Метросексуални или естествени...?

  • 5 283
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Аз предпочитам сексуални и естествени.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... За всеки влак си има пътници.

# 17
  • Мнения: 142
И моята половинка, като тази на Балу е на високо еволюционно ниво (за моя радост). Аз косми не обичам, освен ако не са на главата ми. Половинката ми винаги трябва да е с премахнати косми на подмишниците и интимните части. На ръцете космите са му доста малко, така че не ме бъркат въобще, а на краката- кола маска само за лятото заради по-късите и леки панталони, които носи Simple Smile Иначе за маникюра-само веднъж съм му слагала безцветен лак и това е. Иначе е поддържан откъм хигиена, прическа, аромат и т.н  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 5 710


Не ми харесват крайностите. Омъжена съм за нормален мъж, който успешно балансира между добрата хигиена и умереното окосмяване. За мен един обезкосмен, като гол охлюв мъж е не по-малко отвращаващ от много окосмен във всякакви зони...

# 19
  • Мнения: 1 418
Определено харесвам метросексуални!

# 20
  • Мнения: 122
Да има самочувствие.
Да не смърди на коч.
Да си реже всички нокти.
Да пърди само в свое присъствие.
Да се оригва само в свое присъствие.
Да си духа носа безшумно и тайно.
Да не свършва бързо.


 bowuu

# 21
  • Мнения: 5 940
Ако трябва да избирам между двата типа, предпочитам вторият. Напълно обезкосмени мъже ме отблъскват, но косми под мишниците също не ме привличат. Обезкосмени мъжки интимни части са ми леко странни.
Облагодетелствана съм, съпругът ми е светъл, рус, няма много излишни косми.

# 22
  • varna
  • Мнения: 676
На първо място трябва да е чистоплътен.а не мърляч.Желателно е да е обезкосмен на определени части по тялото-подмишници и интимни зони.Другото-здраве!

# 23
  • Мнения: 17 546
О, не! Naughty Мъж ми не си епилира краката. Като казах, че е на по-високо еволюционно ниво имах предвид, че няма излишно, обилно окосмяване като на прародителите ни, а съвсем прилично такова.

# 24
  • Мнения: 301
Многото космалъци не са приятна гледка Sick На някои им отива да са изцяло епилирани, ама аз моя мъж не мога да си го представя като гол охлюв  Mr. Green иначе - подмишници и интимни части - изобщо не ги коментирам - то си е по defalt Mr. Green. Чистоплътност му се казва Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 424
На първо място трябва да е чистоплътен.а не мърляч.Желателно е да е обезкосмен на определени части по тялото-подмишници и интимни зони.Другото-здраве!
Peace
И аз предпочитам златната среда  bowuu

# 26
  • Мнения: 4 555
Колата маска, ходенето на маникюр и солариум прави ли мъжа готин,
или той просто трябва да е естествен- брадясал и окосмен до неузнаваемост? Thinking
Истината е, че с тези две крайности не се изчерпват мъжете.

# 27
  • Мнения: 1 111
 От двете крайности предпочитам първата.Не мисля, че мъжествеността се изразява в окосмяване на горила/най-вече по раменцата Crazy/.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Естествено мегасексуални.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
....или с други думи казано:
Какво трябва да прави един мъж, че да изглежда готин?
Колата маска, ходенето на маникюр и солариум прави ли мъжа готин,
или той просто трябва да е естествен- брадясал и окосмен до неузнаваемост? Thinking

Е? Whistling

Ужас! Това мъж ли е или ТО?
Ако на един мъж му липсват вторичните полови белези (включително и като начин на мислене) за какво ми е? Обезкосмяването не е само на тялото, а и на ума. И после защо жените били мъжкарани! Ами, те друг избор имат ли при такива същества, които само по паспорт се водят мъже?

Общи условия

Активация на акаунт