Отговори
# 150
  • Мнения: 243
Здравейте на всички , които сте на тази диета. Няколко пъти почвах НВД, но общо взето не обичам много месо. Реших да се запиша при вас. Почвам днес . Висока съм 165 см., 67 кг. Желано тегло 55!!!!
welcome

# 151
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
здравейте момичета - не съм ви забравила - просто напоследък нещо не можах да пиша пък и пробвах Дюкан....нещо не е за мене  Mr. Green
та от утре стартирам отново....  Praynig
Стискайте ми палци че от утре също се връщам и на работа след близо две години майчинство така че ще е труден ден...
На всички свалили - БРАВО - и на всички нови фиданки - добре дошли и успех!   bouquet  bouquet  bouquet
Ще ви пиша като мога .... като цяло от началото на започването ми с диети съм -6.5кг така че не е лошо...
До скоро  Hug

# 152
  • София
  • Мнения: 6 259
Привет, фиданки! Hug Добре дошли и на новите такива. Simple Smile  bouquet

Аз да кажа, че моят първи воден ден се превърна във втори плодов. Rolling Eyes Ама се падна в много неподходящ момент  Mr. Green - недоспиване, свекито на гости, тържество на малкия и нещо не ми достигнаха силици (а може би и мотивация  newsm78). Но пък нещо се заинатих и съм решила утре да се пробвам пак (т.е. да го направя след 4 дни). Днес съм на плодове и съм си приготвила черешки.

rally, и аз кърмя, и като гледам бебоците ни са на една възраст. Grinning Аз направих онзи ден 1 м. на диетата и съм - 5 кг., т.е. ок. 1 кг. на седмица, което е препоръчителното за кърмачки. Ако съм стриктна ще свалям много по-бързо (много често се "уливам" във въглехидратния ден  Embarassed Whistling), но пък се успокоявам, че така не вредя на бебешока, а и по-добре бавно, отколкото нищо. Peace Изкарай 2-3 цикъла по 4 дни и пак се претегли. Wink

mimeime, радвам се, че са ти харесали тиквичките. Hug Аз пък си копирах рецептите на baby_illy и meridea за оризчето и картофките. Wink
А, и честита ти рожденичка, макар и със закъснение!  bouquet  bouquet  bouquet

Зеленчуци през плодовия ден - аз хапвам - като ме гони глад или ми омръзне вкуса на сладко в устата. Нали в текста, който превеждах, пишеше, че може зеленчукови сокове през плодовия ден.
BTW, звездичка, мисля, че ще е добре да го включиш следващия път в новата тема. Peace
ето за това иде реч Simple Smile

# 153
  • Мнения: 389
Добро утро,фиданки!
Аз да се похваля,4е за шръв път от много време след белтъ4ния ден не съм ка4ила . Може би ,за6тото бях на пазар с мъжо и ядох 4ак в 3 ,ама яко и после за ве4еря хапнах една мини пала4инка. Пък и в4ера си купих панталон 46 номер,а преди 2 месеца бях с 52  newsm44
А от тази седмица имам и нов стимул,понеже мъжа ми много ми се кефи на ината каза,4е 6те ми дава по 20 лв за всяко кило от сега нататък  Peace
[b]Моля да ме промените в табли4ката на 70 килца  Hug[/b]

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 16:42 от bubulechkata

# 154
  • Мнения: 1 132
Привет девойки!
booboo's mama , успех! 
Аз изкарах уикенда горе долу без прегрешения. Само снощи ме мързеше да си готвя и изядох за вечеря един Туикс и една топка сорбет (беше ми въглехидратен ден) .
Все още съм в процес на търсене на кантара, тъй че с - не мога да се отчета.
Весела и спорна седмица.

# 155
  • София
  • Мнения: 6 259
А от тази седмица имам и нов стимул,понеже мъжа ми много ми се кефи на ината каза,4е 6те ми дава по 20 лв за всяко кило от сега нататък  Peace
Хубав стимул имаш.  Grinning
Сещам се за една позната в Дания - за всеки свален кг. мъжът й й купуваше тънка гривна за ръка (синджирче), беше ги събрала 7 (но тя и нямаше много за сваляне, щото моя ако прави така ще трябва да си накича и двете ръце  Laughing Mr. Green).

# 156
  • Мнения: 8 242
rally, и аз кърмя, и като гледам бебоците ни са на една възраст. Grinning Аз направих онзи ден 1 м. на диетата и съм - 5 кг., т.е. ок. 1 кг. на седмица, което е препоръчителното за кърмачки.

За кърмачки е препоръчително по 1 паунд (0,5кг) на седмица  Wink

# 157
  • Мнения: 507
Здравейте момичета,

Бях в застой, но днес се премерих и съм свалила -2 кг, и вече съм 78 кг. Имам шанс да си достигна мечтаните 70 кг  Simple Smile

Гледам, че и други имат добри резултати, БРАВО  Hug

Лек ден на всички   bouquet

# 158
  • Мнения: 13 770
Сещам се за една позната в Дания - за всеки свален кг. мъжът й й купуваше тънка гривна за ръка (синджирче), беше ги събрала 7 (но тя и нямаше много за сваляне, щото моя ако прави така ще трябва да си накича и двете ръце  Laughing Mr. Green).

Аз и по краката ще трябва да си сложа Joy Joy Joy

От днес съм при вас и ДЖелезна Peace

# 159
  • Мнения: 14
здравейте  момичета, и аз да се разпиша  Mr. Green
booboo's mama  стискам палци!
на мен много ми липсваше  бебока като се върнах на работа. а и смяната на режима ми -от тичане и спасяване от всяко интересно за падане, удряне, одраскване и т. н. място #Crazy smile3511 към 8 часа зад бюро ми се отрази с качване на няколко килца. Cry дано се справиш по добре от мен. Embarassed
лек ден на всички : Simple Smile

# 160
  • Мнения: 30
Здравейте момичета! HugВчера ми беше първият воден ден,издържах го без прегрешения и днес кантара ме зарадва -1кг.За табличката вече съм 71 кг newsm51 Днес закусих с черешки и преди малко обядвах.Бях си приготвила вид запеканка с пилешко месце,чушки,гъбки и кашкавал за разкош Laughing Стори ми се невероятно вкусно след вчерашния глад. EmbarassedЗа утре все още не знам какво да си приготвя,като че ли ми писна от ризото и бобена салата,така че давайте идеи Party,лек ден на всички Heart Eyes

# 161
  • Мнения: 13 770
Направи си картофена салата. Варените картофи са нискокалорични. И хубава салата от домати, краставица, лук, магданоз.
Зелен фасул. леща. Яхния зеленчукова.
Има голям избор, защо само ориз и боб ядеш!?

# 162
  • Мнения: 30
Има голям избор, защо само ориз и боб ядеш!?

 Птица как ми се е прияла леща ако знаеш ,но тъй като  си нося храна от вкъщи,не си представям да си нося супа Rolling EyesНо виж за картофена салата не се бях сетила и утре ще е това,благодаря за идеята  bouquet

# 163
  • София
  • Мнения: 1 228
Аня, ние с теб все по темите на диетите се засичаме - преди при Дюкан, сега тука  hahaha Иначе, да - децата ни са с един ден разлика  Heart Eyes
Аз Дюкан я изоставих отдавна - бях към 3-4 седмици на нея само, ама си мисля, че заради нея Иво получи кравешките непоносимости - хем олекотения за кърмачки спазвах и ядях повече от позволените плодове (свалих 4-5 кила). Та, понеже не мога без плодове, а и толкова много месо не мога да ям (като съм без млечни и много малко яйца) - сега тука  Crazy

Духи-пухи, аз героиня кърмачка като теб няма да стана  Heart Eyes Първото кърмих 10.5 месеца, пак без МЦ, качих 22 кила като бременна, 4 месеца след раждането нямаше и помен от тях, без нищо да правя - 63 килца... Сега не знам колко точно съм качила, щото на 86 кила спрях да се меря (3 седмици преди раждане), пак там някъде, след раждането бях 82 (стартирах ошишкана 68 - 69) - е ужас... Мислех пак така, ама... ЕГН  Confused

Колкото до кърменето - опитвам се да вървим към приключване вече - кърмя само сутрин и вечер, като вечер и пропускам понякога. От 1.08 се връщам на работа и за мен кърмене + работа е непосилно  Blush

booboo's mama , на мен връщането на работа ми се отразява по принцип отслабващо  Rolling Eyes Дано и при теб така - успех на професионалното поприще  Simple Smile

Благодаря ви за окуражаващите думи   bouquet

# 164
  • София
  • Мнения: 6 259
Аня, ние с теб все по темите на диетите се засичаме - преди при Дюкан, сега тука  hahaha Иначе, да - децата ни са с един ден разлика  Heart Eyes
Аз Дюкан я изоставих отдавна - бях към 3-4 седмици на нея само, ама си мисля, че заради нея Иво получи кравешките непоносимости - хем олекотения за кърмачки спазвах и ядях повече от позволените плодове (свалих 4-5 кила). Та, понеже не мога без плодове, а и толкова много месо не мога да ям (като съм без млечни и много малко яйца) - сега тука  Crazy
Аз като писах се сетих дали не е същия ник, дето зимата се засякохме при дюканките. Ама нещо много студено ме приеха тогава, много се е променил състава, аз нали с Дюкан свалих от първата бременност преди да забременея пак. Laughing А и нещо тоя път не ми се отдава, но наесен като свърша тази и мине сезона на дини и подобни, пак ще се пробвам. А за кърмене и работа - можеш сутрин преди и вечер след работа да кърмиш. Аз бях така с баткото близо година, почти 2 год. сука, т.е. наложи се да го отбия като забременях. Ама ти си знаеш най-добре, де. Hug

Та аз влязох само набързо да се отчета, че днешния плодов ден мина мноооого добре, дори не си хапнах от бананите (гледам само като няма друго или много ми се яде). Дано и утре така се похваля. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт