Бронзираща пудра

  • 4 611
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
От минала година ползвам бронзиращата на Максфактор.
Много съм доволна.
Моята кожа е много светла, а като си сложа пудрата не ми личи, все
едно просто леко съмк потъмняла.
 Peace

# 16
  • Мнения: 423
Ползвам от скоро на Clarins и съм много доволна http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67881&goChar=C. Придава на кожата страхотен вид, много си я харесвам.

# 17
  • Мнения: 31 184
Много искам да си купя, но не знам коя. Харесах тази на Кларинс. Mimozaw кажи повече за нея. Hug Искам същия цвят. Как я нанасяш и къде? Има ли блестящи частици и какъв е ефекта? Много въпроси Embarassed, ама ми харесва. Арт Деко също харесах. Ланком също.  newsm78 Не знам как да избера. Имам много бяла кожа и руса коса.

# 18
  • Мнения: 31 184
Аз използвам на Ести Лаудър. Страшно много ми харесва. Аз съм много бяла с кестенява коса, също като теб. Ефекта е страхотен като златен прашец по лицето. Слагам на скулите, по клепачите и слепоочията.
Не съм ползвала и на Буржоа шоколадовата, но казват, че също е много хубава. Следващият път може би ще си взема нея
Може ли да я покажеш? Hug

# 19
  • Мнения: 630
Аз използвам на Ести Лаудър. Страшно много ми харесва. Аз съм много бяла с кестенява коса, също като теб. Ефекта е страхотен като златен прашец по лицето. Слагам на скулите, по клепачите и слепоочията.
Не съм ползвала и на Буржоа шоколадовата, но казват, че също е много хубава. Следващият път може би ще си взема нея
Може ли да я покажеш? Hug

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67303&goChar=E

# 20
  • Мнения: 31 184
Аз използвам на Ести Лаудър. Страшно много ми харесва. Аз съм много бяла с кестенява коса, също като теб. Ефекта е страхотен като златен прашец по лицето. Слагам на скулите, по клепачите и слепоочията.
Не съм ползвала и на Буржоа шоколадовата, но казват, че също е много хубава. Следващият път може би ще си взема нея
Може ли да я покажеш? Hug
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67303&goChar=E
Тази си я спомням, че си я взе. А тя бронзираща ли е? Не е ли само с частици за озаряване?

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 17:05 от densi

# 21
  • Мнения: 423
densi, аз съм със светла кожа, но сега съм с лек тен от почивката и цвета ми идва точно. Нанасям я с четка по цялото лице, леко към шията и деколтето. Наистина има леки блестящи частици незнам аз ли си внушавам, но кожата ми предобива страхотен вид. Лично аз много си я харесвам.

# 22
  • Мнения: 630
Не, денси, не е само с частици, има си и цвят. Точно като златен прашец стои, много ми харесва на мен

# 23
  • Мнения: 31 184
Е, браво момичета, сладки, браво. smile3501 Коя да си избера? Благодаря Ви за бързите отговори newsm10. Харесвам и двете марки много и сега ... я да видя цените Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 500
В Космополитан са дали една нова на Мейбълин  Wink

# 25
  • Мнения: 31 184
В крайна сметка си поръчах  пудрата на Кларинс. Дано ми пасне цвета и да ми стой добре. Чакам я с нетърпение.

Общи условия

Активация на акаунт