Карти ТАРО - 2

  • 69 839
  • 723
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 008
Несса-определено се натрапва идеята за детско,непосредствено-творчески процес.

# 391
  • Мнения: 793
Аз съм чела някъде,че когато гледането започне с Глупакът значи няма да е вярно. Ако някой знае дали има такова нещо да сподели  Rolling Eyes

# 392
  • Мнения: 111
И аз съм чела за Глупакът ,че няма да е вярно , а също и за Жрицата, която пък забранявала.

# 393
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз съм чела някъде,че когато гледането започне с Глупакът значи няма да е вярно. Ако някой знае дали има такова нещо да сподели  Rolling Eyes

Има такова нещо, както и това за Жрицата. Напълно е възможно да се е получило и при теб, още повече, че не можеш да разбереш смисъла на картите в случая.

# 394
  • Мнения: 5 134
Момичета, при днешното гледане за деня (тегля 3 карти) на първо място излезе Глупакът  Shocked Това означава ли,че гледането е невярно и няма смисъл в това, което казват картите? На всичкото отгоре се паднаха едни странни карти (за мен странни защото не знам как да ги тълкувам) Глупакът, Паж чаши (при мен е Принцеса) и Императрицата.

Хмм, не знам ... изчакай да видиш как ще мине деня и после помисли дали тези карти имат смисъл или не. Тогава и сама ще разбереш дали глупакът ти казва това или не.

# 395
  • Мнения: 5 134
Къде изчезнахте всички? Няма ли нищо ново от света на Таро Simple Smile

След като преди време излизаше Колесницата натрапчиво при мен, сега пък нон-стоп се пада Звездата на питанията ми за един конкретен човек. А сега де  Thinking? Тази Звезда аз я разбирам като нещо хубаво, но бавно и в по-далечен план.

# 396
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Азе съм тука! Ама мързел ме гони основно и не се сещам за тарото много, много.

# 397
  • Мнения: 5 134
Селин, едва ли е мързел; предполагам, че си доста уморена тези дни, а?
  bouquet

# 398
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мнееее! Чист мързел си е!
Не мога да се оплача, дребосъка си е цял часовник и успявам да си почина достатъчно!  Flutter Hug

# 399
  • Мнения: 1 008
Аз се радвам на приказното таро,но някак срещам трудности при тълкуване-защото бях свикнала с Уейт.Знае ли някой има ли ги приказните картив интернет-да мога да ви ги покзавам,че не ми работи фотото newsm78

# 400
  • Мнения: 4 380
Аз се радвам на приказното таро,но някак срещам трудности при тълкуване-защото бях свикнала с Уейт.Знае ли някой има ли ги приказните картив интернет-да мога да ви ги покзавам,че не ми работи фотото newsm78

http://www.tarot.com/tarot/decks/index.php?deckID=90

# 401
  • Мнения: 1 008
  xenia bouquet  bouquet  bouquet

# 402
  • Мнения: 111
На мен пък постоянно ми се появява картата Крал на чашите Rolling Eyesдори и в подребата "Духовно развитие" ми излезна като карма Shocked Въпроса ми е специално в тази подреба традиционно ли да си я тълкувам или  newsm78

# 403
  • Мнения: 5 134
Кралят на чашите според мен може да си ти, а може и да е мъжът до теб: при всички положения става дума за човек на чувствата, мъдър, спокоен и дипломатичен, някой който притежава тези качества.

# 404
  • Мнения: 4 380
Кралете не могат да означават жени, Елена. Пажовете могат, кралете НЕ.

Не може да се каже човек ли обозначава тук кралят или трябва да се тълкува тук друг аспект на тази карта, което е много вероятно в случаят с тълкуване за карма. За да се разбере, би трябвало да се извади допълнителна. Всъщност, кое от двете е "традиционно значение"? Защото всяка придворна карта има по две традиционни тълкувания.

Общи условия

Активация на акаунт