Карти ТАРО - 2

  • 69 878
  • 723
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 793
Просто се чудех дали би могло да означава развитие на някаква ситуация. Сега като се замисля, доколкото мога да си спомня - май наистина си приличат 2та дни - поне дотук през този ден.

# 166
  • Мнения: 111
Направо си е геройство да изчетеш всичко, което сме изнаписали. Laughing
Заслужаваше си ,прочетох доста интересни неща Simple Smile
сега се сетих да ви питам нещичко, в неделя не пипам картите , но се зачудих дали след 00:00 часа може? newsm78
защото съм нощтна птица и по ей това време почват да ме сърбят ръцете неудържимо Mr. Green

# 167
  • Мнения: 5 134
Преполагам, че може. Не знам обаче, аз не спазвам абсолютно никакви такива неща. Много си уважам картите, но не мисля, че те ми се сърдят ако не гледам в неделя ...
Ако те сърбят ръцете, гледай на мен Simple Smile

# 168
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичетааа! Имам новини! Става въпрос за приятелката ми, дето ви помолих да гледате за бъдеща бременност! Днес ми се похвали, че отново е бременна! Дано този път всичко да е наред!  Praynig
Мистерията се разкри - зодията лъв дето излизаше - тя е лъвче; а зодията близнаци - сега сме в близнаци, вероятно това са показали картите като срок за забременяване.  Peace

# 169
  • Мнения: 111
но не мисля, че те ми се сърдят ако не гледам в неделя ...
то и аз не мисля ,че ми сърдят Simple Smile
Ето какво ми излезна за теб ,(ама с уговорката ,че съм много ,ама много пресна в занаята Embarassed и приемам всякакви критики Simple Smile)
-Асо жезли, Светът, Смърт
което на мен ми говори за някаква голяма успешна промяна Simple Smile
по инерция за любов питах Wink

# 170
  • Мнения: 5 134
Хаха, добре, за любов става Simple Smile Мерси. Ще си помисла по тези карти, много силни са и трите, но не знам как да ги тълкувм, сега ще погледна в комбинациите от Ксения.

Селин - а, интересно много. Честито на приятелката! Спомням си как и гледахме доста подробно.

# 171
  • Мнения: 111
Аз понеже съм много любопитна Laughing им хвърлих по още 2 карти отгоре и стана тъй
Асо жезли     Светът          Смърт
Обесеният     6-ца чаши    5-ца чаши
4 чаши          3-ка чаши    2-ка чаши
един вид през какво преминаваш или си преминала за да стигнеш до това развитие. Simple Smile

Може ли да ми ги пратите и на мен тези комбинации от Ксения?
или ги има в темите ,а аз съм ги пропуснала Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 5 134
Кажи си мейла, ще ти ги пратя.
Лелеле, колко чаши: от двойка до шестица всичките са при мен и моята любов. Ти разбърка ли тестето Simple Smile

# 173
  • Мнения: 111
Разбира се  Laughing

# 174
  • Мнения: 5 134
Добре де, как тълкуваш тези карти, нали ти ми гледаш на мен  Hug
Би ми било интересно как ги разчитате, аз имам някои идеи, но искам и да сравня!

# 175
  • Мнения: 111
Е сега ще се изложа ,ама айде Laughingнали така се учи Wink
аз виждам една любовна история ,която е минавала през редица пикове и спадове , много силни изживявания в позитивен и негативен план , колебания, нещата ескалират и в крайна сметка се стига до кардинална промяна Simple Smileкоято според мен е за добро Simple Smile

# 176
  • Мнения: 5 134
Интересно, дано да си права за промяната. Иначе бих казала че си права за изживяванията.

# 177
  • Мнения: 111
А дано! Simple Smileще ми бъде любопитно да видя и другите как биха ги разтълкували Simple Smile

# 178
  • Мнения: 4 380
Цитат
Асо жезли     Светът          Смърт
Обесеният     6-ца чаши    5-ца чаши
4 чаши          3-ка чаши    2-ка чаши

Не знам какво ти говори за промяна "за добро". Аз не виждам картите да дават някаква характеристика дали за добро или лошо.

Ако въпросът е бил за любов, картите казват "умряла любов". Светът+ Смърт = реална смърт. Светът като символ на това че любовта си е заминала. Ако на някой наистина не му предстои заминаване по чужбина, което може да се предположи от всичките и колесници в предишни подредби... Laughing
Асото жезли идва да покаже порива и смелостта да приключи връзката. И Обесеният показва жертвата която е направила. Което пък от своя страна води до начало на депресия (4 чаши).
Останалите чаши също са все депресивни с изключение на 2-ката, която сама по себе си говори за любов. Не мисля че става въпрос за нова любов, въпреки че всичко е възможно...По-скоро ми говори че връзката е приключила, ситуацията е променена, но е направена жертва, т.к. чувствата още ги има. Което ние и така си го знаем. newsm78

Кое, giamarie, те кара да правиш заключение че промяната е за добро? Асото? То е на първа позиция- не на последна. Символизира началото, поривът, силата и смелостта за осъществяването.

# 179
  • Мнения: 111
Цитат
Кое, giamarie, те кара да правиш заключение че промяната е за добро? Асото? То е на първа позиция- не на последна. Символизира началото, поривът, силата и смелостта за осъществяването.
Асо жезли, Светът ,Смърт са крайния резултат от ситуацията.Както ти си написала Асото е поривът, силата и смелостта за осъществяването на Светът +Смъртта , които в случая са края на лутането един вид каквото било било, дошло е времето за разрешаването на проблемите.Може и да означава край на връзката, да!но това защо да не е за добро?имайки предвид тези лутания ,колебания, жертвата и т.н.

Ако на някой наистина не му предстои заминаване по чужбина, което може да се предположи от всичките и колесници в предишни подредби...
това не го разбрах  newsm78

пп.може и да греша, пак казвам ,че ще се радвам на всякаква критика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт