Метросексуални или естествени...?

  • 5 302
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Харесвам си само моя мъж Flutter Mr. Green

# 46
  • Мнения: 5 622

Да не свършва бързо.


С това трябваше да започнеш.  Laughing

Аз харесвам обезкосмени мъже, ако са тъмни ( и съответно по-окосмени) или  светли мъже с косми, които не дразнят окото и сетивата.

Честно казано независимо дали са светли или тъмни, с косми под мишниците и на интимните части, някак не мога да си ги представя. Отдавна, всъщност не съм виждала такива мъже  Thinking

Оскубани вежди, лакирани нокти и типично женско поведение ми идват в повече  Stop

Харесвам си само моя мъж Flutter Mr. Green

То това е ясно. И аз така  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бе, не можели да си представят косми по интимните части на мъжете и подмишниците! Как ли са съществували хората преди това да се чуди човек! Как ли не се е затрило човечеството в последните 20 години! Горе-долу от 10-тина години в БГ-то изведнъж и мъжете започнаха да се обезкосмяват, та вече с косми никой не ги смята за мъже! Добре, че се навъдиха разни канали за възрастни, че да разбере населението колко е срамно мъж да е с косми.
 С голи пилета ли искате да си лягате? Още малко и който си позволи да остави някой косъм, пък бил той и по главата си няма да е мъж!  ooooh! Това с космите на мъжете ми напомня за едни други теми за космите. И там голямо пищене, голямо чудо за 2 косъма!

# 48
  • Мнения: 2 478
Не харесвам мъже,които имат повече кремове от мен Shocked
Не харесвам мъже,на които цялото им внимание е насочено към космите,веждите и маникюра.
Харесвам нормалните мъже,с нормална хигиена и добри навици.
А и да ви кажа честно,не виждам нищо мъжко в обезкосмяването тип "гол охлюв",в лакираните нокти и гланц на устните(виждала съм такива хетеросексуални).
Аз съм водила мъжа ми при козметичката ми за леко оформяне на веждите.Няма нищо лощо в това.
Ама не мога да си представя мъж,който редовно виси в козметичните салони.
А уж съм млада модерна жена ooooh!

# 49
  • Мнения: 5 622
Да, бе, не можели да си представят косми по интимните части на мъжете и подмишниците!.......

Абсолютно съм съгласна с теб по принцип. особено за жени, които не могат да понасят и един косъм по тялото си(О, ужас  smile3511 ), а това с обезкосмяването съвсем не датира толкова отдавна(по-малко от 20 години Wink). Явно са късопаметни в такъв случай(или са по-млади от нас дето сме виждали някакви косми, не само по нас, ами и по мъжете  Laughing )

Обаче, към днешна дата определено не харесвам космати мъже. просто навремето не съм и допускала възможността, че космите могат да се махат, та затова не ми е пправило впечатление. Сега, обаче е друго  Wink Даже се чудя как може да има жени, които харесват косми  Thinking Но...свят като цвят, казали хората  Peace

# 50
  • Мнения: 2 161
Аз пък не харесвам мъже с неправилно оскубани вежди.Вчера видях един-дясната му вежда по-тънка.Искаш да си метро,ами достойно го направи,иди на козметик.За малко да му кажа:Госпожице,дясната ви вежда не е добре.Защото бих искала и на мен да ми кажат,ако допусна такава грешка.

# 51
  • Мнения: 342
На мен ми стига само да поддържа добри хигиенни навици Simple Smile
Иначе мъжо е някъде по средата - прави си кола маска на гърди и подмишници, защото има в повече Simple Smile  иначе друго не пипа.. 
Добре, че не се кефи на лакирани нокти и черен молив на очите  Thinking #Crazy Peace

# 52
  • Мнения: 4 841
"По телевизора" предпочитам да са метросексуални.
На живо ги предпочитам "чистоплътен натюр".

Единственото, което би ме отблъснало неимоверно, е окосмение тип "Буги Барабата" , но - Слава Богу! - не познавам такива екземпляри - нито в библейския, нито в буквалния смисъл.

# 53
  • Мнения: 2 759
Да, бе, не можели да си представят косми по интимните части...
                      Както неведнъж съм писала, не харесвам обезкосмени интимни мъжки части... Случвало ми се е на отказвам секс, докато не порасте нещо там  Crossing Arms...

# 54
  • Мнения: 274
"Метросексуални или естествени" или "Има ли почва мъжкото окосмяване у нас?".
 Посмях се от сърце, момичета, за което ви благодаря. По темата - всичко с мярка. Мъж с оскубани вежди ми идва в повече.

# 55
  • Мнения: 2 090
За мен истината е някъде по средата.Не би ме привлякъл нито някой мъж гол като охлюв,нито пък такъв брадясал и обрасъл до неузнаваемост ooooh!
Харесвам небрежно изглеждащи,но поддържани мъже thumbsup

# 56
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Метросексуални или естествени...?  Whistling


Важното е да му стои т.е. отива  Wink

# 57
  • Мнения: 2 448
Да, бе, не можели да си представят косми по интимните части на мъжете и подмишниците!.......

Абсолютно съм съгласна с теб по принцип...... Даже се чудя как може да има жени, които харесват косми  Thinking Но...свят като цвят, казали хората  Peace

За тотално махане на космите в интимната област не харесвам нито за мъж, нито за жена. Аз на себе си не си правя пълна кола маска, какво остава да го искам от мъжа си.   Naughty

# 58
  • Мнения: X
На някои им ходи да са естествени,на други да са метросексуални, а някои са си просто мъженствени. Имах един приятел навремето- оскубал си оназ работа, а гърдите му - гори тилилейски,един вид - сюрпрааайз  ura

# 59
  • Мнения: 2 448
Имах един приятел навремето- оскубал си оназ работа, а гърдите му - гори тилилейски,един вид - сюрпрааайз  ura
Къде го намери пък тоя? Направо ме разби.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт