Карти ТАРО - 2

  • 69 699
  • 723
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 78
Ети, мисля ,че не е редно по това подреждане да тълкуваш отношенията от предната (текущата ) и връзка ,ако въпроса ти е бил за друг конкретен човек.От тези карти мога само да се съглася със Селин ,че нищо няма да излезе и по-лошото ,че може тя да пострада в емоционален план от този нейн познат.

На същия въпрос на мен ми излезе това: 10 пентакли ,ОТШЕЛНИКА,5 чаши и мисля ,че нужда от повече коментар няма...възможно е в началото да имат някои вдъхновяващи моменти заедно ,но само повърхносстни изживявания...не мисля ,че нещо по-сериозно е възможно с него. Rolling Eyes

# 376
Благодаря на всички ви  Praynig.Знам че е странна но просто се зачудих.В най скоро време ще си взема класическо таро да же съм си харесала ето това http://tarot.my1.ru/index/0-118 но просто ми се иска да го намеря в някоя книжарница а не да си го поръчвам по интернет.Но няма да издържа още много.

# 377
  • Мнения: 101
Момичета, здравейте, бихте ли ми казали какво мислите за 5 чаши обърната като отговор на въпрос да продължа ли връзката с конкретен човек... /колодата е на Уейт/... аз май съм наясно, но все пак...

# 378
  • Мнения: 793
Момичета, здравейте, бихте ли ми казали какво мислите за 5 чаши обърната като отговор на въпрос да продължа ли връзката с конкретен човек... /колодата е на Уейт/... аз май съм наясно, но все пак...
Според мен ти имаш желанието да прекъснеш връзката, но помисли добре - отчиташ ли положителните неща у този човек и във вашата връзка или виждаш само лошите. Да уточня,че аз бих тълкувала картата така тъй като не гледам с обърнати карти. Може би затова моето мнение ще е различно от твоето  Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 101
Неса, права си, че напоследък виждам само лошите му страни, но и той само това ми показва, прави издънка, вижда колко ме е наранил, но вместо да каже едно извинявай, така извърта нещата, че аз излизам виновна, а той жертва на моя гняв, последното е - влизал ми е пощата и в още 1-2 акаунта, знам със сигеурност, че е той, защото помолих админите да проверят айпи адресите, от които е влизано, просто няма място за съмнение... Реших да питам все пак картите, защото от почти година сме заедно все пак, но според мен ако продължим картата казва, че ще имам само огорчения, разочарования, неоправдани очаквания, че ще страдам още, а ми писна....

# 380
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз направих едно хвърляне по въпроса на Етито и ето какво ми излезе:


Използвах наредбата със седем карти, която ви бях показала преди време.
Дясната колона е за партньора, лявата - за питащия.

1 - Сигнификатор - описва ситуацията, в която се намира питащият - Умереност (обърната) - приятелката ти има съмнение дали ще се получат нещата. Може би дори е изпаднала в крайност да мечтае за по-сериозни неща, като брак например, но подсъзнателно знае, че тази връзка ще е несполучлива. Няма уравновесеност между двамата.

7 + 2 - картите показват какво мисли всеки от двамата за връзката си - тя се чувства изолирана от него; той изпитва много топли чувства към нея - най-малкото приятелство, иска да имат връзка (не е задължително да е любовна). За него сложих пояснителни карти. Излязоха 7 чаши, Отшелникът, 10 пентакли - мисля, че това означава, че той трябва да прояви благоразумие и да не предприема по-сериозни стъпки за по-сериозни отношения, въпреки че има желание.

6 + 3 - те показват какво чувства всеки от двамата, на какво се надява или от какво се бои - тя се чувства измамена от него по някакъв начин; мисля, че той е влюбен в нея (или поне така си мисли).

5 + 4 - показват външната страна на поведението на всеки от двамата как изглежда в действителност - тя се държи "мъжката", спокойна е и не показва, какво става в душата й; той се държидоста плашливои несигурно.

Извадих още три карти как ще се развият нещата. Излязоха 9 пентакли, 8 пентакли и 7 пентакли (хаха, яко  Crazy). Тук вече се оплетох тотално! Не знам какво да си мисля!  newsm78 Двамата са колеги нали? Щото май това означава - че ще имат основно работни, бизнес взаимоотношения, които надали ще прерастнат в нещо повече. Не мисля, че ще се получи интимна връзка между тях!

Ох, не знам колко ми е адекватно тълкуването. Малкия днес е много нервен и цял ден плаче, та ме прекъсва много пъти и не можах да се съсредоточа както трябва!  Tired


# 381
  • Мнения: 111
Гарга рошава , лично аз не бих си правила генерални изводи от една карта,недостатъчна ми се струва newsm78 а в случая според мен не ти отговаря на въпроса дали да продължиш връзката си ,а просто е огледало на моментното ти състояние, така си мисля аз де...на твое място бих разпитала картите от-до относно неговото поведение и евентуално дали ще има промяна, после за връзката като цяло и на финала за развръзката Laughing

# 382
  • Мнения: 1 008
Имам страхотна нова колода и така й се радвам-това е моята колода Grinning В Приказното таро кулата например е - приказката за трите прасенца-тоест всичко зависи каква къщичка си построил или пък,че трябва да минеш през кризите,зада посртоиш стабилна тухлена къщичка.Жалко,че не работи фотото да ви ги покажа.

# 383
  • Мнения: 101
Ох, май си права giamarie .... в момента съм много разстроена и ядосана, по-късно като се поуспокоя ще поразпитам картите по-обстойно!

# 384
  • Мнения: 4 380
Благодаря на всички ви  Praynig.Знам че е странна но просто се зачудих.В най скоро време ще си взема класическо таро да же съм си харесала ето това http://tarot.my1.ru/index/0-118 но просто ми се иска да го намеря в някоя книжарница а не да си го поръчвам по интернет.Но няма да издържа още много.

Ети, ти бая си се размечтала. Grinning Това таро се продава почти изключително на сайта на автора и е скъпичко- към 100-тина дол. Появява се чат-пат на ибей и излиза пак там някъде с доставката.

Селин, какво ще рече 7+2, 6+3, 5+4 ?

# 385
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
това са позициите на картите, ама аз не уточних, сори, голяма съм зАспа!  Blush 7+2 са най-горните, 6+3 - средните, 5+4 - най-долните.

# 386
Селин благодаря ти че си направила труда въпреки че малкият е раздразнителен  Heart Eyes.За нея е така както казваш,но това което ми каза за него малко ме учудва.Да явно че всичко говори че няма да се получи връзка между тех такава каквато иска тя.Но не не са колеги.Преди време бяха в обща компания но пътищата им се разделиха,наистина е станно.
Както обикновенно ще си харесам нещо което е трудно достижимо за мен  Grinning

# 387
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Може и това, че са били в една компания да е означавало.

# 388
  • Мнения: 793
Ще преведа една подредба, която изпробвах днес и ме удиви точността, с която ми показа нещата и то най-вече съветите как може да се оправят нещата- The Dis-ease Spread

Подредба Болести
1 2
***3 4
******5 6
*********7 8
1-2) Естеството на вашето неразположение или заболяване
3-4) Причината за вашето неразположение или заболяване
5-6) Кой или какво може да помогне
7-8) Решението или изходът

# 389
  • Мнения: 793
Момичета, при днешното гледане за деня (тегля 3 карти) на първо място излезе Глупакът  Shocked Това означава ли,че гледането е невярно и няма смисъл в това, което казват картите? На всичкото отгоре се паднаха едни странни карти (за мен странни защото не знам как да ги тълкувам) Глупакът, Паж чаши (при мен е Принцеса) и Императрицата.

Общи условия

Активация на акаунт