Карти ТАРО - 2

  • 69 692
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 64
А за мен това знач и ,че ако си решила да действаш крайно "с лошо"...

Това май е най-точно. За нещо такова ми беше ситуацията, искам да накажа един човек, който само обида и болка ми е донесъл. За първи път искам да отмъщавам...може би картите тук ми казват да помисля как точно да го направя това, да се успокоя малко и тогава да действам...


Отмъщението е нещо много лошо.Бъди човек преди всичко и според мен Тарото ще ти дадът правилен отговор.
Успех!

# 691
  • Мнения: 78
advokatkata ,тя е просто афектирана в момента,той не отговаря на чувствата й ,дори май малко я е поотблъснал ,не е оправдал надеждите й и като всята жена сега егото говори...на почти всеки се е случвало да изпита такива чувства ,а когато ти смачкат чувствата ,това ,което инстинктивно всеки иска е -отмъщение- мисля, че ummagumma си е планирала яко да го нареди... Shocked Close Laughing
Но от опит ти казвам ,МОЖЕ да стане и по-зле ,затова недей така -ще паднеш още по-ниско .Хубавото е ,че няма да стадаш дълго ,ако просто спреш сега.3 мечове е доста неприятна карта ,но наистина кога ще отмине действието й ,зависи от теб самата !Успех ,стискам палци да вземеш най-доброто решение! Hug Flutter

# 692
  • Мнения: 127
Какъв човек да бъда решавам аз. Мерси за съвета, така или иначе.
На базата на картите ли разбрахте кой кого е отблъснал, извинете?...  Grinning Тълкуването е едно, абсолютният отговор - нещо съвсем друго. "Както всяка жена" - успокояващо звучи, значи не съм само аз...Става дума за човек, който се държи с мен ужасно, а в същото време има претенции към това с кого да излизам, къде да ходя, сгърчва се, като ме види с друг, говори абсурди за мен в чужда компания, а после, като се напие, ми приказва как сега съм щяла да го изоставя завинаги и да не може да ме чуе до края на дните си и се самосъжалява, без аз да съм засвидетелствала каквито и да било сантименти. Важното е, че ми създава проблеми, при това сериозни. Та, малко по-леко с тълкуванията на картите, разбирам, че е от добро желание, но в случая не е ясно кой е бил отблъснат...

# 693
  • Мнения: 793
Какъв човек да бъда решавам аз. Мерси за съвета, така или иначе.
На базата на картите ли разбрахте кой кого е отблъснал, извинете?...  Grinning Тълкуването е едно, абсолютният отговор - нещо съвсем друго. "Както всяка жена" - успокояващо звучи, значи не съм само аз...Става дума за човек, който се държи с мен ужасно, а в същото време има претенции към това с кого да излизам, къде да ходя, сгърчва се, като ме види с друг, говори абсурди за мен в чужда компания, а после, като се напие, ми приказва как сега съм щяла да го изоставя завинаги и да не може да ме чуе до края на дните си и се самосъжалява, без аз да съм засвидетелствала каквито и да било сантименти. Важното е, че ми създава проблеми, при това сериозни. Та, малко по-леко с тълкуванията на картите, разбирам, че е от добро желание, но в случая не е ясно кой е бил отблъснат...
Явно си доста афектирана, но за да няма волни тълкувания следващия път напиши за каква ситуация става въпрос. Като пишете такива хипотетични подредби за незнайно какви ситуации - приемайте всякакви тълкувания  Peace
Цитат
искам да накажа един човек, който само обида и болка ми е донесъл
Наистина ли смяташ,че имаш право да наказваш? Отмъщението е нещо, което ще навреди на теб самата - по-добре недей...

# 694
  • Мнения: 127
Ще пиша по-подробно, тази забележка е съвсем на място, а и, как беше, егото ми не е толкова чувствително, че да го заболи от истината, но не ми хареса убеденият тон. На всеки му се случва да бъде наранен, в крайна сметка.
Изобщо - темата за отмъщението е обширна и оспорвана, но няма защо да я начеваме тук, едно е тълкуването на картите, друго е това, което обективно се случва, според мен това разграничение е основно. Какво значи "право"? А той имал ли е правото да провали мои проекти, просто защото така му е скимнало? И да продължава да ми се бърка в живота, след като с желание за чисти отношения му казах, че поведението му просто не ми е приятно?
Разисквахме тройката карти и евентуалния им съвет, не личния ми живот и това доколко, от кого и кога съм била отблъсната и дали по чисто женски не искам да издера нечии очни ябълки...

# 695
  • Мнения: 1 008
Ummagumma -струва ми се,че тройката карти показват емоционални състояния в случая,поне аз не мога да видя някакъв съвет тук.

# 696
  • Мнения: 78
Ummagumma , моля те не се сърди Wink
Когато питаш за лични въпроси очевидно е ,че личният живот ще се обсъжда  в контекста на картите естествено...Нито мен нито някой друг от форума (поне предполагам) не го интересува коя си ти в реалния си живот и с кой ,какво правиш темата тук е ТАРО .Всичко ,което ти казах (с изкл.на това ,че на всеки се случва и думата "Успех" накрая) ти го казвам от картите ,които си постнала.Ако имаш въпроси откъде личи отблъсване и откъде се вижда наранеото его с удоволствие ще обясня и ,ако трябва на драго сърце бих поспорила,ако твърдиш ,че не съм права,а нали в спора се раждат верните идеи.А в края на краищата в таро си има индивидуалност в детайлите .Тази точно комбинация за мен на 99.9% говори това ,което ти написах.Самия факт ,че ти излиза на въпрос за съвет - какъвто очевидно не е  ,трябва да говори достаъчно красноречиво за емоционалното ти състояние в момента на питането,мисля че Вероника също  каза нещо такова .

# 697
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичета, моля ви, не се дърлете и не се сърдете за глупости! Ummagumma, 5R е съвсем права! Когато питаш за лични неща, бъди готова те и живота ти да бъдат обсъждани. Все пак, ако искаш максимално точни отговори, даваш максимално точна информация! Ако това не ти понася, не питай такива неща чужди хора!

# 698
  • Мнения: 127
Е, така вече може.
Не се сърдя. По-точно се издразних. Картите може и да говорят това, ама много лесно беше изказано като факт, един вид. Че картите говорят такова нещо и аз не отричам - страданието, разбитото сърце, женската тъга присъстват. Само дето прекалено лесно беше отсечено каква е ситуацията.
Взех предвид трактовките ви, благодаря, че отделихте време.

# 699
  • Мнения: 64
Все повече се убеждавам колко са силни тези карти.Гледах на близък човек по Келтския кръст и за минало и настояще нещата съвпаднаха, очаквания за бъдещето на този който гледах също се покриха.За съжаление бях обвинена че съм наредила картите,тъй като те си познаха всичко .На този който гледах реши сам да си разбърка картите и аз ги наредих отново по Келтския кръст.Какъв беше резултата?Нещата минало и настояще се паднаха подобни карти а не само за учудване на този,който гледах,но и за мое финалната карта(бъдеще) беше същата и отново обърната.Бях обвинена на този,на когото гледах,че съм Сатаниска.Е от мои познати разбрах,че финалната карта,която беше обърната,събитието,което е предсказла картата се е сбъднало.Въпросът беше свързан с любовта.Е картите си познаха и то за съжаление лошото,накрая бях обвинена,че се опитвам да и взема любимия.Аз се опитах да помогна,а бях обвинена за Сатаниска Embarassed Embarassed Embarassed.

Ще се радвам да споделите своя опит от подобни ситуацийи въобще да споделите вашето виждане и да споделите дали наистина смятате картите Таро за нещо могъщо и част от свръх естественото.Благодаря Ви,че изчетохте поста ми  Simple Smile

Поздрави Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 1 008
advokatkata-не смятам,че в Таро има нещо свърхестествено-за мен таро е преживяване и по-малко предсказание.

# 701
  • Мнения: 78
Ами и на мен ми се е случвало.Една колежка имам ,която все ме кара много настойчиво да и гледам дали ще си взима изпитите и за няколко от тях се падаше да я скъсат.Аз се опитах да не й кажа директно ,като беше 100% очевидно какво ще стане ,но въпреки това тя се досети защо се държа така и нищо...скуъсаха я няколко пъти ,а после чух от други хора ,че картите предизвикали да я скъсат.Мина време обаче ,тя събра сили да се бори със ситуацията и сега е много доволна, че "картите всичко познават" и често ме кара да и гледам за разни неща.
А относно това ,къде е силата на Таро според мен те са най-силни в отношенията м-у хората - там където има психология намесена ,също така са много точни за всякакъв род събития от близко бъдеще (няколко месеца).
Има обаче, някои гадатели ,които са направо феноменални с картите...виждала бях някъде подобни подредби ,но реди да се занимавам с таро и сега няма д амога да ги открия Sad Мисля ,че бяха някакви цигански с по 30тина карти или руски с нещо като прозорци от по 4 или 3 карти ,с които гадателите успяват да дадат една обща картина на бъдещето на човека.Ако някой от вас се сети за какво говоря ще се радвам на линк  Flutter

# 702
  • Мнения: 1 008
Реших да си хвърля едни карти за близко бъдеще без конкретен въпрос.Картата на светът явно ме преследва последно време-1/6-ца чаши 2/светът 3/5-ца жезли 4/императрицата

Мисля,че на едно предишно тълкуване отново излизаше и императрица.Това,което ме обърква е третата карта-как мога да я тълкувам на фона на другите newsm78

# 703
  • Мнения: 4 380
Ами и на мен ми се е случвало.Една колежка имам ,която все ме кара много настойчиво да и гледам дали ще си взима изпитите и за няколко от тях се падаше да я скъсат.Аз се опитах да не й кажа директно ,като беше 100% очевидно какво ще стане ,но въпреки това тя се досети защо се държа така и нищо...скуъсаха я няколко пъти ,а после чух от други хора ,че картите предизвикали да я скъсат.Мина време обаче ,тя събра сили да се бори със ситуацията и сега е много доволна, че "картите всичко познават" и често ме кара да и гледам за разни неща.
А относно това ,къде е силата на Таро според мен те са най-силни в отношенията м-у хората - там където има психология намесена ,също така са много точни за всякакъв род събития от близко бъдеще (няколко месеца).
Има обаче, някои гадатели ,които са направо феноменални с картите...виждала бях някъде подобни подредби ,но реди да се занимавам с таро и сега няма д амога да ги открия Sad Мисля ,че бяха някакви цигански с по 30тина карти или руски с нещо като прозорци от по 4 или 3 карти ,с които гадателите успяват да дадат една обща картина на бъдещето на човека.Ако някой от вас се сети за какво говоря ще се радвам на линк  Flutter

Феноменалното гледане на таро прави циганката Аза от "Битва экстрасенсов". В предишната тема коментирахме нейните подредби.

Вероника, 5-цата жезли има много значения и трябва да си я тълкуваш в зависимост от ситуацията ти. Може да е кариерен ръст, борба, състезание, изпити, конкурси, конкуренция, а може да е напразни усилия.

На мен пък напоследък често ми излиза Папата. На някой да му е падала тази карта за други значения несвързани с религия? newsm78 Много ме шашка тази карта.

# 704
  • Мнения: 4 380
Все повече се убеждавам колко са силни тези карти.Гледах на близък човек по Келтския кръст и за минало и настояще нещата съвпаднаха, очаквания за бъдещето на този който гледах също се покриха.За съжаление бях обвинена че съм наредила картите,тъй като те си познаха всичко .На този който гледах реши сам да си разбърка картите и аз ги наредих отново по Келтския кръст.Какъв беше резултата?Нещата минало и настояще се паднаха подобни карти а не само за учудване на този,който гледах,но и за мое финалната карта(бъдеще) беше същата и отново обърната.Бях обвинена на този,на когото гледах,че съм Сатаниска.Е от мои познати разбрах,че финалната карта,която беше обърната,събитието,което е предсказла картата се е сбъднало.Въпросът беше свързан с любовта.Е картите си познаха и то за съжаление лошото,накрая бях обвинена,че се опитвам да и взема любимия.Аз се опитах да помогна,а бях обвинена за Сатаниска Embarassed Embarassed Embarassed.

Ще се радвам да споделите своя опит от подобни ситуацийи въобще да споделите вашето виждане и да споделите дали наистина смятате картите Таро за нещо могъщо и част от свръх естественото.Благодаря Ви,че изчетохте поста ми  Simple Smile

Поздрави Heart Eyes

 Mr. Green Хората хем искат да им се гледа, хем се стряскат сериозно от това колко точно говорят картите, та чак не им се вярва. Не се връзвай! Така както те обвинява за сатанистка, така ще доприпка пак да му гледаш. Laughing  Следващия път му искаш парички за гледането. Wink И не давай на никой да ти пипа картите. Месиш пред него за да знае че няма нищо нагласено, но не му даваш да пипа. И два пъти едни и същи подредба на една колода и в един ден не прави! Защото ще почнат да лъжат.
Да, аз смятам тарото за част от нещо свръхестествено. Мисля че чрез картите говорим с някой или нещо, което ни дава информация директно от "източника". Тарото е загадка за науката. Правени са много опити да бъде обяснена предсказателната им сила до колкото съм чувала, но май няма едино мнение от къде е всичко това. Пък и трябва ли да го знаем? Имаме инструмента лекичко да открехваме завесата и това е.

Общи условия

Активация на акаунт