Отговори
# 465
  • Мнения: 488
Бръмбазела, аз си мисля, че на всеки от нас, през тези 90 дни ще му се наложи някой ден да бъде преместен и да отиде на мястото на друг. Мисля си  newsm78 че не би трябвало това да създаде кой знае какъв проблем и по-важното би било да не се откажеш и въглехидратният ден да не стане 2-3 дни на прегрешения... Ако се върнеш веднага към диетата стриктно, не би трябвало да е проблем. Това, разбира се е само мое мнение и се опитвам да разсъждавам логично и на базата на опита си от какви ли не диети и режими на хранене. Нека се произнесат другите, които имат повече опити с тази диета.  Simple Smile

# 466
  • Мнения: 130
Бръмбазела, и мен ме чакат поредица рождени дни, така че мисля да разменя дните според менюто на празниците.
Също се колебая дали да не разменям дните, когато е лунен ден - за мен да е плодов. Напр. в четв трябва да съм на въгл, а е лунен и си мисля да им разменя местата.

# 467
  • Мнения: 14
Бръмбазела  аз бих направила четвъртък втори въглехидратен ден, в петък плодов, а в събота на белтъчини.
някъде назад по темите четох че кремвишите се хапват във въглехидратния ден - нали са главно соя и добавки Mr. Green
сега и аз да се отчета след мноооого прегрешения и разместване на дните Embarassed вече съм 1,5кг по малко newsm47 newsm44
само дето не и аз вече не знам кога да си направя водния ден, май трябва да е в събота , след четвъртия ми плодов ден  newsm78
чудо е че изобщо смъкнах нещо,  все се случваше нещо и излизах извън режима Weary

# 468
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
здравейте и от мен,  bouquet
Тъкмо се връщам от плажа и сядам да ям спагети.Днес съм на въглехидрати и за вечеря имам сладолед.До сега не съм яла сладкиши и шоколад.Сладоледа е за предпочитане в тия жеги.В понеделник ми е първия воден ден и го чакам с нетърпение.
Лек и режимен на всички!

# 469
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
anita29 , я кажи, колко си свалила до сега и колко имаш за сваляне? Знам че всичко е относително, но понеже се движим заедно долу-горе - аз днес съм на воден ден и ми е интересно. Аз имам да свалям 20тина кила, а за сега съм смъкнала 6. Как ви се струва?

# 470
  • Мнения: 130
Stelxen , по наблюденията ми от старите форуми, а и от моят опит точно толкова се сваля за 30 дни Peace Аз съм 22дни - 4 кг.

# 471
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
ами искам да сваля около 13-15кг.Стартирах 75кг,и в момента съм 71,5кг.Започнах диетата на 2.юни. Peace

# 472
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Е, значи се движа нормално.  newsm53Да си карам нататък. Водния ден за сега върви екстра! Щом до сега издържах, едва ли ще прегреша до довечера.  smile3502Ще видим, утре кантара какво ще каже. goodscaleДано да покаже минусче Simple Smile

# 473
  • Мнения: 1 132
Привет девойки!
Sterretje, браво за резулатата! Изкарай една незабравима ваканция с новото тяло.  Grinning
Анита 29, ние ще караме заедно първия воден ден.
Аз мисля,че съм свалила до сега около 4 кг. Все още си търся кантара.  Е, дано до края на диетата да го намеря.  Mr. Green Продължавам да разопаковам кашони.  Crazy
Уфф, аз снощи прегреших с карамел муу. От дете не бях яла, а  половинката домъкна от холандския им еквивалент. Не им простих.  Confused Днес си продължавам по схема, а вчерашното прегрешение ще се опитам да го забравя, надявам се сланинките ми също.  Mr. Green

# 474
  • Мнения: 488
Също се колебая дали да не разменям дните, когато е лунен ден - за мен да е плодов. Напр. в четвъртък трябва да съм на въглехидрати, а е лунен и си мисля да им разменя местата.
Mayy, и на мен тогава ми се пада въглехидратен, ама нали и петък е ден, който се включва в цикъла на луната - до следобед /а тогава ще сме на плодове/, затова няма да ги разменям.
Момичета, аз като чета - изглежда е нормално по около 6 кг месечно да се смъква. В началото се притесних, че при мен е много бързо, но това са последните ми кила, които наскоро качих с бясна скорост. Сигурно затова и толкова бързо падат...  Rolling Eyes Много ще се радвам, обаче ако успея тези 20  да ги сваля до края на диетата  Peace

# 475
  • Мнения: 5 370
Благодаря, Друнвала, скокнах, да. И днес удържам фронта, на обяд ядох варива-грах с морковки и картофи, някакъв гювеч се явяваше. И салатка си взех, и почти без хляб хапнах.
Най-важното ми постижение-не похапвам между храненията, никакъв джънк от автомата.
Трудничко е, но си требе.

# 476
  • Мнения: 52
Здравейте и от нас  bouquet, ние семейно сме на диетата.
Исках да питам (утре ни е въглехидратен ден), гъбената пица режимна ли е? Притеснява ме кашкавала newsm78

# 477
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте и от нас  bouquet, ние семейно сме на диетата.
Исках да питам (утре ни е въглехидратен ден), гъбената пица режимна ли е? Притеснява ме кашкавала newsm78


без кашкавал трябва да е Peace

# 478
  • Мнения: 13 831
Гъбената пица е режимна. Сложи чушки, домати повече, чубрица, малко лютичко. Никакъв кашкавал не слагам, и пак е вкусна. А растителният newsm78 На всичко, което не е истинско, гледам с голямо подозрение.
Яла ли си пица в Италия? Да не мислиш, че прилича на нашите пици Naughty

Междудругото, съветите в книжката са да се използват пресни, истински и хубави продукти. Не, че не разрешават от готовите бульони, но за предпочитане са натюр Wink

Завиждам ви на тези, които сваляте по 6 кг. на месец Sad Аз до три като додрапам и съм щастлива.
 

# 479
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
птица , не ни завиждай много, защотото като ни види кантара нас тия дето сваляме по 6 кг на месец и му иде да си хване пътя и да избяга. rotfImbo Нали знаеш правилото, колкото по-малко имаш да сваляш толкова по-бавно става.
Момичета, къде са ни модераторките? Моля вече да пуснат нова темаnewsm17

Общи условия

Активация на акаунт