МНОГОДЕТНИ МАМИ 37

  • 17 210
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 740
Честит празник на порасналите деца: Константин на Суиткидс мама, Еспен на Роза66 и близнаците на Илиева!
Честито на Лилибончето!
Много здраве, късмет и слънчеви дни! Много приятелства, пътешествия и срещи с добри хора!
 
Хи-хи, разсмяхте ме с модните тенденции.  hahaha Ние вече сме на път да се очовечим - със страшна сила. Пада подстригване, гладене, "Как изглеждам?", пазаруване в прилични магазини...  ooooh! Има надежда, има. Един сал Каменчо още не го е треснал пубертетът с пълна сила, ама и аз съм човек, трябва ми малко въздух, за да го понеса...

В събота и неделя търках новофугираните плочки... О-о-ох! Имам такама мускулна треска, че едва щракам по клавиатурата...

Момичета, изпратих на тези от вас, които имат деца над 10 г. една анкета, която е част от новия ни проект "Пачуърлд". Идеята на проекта е родители и деца от няколко европейски страни заедно да направят интернет образователна игра - като повод да общуват помежду си и да се забавляват заедно. Сега сме на фаза проучване на ситуацията, та затова ви моля, ако можете, да отделите време да попълните анкетата и да ми я върнете до края на седмицата. Понеже не се бях усетила, че на лични не излиза болднатото (благодаря, Цоцоланке!), може да отбелязвате с кръстче или да ми я пратите на мейл cvbrest@abv.bg. Благодаря на всички, които се навият да участват! Ако има някой, който иска да се включи, а съм го пропуснала, да пише!  Hug

По повод другия проект, за превенция на насилието, обучителите, които ще влизат в часовете, сами си избират кога, къде и колко часове да поемат от обявените възможни - трябва само да го заявят във формата в интернет. Така че имат доста голяма свобода за действие. Вярно, че за учители е твърде удобно да вземат допълнителни часове в обратната смяна, но има възможност и за други желаещи. Засега (т.е. от есента) ще работим със 7 училища в София - за толкова стига финансирането на проекта. Но ако се окаже, че системата е добра и действаща, ще работим за разширяването й.

В четвъртък заминавам за Будапеща - за прословутата среща на "старите олимпийци"! Йе-е-е!

# 256
  • Мнения: 2 641
кабо алма трябва да призная че колкото повече казваш за този проект, толкова по неясен ми става  newsm78 а имам претенцията да схващам много бързо  Grinning всеки път казваш по някоя подробност, която е липсвала преди Wink къде може да се прочете пълната инфо за проекта? щото някакси започнах да го схващам като да няма значение кой ще е обучител в тези часове, важното е да има някой. и това заявяване в нета от обучителите ще е на принципа който предвари той завари или как? всъщност ако си имате хора кажи, аз се предложих защото съм обучавана за подобно нещо, запозната съм с голяма част от нещата и проблемите и т.н.   .....
аз да се похваля че това лято ще ходим в Гърция и Белгия. В Гърция сме семейно на море, но в Белгия мислим най сетне след 3 години да останем сами с татито за няколко дена. още не мога да си помисля че ще се наспя 2-3 вечери, без да ставам по 100 пъти на вечер  Crazy ще ходим на тамошната формула 1, след като ники фин не ни предостави монаковския апартамент  Wink шегувам се  Grinning та оттам ще отскочим до амстердам и после може и до Кьолн, ама за последното не е ясно още.

# 257
  • Мнения: 3 323
Да са ни живи и здрави днешните рожденници! Безгрижно детство и успехи в науката!
На некои мами ще им подръпнем ушите - само да се появят!

.И Пепи се посмя с новите му придобивки.

Предупреди го, ако се чуват или виждат, да не споменава нищо (особено с ирония), щото ще ме върнете в първи клас!

Неле, не е алергия - инфекция ( стафилококова) е, от боклуците дето ги лапа. Ама мазах с какво ли не - минава и пак се появява, също както и ако не мажа с нищо... Та питах- в смисъл дали съм пропуснала някое мазило.

Ейго на Пешеходка магарИто вече и го върнаха.

Да уточня, че мозък още не са му дали!
Юле, Мирелка не може да е по страшна от бившата ми "снаха" дето ми изкара акъла в тъмното Joy

Кабо, чинно пратих   Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: 293
привет мами.аз мнооооооого се загубих  Embarassed , но хич не съм ви забравила-вярвам и вие мен.успях да прочета няколко от последните страници и се успокоих,че не сме само в къщи с намусени физиономии.... newsm53 - няма угода каквото и да правя.....тинейджъри....днес има в наше село голям събор ще се пробвам да ви кача снимки да ви покажа каката и баткото с униформите от духовия оркестър. месец август заминават за Германия, а одеве господина им ми каза,че след това май ще отиват и в Гърция....взех да съжалявам ,че не съм и аз в оркестъра..  [smilie=smile3503.gif]javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255628'); дано съм успяла с качването на снимките . а това е мажоретния не състав-има големи мажоретки, малки мажоретки и гвардейци -големи са сладури.javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255631');иначе.... сме добре... като изключим, че колата ни се развали а частта която ни трябва е спряна от производство...  smile3518 изпитите на баткото кажи-речи дойдоха,но той реши,че не е сигурен дали иска да кандидатства- и това след толкова курсове и пари..... #2gunfire иначе живота е хубав  и......абе зависи кот коя страна го гледаш- мъжъ ми все вика- не се коси жена, ще му дойде акъла в главата. та Пешеходката....или Галчето-пак ги обърках -ме насърчи ,че синът и се е очовечил     smile3501-значи има надежда..за сега от мен лека вечер и ще се постарая да не се губя за дълго  newsm03

# 259
  • Мнения: 2 433
привет мами.аз мнооооооого се загубих  Embarassed , но хич не съм ви забравила-вярвам и вие наче....

Лелееееее...появи се... НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ!!! Mr. Green А къде е тортата за извинение на дългото ти ПРЕДЪЛГО ОТСЪСТВИЕ!!!!

много ме разчуства с тези снимки Crazy почти същата униформа имах и аз ...на младини...
когато естествено бях мажоретка към духовият оркестър в Севлиево  Mr. Green

# 260
  • Мнения: 293
ами..... не съм я забъркала.  smile3525 ама вие ще ми простите нали  newsm03 не съм ви изпратила снимка на гвардейците, та това е пълния албум javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255631');ама ще гледам другия път да се отсрамя- най малко с торта

# 261
  • София
  • Мнения: 3 116
Благодаря на всички за поздравленията и пожеланията, честит празник на всички сърожденици на сина ми!   Hug

Рожденикът днес си е отпразнувал щастливо и бурно при баба и дядо на морето в компанията на братовчедите и приятелите.  Simple Smile Вече няколко години си празнува рождения ден там и на мен ми е криво, че обикновено нямаме възможност да сме заедно на празника, но и без това от пети клас учебната година става по-дълга- тогава щем-не щем, ще трябва да го празнуваме в София, а морето ще идва по-късничко.  Simple Smile

# 262
  • Мнения: 3 740
каишка, су-у-упер!  Hug

Анаис, явно зле обяснявам.  Embarassed
Естествено, че има значение кои са обучителите.
Затова в момента си търсим подходящи хора. Ти си "подходящи хора", стига да успееш да се впишеш в нестандартната схема на заетост.  Wink
Обучителите ще преминат през курс на подготовка за работа по темите. След това вече, като започнат да поемат часовете, ще имат възможност да избират кога и къде да влязат. Да, който пръв даде заявката, той влиза в съответния клас, но темите са разработени така, че да няма значение кой обучител ги представя, стига да се придържа към принципите - да предизвиква активността на децата, желанието им да разсъждават, да дискутират, да съотнасят чутото със собствения си опит.
Дано да съм успяла да ти обясня.
Засега не можеш да прочетеш повече за проекта в интернет, имаме подготвена презентация, но тя не е качена в мрежата. На 27.06. ще я представяме на конференцията на Дружеството на психолозите "Образование и психично здраве". Ако ми пратиш мейл, можем да ти я пратим за информация.

Пешеходке, благодаря!   bouquet

sweetkids_mama, нали детето е щастливо и доволно?

# 263
  • Мнения: 11 607
sweetkids_mama и от мен Честит рожден ден на сина! Здрав и силен да бъде, и много щастлив!

Честит празники в дома на Илиева! Тя въобще ни отсвири нас......


Каишке, моите слепи очи не лъжат, нали??Ти си това???Ощипи ме за  да повярвам,че това си ти! Ох......как ми се иска да дойдем и у ваше село........Ама....

Рениса, ако четеш, дай си телефона на ЛС, може да ти се обадим ако дойдем към Видин - обещавам!

Кабо, може ли да ти дам имейла за да ти пише една учителка във връзка с проекта? Тя е от София.......

# 264
  • Мнения: 3 740
Кабо, може ли да ти дам имейла за да ти пише една учителка във връзка с проекта? Тя е от София.......

Натюрлих.  Hug

# 265
  • Мнения: 1 410
Мили мами,как стои въпроса в нашата темичка за известяване на новородените?Ще родя ,а вие няма и да разберете.Ако иска някоя от вас да ми даде тел.номер на ЛС,че да пусна СМС с инфо.То има време,ама аз да си кажа.

# 266
  • Мнения: 907
Здравейте, най-сетне и аз да се мерна  Hug. Много интересни истории на Наталиа, Кабо Алма, Вечерница от началото на темата, то като роман се чете  Laughing. Ще чета още, само да драсна няколко реда и да се похваля, макар и да не съм много сигурна дали има с какво  Rolling Eyes. А именно че вчера ни снимаха за другата БГ  Crazy. Това добре, но аз в началото много се шашнах, беше и шумно та май не успях да кажа дори какво работя като хората и въобще надали вързах 2 изречения на кръст  Blush. А и това с кариера и деца не успях да синтезирам огромната тема  Mr. Green в един отговор и доста запецнах, та някой да не помисли, че е лесно  ooooh!. По-добре беше после като разказах за у-щето и децата. Всъщност най-добре се представи големният ми син  Heart Eyes. През септември ще го излъчат и ако не ме много изрежат може да ме видите  Grinning. Ние нали все по телевизията се гледаме  Grinning. Имам в предвид, че и аз "познавам" Цоцоланка, Супер Теди, Tedivas, JuliS и кой беше още  Thinking от ТВто. Иначе аз съм втората половина от юли в БГ, та ако има планове за среща - на линия съм  Party.

dessi_jul, и аз бях така 4тия път - от притеснение усетих бебчето в края на 8та седмица  Shocked, ама това наистина не е критерий. Каквото е писано ... (не е успокоително, ама не можеш да го мислиш непрекъснато   bouquet).

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 12:22 от MegiX

# 267
  • Мнения: 1 818
Здравейте,момичета ! Давид вече едобре и е на градина...Справи се чудесно !

Каишка ,радвам се да те видя...много сладки гвардейците!  Hug

Да са живи и здрави всички рожденици,които съм пропуснала !  Hug Heart Eyes



Друг път ще пиша повече...извинете ме...гледам до обед даизчистя,да наготвя...да публикувам някои рецептички...та следобед да мога да се разходя с Додо до Морето .
Обичам ви много !


# 268
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на празнуващите от вчера и днес! Да са здрави и щастливи!

  newsm59Ееспен-  на roza66 ,Стефан и Иван на Илиева ,Константин на sweetkids_mama , Димитър  на nevi , Петко на venina ,Станислав на mariangeorgiev nbirthday

# 269
  • Мнения: 2 641
снимките ми се отваря ли Simple Smile вече може да видите какво е да си страховитка с боите  Joy

http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/Strahovitka

Общи условия

Активация на акаунт