Отговори
# 435
  • Мнения: 5 370
Добро утро, мили дами, аз, като една първа шматка, съм дошла днес по-рано на работа. ooooh!
Сега отивам да си взема плодчета от магазина и почвам да дерзая. Обаче забравих, че в кафето не се слагало мляко....и си ливнах малко. Embarassed

# 436
  • Мнения: 130
Жозефинда малко мляко не е страшно, ако знаеш аз как обърквам понякога диетата, сигурно и на теб ще ти се наложи. Предстоят ми празници - в неделя семейна годишнина, на 1-2 ми идват далечни гости, на 4, 10 и 16 имаме рождени дни - малкия, мъжът ми и аз. Така, че колкото и да се старая се очакват прегрешения. Ше се опитам да са максимално малко.

А сега да стегна и да си направя йогата newsm39

# 437
  • Мнения: 488
Здравейте и от мен! Drunvala , явно с теб се движим заедно през дните. Simple Smile И аз днес съм на плодове, а утре ми е първия воден ден, така че всички да ми стискате палци.
Stelxen, да, днес сме така, ама след водния ден ще се разминем... до моя воден  Sunglasses
Жозефинда, взимай плодчетата и не се притеснявай за кафето с млякото /аз по принцип така го пия и трудно ще го откажа... нека това ми е прегрешението  Twisted Evil /
mayy, плодчета е по-хубаво да хапваш, ако си гладна

# 438
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро на всички   bouquet ,
Днес съм на бобови.Решила съм да се тегля само след плодовите дни,за да не се отчайвам ако през останалите няма минус.И моя воден ден наближава,но не се притеснявам.
Лек и режимен на всички! Peace

# 439
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте Simple Smile
Аз днес съм на плодове.
Започнах с пъпеш, днес сме навън цял ден - ще си взема ябълка и кайсии за из път.
Вчера само обяда ми беше въглехидрати - чушки с доматен сос и салата от домати и краставици + 2 филийки препечен хляб. Вечерята беше диня - просто не ми се ядеше друго...
Ще се тегля утре, че след като видях 6, два пъти пак бях 70.*, още съм си 70 реално Sad Дано утре вече е 69  Praynig

# 440
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Аз пък имам +  Confused ooooh! Гадна рабора  Tired Аз от 3 юни почнах и съм свалила само кило  Thinking Мисля още да не се отчайвам, но... да видим до кога ще удържа фронта  newsm78
Според мен под ""бъркане на дните"" се има предвид, че се сменя поредноста на дните - и аз веднъж така направих - трябваше да ми е плодов, но имахме събор на село и мина в белтъчен  Blush
А чужбината - при мен имаше много движение, но многото и нездравословна храна и постоянното ядене по всяко време на денонощието си казаха думата  Tired

# 441
  • Мнения: 243
Айде още малко да оспамя  Blush
Направих си Пилатес-а, сега ще тегля един душ, ще се наклепотя с антицелулитен гел, малко масаж и се залавям със задълженията за днес  Peace За обяд мисля да хапна пълнени чушки с ориз - днес съм на варива  Flutter
Весел и отслабващ ден на всички.. и прохладен  Mr. Green  Hug

# 442
  • Мнения: 831
Здравейте!
Нямах компютър тия дни и затова не съм чела и писала, та сега наваксах с четенето поне Wink
От снощи имам кантар, така, че и аз ще се тегля след плодовия ден, така че утре ще видя какъв е резултата.
Днес и аз съм на плодове. Да ви кажа честно се чувствам малко гладна с тази диета, но вероятно е до навик.
В предишната диета, която правех се ядеше постоянно и може би затова сега се чувствам гладна понякога. Надявам се, че ще устискам до края!
Като цяло мисля, че нямам свалени килограми, но корема и част от паласките са ми спандали, което за мен е ОК. Никога килограмите не са ми били проблем, ако се чувствам добре с тях  Flutter
Относно хапването в работните дни - на мен ми е по-лесно и по-удобно да спазвам режими тогава. Около работата ми има много ресторантчета, в които предлагат от "позволените" неща за нас в различните дни.

Желая ви лек и режимен ден! До по-късно  newsm51

# 443
  • Сандански
  • Мнения: 72
Здравейте и от мене!
Днес и при мене е плодов ден и до сега съм хапнала 5-6 сливи,а за обяд ще са прасковки.Но днес сутринта кантарчето хич не ме зарадва badscaleДали защото съм в МЦ,но показа + 1кг. newsm45.Но няма да се отчайваме я - има и такива моменти,така че смело напред! newsm10

# 444
  • Мнения: 5 401
Здравейтеееее.. имам с какво да се похваля! Минус 2 килца, при това без никакво усилие и строго спазване на правилата и без спорт. Mr. Green Имах доста криввания общо за всички дни, но явно процеса вече е започнал. Все още видимо няма промяна, но усещам отпускане на дрешките.  bowuu

# 445
  • Мнения: 13 833
Да ви кажа честно се чувствам малко гладна с тази диета, но вероятно е до навик.

И аз съм така. Обяснявам си го с това, че са доста моно дните. Но и явно неусетно сме започнали да хапваме по повече (а после се чудим защо дебелеем).
Преди години така се хранехме вкъщи - е, не като моно дни, но като брой хранения, време на сядане на масата... И бях слаба. Сега му отпуснах края, започнахме да вечеряме по късна доба, все нещо мушвам в устата, щото нали било хубаво на често... Често, но по малко, а аз - на често и по много Blush И после - олеле #Crazy

# 446
  • Мнения: 507
Здравейте, след плодовия съм +200 гр. всички наопаки аз на терсене... Сега и след протеиновия ако съм пак на +  ooooh! Да му се не види на метаболизма ми  Crossing Arms
И аз съм все от гладните, то и за това съм на това дередже я  Mr. Green

# 447
  • Мнения: 831
Даааммм, дано да оцелея днес само с плод за вечеря!!! smile3506
А аз прегрешавам всяка вечер с бира или бяло вино...намалила съм количеството, но все пак.....за бой съм си... bash

# 448
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
 Heart Eyes Здравейте момичета
За мене диетката приключи снощи, малко хапнах снощи нищо че ми беше воден ден. Embarassed Но крайния резултат при мене е 62,5 килца. Много съм доволна и вече знам, че дори малко да се поувлека малко знам, как да се справя след това.
Лесно завършване на всички с много минусчета.  bouquet Heart Eyes

# 449
  • Мнения: 13 833
Браво, sterretje   bouquet

Колко кг общо свали - към 15? Промяната в мерките ти много ме впечатли!
Сега - внимателно, за да запазиш резултата Peace

Мислиш ли след три месеца пак да повториш?

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 21:58 от птица

Общи условия

Активация на акаунт