверски) и накрая каталясва и заспива. Проблемът идва след това като я слагам в кошарката - усеща, че я слагам и започва да реве отново и картинката се повтаря (понякога до безкрайност). Да не говорим, че понякога като остана без сили и нерви я мятам на кенгурото и като изляза и на 10 - тата минута е заспала.

# 43
  • Мнения: 540
давам му шишето с млякото и той докато си го изпие е заспал сам в креватчето

# 44
  • Мнения: 679
Когато беше на вашата възраст заспиваше най-често на гърдата, понякога и на ръце, но многоооо рядко. Сега си лягаме всички заедно, той до нас, завива се сам, всичко както му си е реда. Като заспи го местя в неговия си креват, където спинка до сутринта  Peace

Общи условия

Активация на акаунт