Карти ТАРО - 2

  • 69 891
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 64

 
Браво че се оправяш с таро на търсещия на мен ми е объркващо newsm78

Да оправям се с Таро на Търсещия.Колкото до това,което е обясено в книгата,че може да се изчисли времето на дадено събитие  не го изпозлва,тъй кат ми е доста сложно с това редуциране на числа.Оставам картите сами да ми говорят за времето на събитията.Снощи използвах подредба Таро на Търсещия,която е много изчерпателна и ми даде доста точен отговор.Сподели ако искаш кое те затруднява.И ако има някоя с тази колода,може да сподеи своя опит. Wink

# 646
  • Мнения: 78
Ако питате дали едно събитие по някакъв начин би повлияло върху случването на друго събитие и ви се падне Х.Колелото ,какво бихте си помислили?!
Крайно озадачена съм от варианта ,в който Колелото показва ,че събитие 2 е предначертано и каквото и да правиш ще се случи -"съдба" ,до варианта на връзка м-у двете неща стил: въпросното събитие ще забави/забърза другото...Какъв е вашият опит? Thinking

# 647
  • Мнения: 1 401
Тъй като започнах да чета още от първата тема видях нещо интересно на вниманието на *Nessa*

Цитат на: *Nessa*
Сега се зачудих нещо. Навсякъде жезлите ги дават като светили, руси хора. А в книгата на Уейт са дадени като мургави. На какво се дължи това противоречие и кое е вярното?

И вдъхновена от xenia, и аз хвърлих едни карти за мача Левски-ЦСКА. Паднаха се Звездата и 5 жезли. Аз го тълкувам като победа за Левски и макар въобще да не се интересувам от футбол за първи път чакам мача с нетърпение


Цитат на: *Nessa*
Как ги подреждаш?

п.с. Не познах за мача   - равен

Всъщоност е познала! Звездата е 5 обикновено , ако си представим нарисувана звезда и 5 жезли --> 5 на 5 паднал се е равен !

# 648
  • Мнения: 64
Да ви попитам нещичко.За да гледам на някого трябва ли той да присъства или само си насочвам цялата си енергия за въпроса и картите ще ми дадат отговор без питащия да присъства.

Мерси!

# 649
  • Мнения: 307
Да ви попитам нещичко.За да гледам на някого трябва ли той да присъства или само си насочвам цялата си енергия за въпроса и картите ще ми дадат отговор без питащия да присъства.

Мерси!
Тъкмо мислех да питам същото Peace ... и благодаря на всички за ценните отговори и полезни линкове  bouquet

# 650
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не е нужно да присъства!

# 651
  • Мнения: 67
Ако питате дали едно събитие по някакъв начин би повлияло върху случването на друго събитие и ви се падне Х.Колелото ,какво бихте си помислили?!
Крайно озадачена съм от варианта ,в който Колелото показва ,че събитие 2 е предначертано и каквото и да правиш ще се случи -"съдба" ,до варианта на връзка м-у двете неща стил: въпросното събитие ще забави/забърза другото...Какъв е вашият опит? Thinking

По мойте значения Колелото: Означава че пирвото събитие ще повлияе положително върху второто. newsm78

# 652
  • Мнения: 67
Да ви попитам нещичко.За да гледам на някого трябва ли той да присъства или само си насочвам цялата си енергия за въпроса и картите ще ми дадат отговор без питащия да присъства.

Мерси!

По -добре е да присъства защото се смята че човек подсъзнателно знае какво ще му се случи и тегли съответните карти. Този който гледа разбърква тестето, а този на който ще се гледа тегли произволно карти. Ако гледаш без човека по скоро ще получиш отговор от твоя гледна точка, но ако си пряко обвързана с човека и това за което питаш касае и теб ще може да глрдаш. Rolling Eyes

# 653
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Да ви попитам нещичко.За да гледам на някого трябва ли той да присъства или само си насочвам цялата си енергия за въпроса и картите ще ми дадат отговор без питащия да присъства.

Мерси!

По -добре е да присъства защото се смята че човек подсъзнателно знае какво ще му се случи и тегли съответните карти. Този който гледа разбърква тестето, а този на който ще се гледа тегли произволно карти. Ако гледаш без човека по скоро ще получиш отговор от твоя гледна точка, но ако си пряко обвързана с човека и това за което питаш касае и теб ще може да глрдаш. Rolling Eyes

Съгласна съм, че е по-добре човека да присъства, но с другите неща не съм съгласна. Не е вярно, че получиш отговор от твоя гледна точка! Освен ако не търсиш такъв де...

# 654
  • Мнения: 793
Всъщоност е познала! Звездата е 5 обикновено , ако си представим нарисувана звезда и 5 жезли --> 5 на 5 паднал се е равен !
А защо Звездата е 5?

# 655
  • Мнения: 1 401
Не знам на твоята карта каква е звездата и как е изобразена , но ако нарисуваш звезда обикновено я правиш с 5 връхчета
http://familyfun.go.com/Resources/printable-previews/previews/04 … star_template.jpg

(Друг е въпроса, че има звезда и с 6 връхчета, но обикновено се изобразява с 5)

Искам да попитам, ако дам картите и начина по който съм разчела значението може ли някой да погледне и да реши дали е правилно  Embarassed

# 656
  • Мнения: 78
Цитат

Искам да попитам, ако дам картите и начина по който съм разчела значението може ли някой да погледне и да реши дали е правилно  Embarassed
Давай ги веднага!Намирам го за полезно ,а и за мен ще е интересно ,нали затова е форума -да дисткусии на тема ТАРО Hug


Бързам да се застраховам обаче,че мога само да ти предложа мнението си ,но не и да ти кажа кое е вярно тъллкуване и кое не Wink

# 657
  • Мнения: 793
Не знам на твоята карта каква е звездата и как е изобразена , но ако нарисуваш звезда обикновено я правиш с 5 връхчета
http://familyfun.go.com/Resources/printable-previews/previews/04 … star_template.jpg

(Друг е въпроса, че има звезда и с 6 връхчета, но обикновено се изобразява с 5)

Искам да попитам, ако дам картите и начина по който съм разчела значението може ли някой да погледне и да реши дали е правилно  Embarassed
На картите на които съм гледала тогава звездата е с 8 лъча  Wink

# 658
  • Мнения: 1 401
1.шестица копия
2.Умереност(обърната)
3.колесницата
4.Кралица на копията
5.Дяволът(обърната)
6.Асо щитове(обърната)  
7.Тройка чаши

Въпрос за отношенията на мъж и жена като 1 е за този който пита и в случея е жена.Лявата страна (7,6,5) се отнасят за нея , а дясната (2,3,4) за него . Като буквата Н е съставено
http://www.taroastro.com/lovers1.htm като това е но аз го видях после.
Ето и моето разчитане:
В момента човека който пита пирува и тържествува за триумф над ситуацията.(шестица копия). Жената (питащият ) е ядосана, разгневена, наранена пълна с гняв(доволът).Иска да скрие (Асо щитове) красиви чувства (Тройка чаши).Другият мъжът вижда неразбирателство и дизхармония във връзката(умереност), вижда победа сякаш връща за нещо минало или се освобождава от нещо , по-скоро битка с човека отсреща за "надмощие" за кой е по-голямият в ситуацията.(Колесницата). Има и жена намесена с руса коса и сини очи.

Лошото е че аз знам цялата ситуация и не мога да дам преценка дали виждам нещо друго или просто се опитвам да наместя ситуацията според картите ..  

# 659
  • Мнения: 1 008
Подреждам една след друга,че без да ги видя е трудно-
            1-
2-
3-
4             



 567
В крайна сметка всичко е само за забавление с тази тройка чаши накрая.Като,че ли става дума за силни личности,които не искат да направят компромис и връзката се превръща в борба за власт,което е различно от любовта.Кралица жезли е възрастна жена,но не винаги означава реален човек.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 21:48 от Вероника-

Общи условия

Активация на акаунт