Отговори
# 450
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Благодаря ти Птица.  bouquet
Ще се опитам, не се заричам защото в петък летим за Бг на почивка за 1 месец...
Ще реша за повтарянето след като се приберем, дори може и примеждутъка да не е точно след 3 месеца, защото не ми се иска по Коледа да съм на диетка. А, и не мисе иска да падам под 56 защото не ми отива. Wink

# 451
  • Мнения: 13 833
Като си дойдеш тук, наблегни на доматките и плодовете и всичко ще е ОК!

Моят съвет е да не избързваш с повторението на диетата. По-скоро втория път я прави за по-кратко и приключи преди Коледа! И без това ще имаш малко кг. за сваляне!

Успех и весело изкарване у дома (старото Winkbouquet

# 452
  • Мнения: 1 073
 
   sterretje     newsm51 Flowers Four Leaf Clover . И да не ни забравиш съвсем

Аз от днес съм на линия отново. Обядвах омлет с гарнитура -... 1 и 1/2 варени яйца  newsm62. Бях решила да съчетая нашия режим с моно диетата, но не можеше и дума да става да вечерям пак яйца ( ... в тази жега ) и хапнах към 18:00h 3-4 нектаринки. След 20:00 се изкуших и с шепа прясно набрани малини. За утре съм спретнала ориз с подправки и билки за обяд, като мисля само от него да хапвам, без никакви други ,макар и режимни, неща и за вечеря отново плодове.
 Аз да си кажа за сутрешното кафе- пия си го със суха сметана и половин лъжичка мед, но в скучните, сутрешни задръствания това е единствената ми наслада, от която категорично не се отказвам. Но това само сутрешното,следобедното кИфе е чисто
 И за плодовия- докато ми се по сви стомаха и аз прегладнявах, но това беше първите 2-3 плодови. Сега, особено в тези горещини, го чакам с нетърпение. И както каза sterretje  -" всичко е въпрос на нагласа"  Wink

# 453
  • Мнения: 488
Добро утро! Grinning Hug
Хайде ставайте, откога подгрявам кафето..! Laughing

sterretje   bouquet Честито финализиране! Много добър резултат! Опитай се да го запазиш и си почини хубаво!
baby_illy, rema, не се отчайвате! Скоро ще има минусче!  Peace
Вчера завърши моят плодов ден -700 гр! Доволна съм! Мина без прегрешения. Сутринта 2 дървени праскови, на обяд около 600 гр кайсии, следобед си бях наумила да хапна към 16 ч. плод, ама ме завъртя шайбата, прибрах се вкъщи гладна като вълк, нещо се изнервих, трябваше да чакам... и в 20.30 седнах с купа череши на масата, но бях твърда и не забелязвах ядящите около мен салати, таратори... за други неща няма да говоря   Twisted Evil Изхрупах си хрущялките и толкова бях изморена, че бързо съм заспала.
Един прекрасен и успешен ден желая на всички!  Hug

# 454
  • Мнения: 130
 sterretje    Hands Clap  и прекрасно лято!

Нещо не ми върви при плодовите дни . Толкова стриктна бях, а има - няма 500 гр. по-малко:(
Успешен ден за всички!

# 455
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте момичета!
sterretje , браво! И весело лято и от мен! smile3525
Drunvala , подгрявай кафенцето цял ден днес и сложи малко водица в хладилника, newsm53 че аз днес съм само на топло кафенце и студена водица!
Утре ще се метна на кантара  goodscaleи ще ви кажа какъв е ефекта след 29 дни диета.
Лек и режимен ден на всички! newsm10

# 456
  • Мнения: 488
Stelxen, ето и за теб! Да изкараш леко деня и да споделиш, защото всичките ни чака  Grinning

mayy, 500 гр. не е хич лошо!   bouquet
Аз си давам сметката, че с всеки изминат ден ще става все по-трудно и бавно, няма да е както досега!  Twisted Evil
Хубав и успешен ден!  Hug

# 457
  • Мнения: 831
sterretje   bouquet Честито финализиране! Много добър резултат! Опитай се да го запазиш и си почини хубаво!

 smile3501 sterretje Прекрасна почивка в хубавото ти тяло на Българското черноморие!!!!!

И аз устисках плодовия ден без преглешения. С килограм по-малко съм и съм доволна.
Днес се точа на белтъчините и протеините - много ми се яде пилееее newsm44

Хубав ден на всички! Отивам да си променя линийката  dazzler1

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 10:52 от aspasia

# 458
  • Мнения: 5 370
Голяма съм патка, забравила съм си плодовете у дома и съм глааадна, ама гладна.
Сега ще скокна до магазина да коригирам грешката.

# 459
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Благодаря ти, Drunvala, много си мила!  newsm51За сега съм екстра. Жегата много помага за водния ден. И не си мисля постоянно, че ще съм само на вода,  smile3521а и работа имам така че за сега добре върви.  newsm53 Ама и вие много ми помагате. Подкрепата ви е важна за мен.  newsm51

# 460
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте, първо искам да поздравя sterretje ........резултатът ти е впечатляваш и много ти се радвам  Hug

Наложи ми се да бъда за няколко дена в едно село, където нямах възможност да си набавям продукти по мой вкус, по скоро в реда,  в който ми се искаше. Та посмесих малко дните, и се чудя днес да почвам ли отначало с протеинов ден или каквото там си е по ред.....

# 461
  • Мнения: 488
Жозефинда, дано си скокнала! Не трябва да сме гладни, за да не се нахвърлим на обяда, а пък и когато се хапва, това спомага за ускоряване на и без това леко заспалия ни метаболизъм!
Stelxen, подкрепата наистина е много важна. Особено, когато ти е трудно и четеш, че и на другите им е било, ама са устискали и на следващия ден пишат за хубавите си резултати!
Кокона, аз си мисля, че... каквото било - било! Почвай веднага, все едно от кой ден...  Аз /на твое място/ бих започнала с плодов!  Ама и с протеинов да е - пак ще е добре! Sunglasses

# 462
  • Мнения: 5 401
Аз хубаво си се хвалих вчера, ама да видите как ми завърши деня: огромна салата + кренвирши с яйце на око + 1 парче сладък салам.  ooooh! И това не е всичко - вечерята ми беше след 21 ч.!  Cry Още ми е надут търбуха.. Tired

Но може би е добре, че се случи така - сега поне ще знам, че след такава почерпка се чувствам зле на следващия ден.  Mr. Green

# 463
  • София
  • Мнения: 542
Ей ме на и мен! Peace
Изкарахме страхотно на сватбата Flutter, бях режимна, но си задържам трайно килцата  Confused
Днес е плодов ден за мен и се надявам скоро и кантара да мръдне надолу, че мнооого време все на едно място стои пустата му и стрелка.  Thinking
А за поредността на дните - аз съм си разграфила едно календарче и всеки ден от 90-те ми е надписан, за да не забравям и да не се обърквам.
Тези дни ще кача и превода на руската книжка, просто не ми оставя време да я набера на файлче, но обещавам до края на седмицата да се справя Embarassed

# 464
  • Мнения: 5 401
Момичета, един въпрос с цел прегрешение: малкия има РД в четвъртък, когато ми се пада плодов ден.  Embarassed Той ще си празнува с децата в яслата, а аз ще черпя колегите... с пица и бонбони. Това си е традиция в нашето звено. Дали е по-добрия вариант да обърна дните - утре плодов, а в четвъртък въглехидратен, когато ще ми е позволена пицата и бонбона??? В събота пък ще му празнуваме РД с дечица и тогава също ще ми е проблем, защото ще ми се пада бобовден.  Rolling Eyes Какво да правя?! Хелп!  Tired

Общи условия

Активация на акаунт