До форумките, които си мият косата всеки ден

  • 11 735
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 787
Мия я дори по два пъти на ден понякога, не използвам дори специален шампоан. Не ми капе, но моята си е перманентно суха та може би заради това не виждам разлика.

# 76
  • Мнения: 4 784
даже и шампоана да е за ежедневна употреба,това не изтощава ли косъма?Иска ми се всеки ден да си я мия,но се страхувам,че ще започне да капе,и ще изсъхне косата ми
Не се страхувай. Ако от ежедневното миене ми капеше косата, до сега да съм вече с голо теме.

# 77
  • Мнения: 4 496
Косъмът се изтощава по-скоро тогава, когато е мръсен и не може да "диша".

Аз също би трябвало да съм с голо теме... Joy
Но не съм. Даже напротив. Crazy

# 78
  • София
  • Мнения: 2 430
До тук ОК,но не изсъхва ли косата,моята коса е суха,иначе е гъста,не я боядисвам,полагам гръжи,и чета какво ли не.И именно тук забелязах ,за препоръките всеки ден,вече срещам много противоречиви мнения.Аз си мия косата през ден,като последният ден съм принудена да я нося вързана,защото самата коса е съха,но отпред бретона ми е вече мазен.даже слагах един спрей,за мръсна коса.Нямам в предвид ,че си нося косата мръсна,но я мия през ден,и сега като ви чета,мисля да експериментирам всеки ден Peace
  P.S. в случай,че ми окапе косата ви давам номера на банковата си сметка,за нова перука Laughing Laughing Laughing

# 79
  • Мнения: 4 784
P.S. в случай,че ми окапе косата ви давам номера на банковата си сметка,за нова перука Laughing Laughing Laughing
Joy Joy Joy

# 80
zdraveite na vsi4ki! az sum savsem nova za celiq forum i pisha ot ofisa si (v chujbina) ta zatoba molq me izvinete za lipsata na kirilica.

i moqta kosa se omaznqva strashno barzo no vmesto da q miq vseki den, namerih drugo mnogo po shtadqshto reshenie. v london prodavat taka nare4eniq suh shampoan (dry shampoo). prili4a na dezodorant i se vpruskva v korenite na kosata. ostava bql na cvqt talk, sled koeto cqlata kosa se turka v korenite dokato beliqt cvqt izchezne. kosata ostava luskava i leka vse edno e toku shto izmita. tova chudo tuk struva kum 2pounda. za momenta nz dali v Bg go ima sashtiq no sas sigurnost mojete da si go poruchate ot Qgodkata (mn firmi go imat). sashto taka pitaite i friziorite se. az posledno kato bqh v Bg zimata, moqt frizior veche beshe chuval za suhite shampoani i shteshe da razejda s tqh.

# 81
  • Мнения: 1 282
До тук ОК,но не изсъхва ли косата,моята коса е суха,иначе е гъста,не я боядисвам,полагам гръжи,и чета какво ли не.И именно тук забелязах ,за препоръките всеки ден,вече срещам много противоречиви мнения.Аз си мия косата през ден,като последният ден съм принудена да я нося вързана,защото самата коса е съха,но отпред бретона ми е вече мазен.даже слагах един спрей,за мръсна коса.Нямам в предвид ,че си нося косата мръсна,но я мия през ден,и сега като ви чета,мисля да експериментирам всеки ден Peace
  P.S. в случай,че ми окапе косата ви давам номера на банковата си сметка,за нова перука Laughing Laughing Laughing


Едва ли. И аз съм от тези, които си мият косата всеки ден- не ми е окапала.  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 150
С СLEAR Я МИЯ, И МИ ИЗДЪРЖА ПО ДВА ДНИ.

# 83
  • Мнения: 4 770

   А хубави ли са тези шампоани Clear? Отдавна ги гледам...  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 1 282
За едни са хубави, за други не. Зависи. Трябва да пробваш и да прецениш на теб лично как ти се отразяват.  Rolling Eyes

# 85
  • Варна
  • Мнения: 563
за шампоаните Clear...  е не е имало друг шампоан,от който толкова да не съм доволна, още докато ми е мокра косата стои като сплескана(а шампоана е уж за обем) и ми се появи пърхот (а по принцип нямам)... на всичкото отгоре косата ми се омазнява мн по-бързо  Naughty

# 86
  • Мнения: 2 198
Аз също мия косата си всеки ден, не защото ми е мазна, а просто защото харесвам усещането от чистата си коса. Не мога да си представя цял ден да съм била на работа, да съм се разхождала в прашния ни град и да са пушили около мен и да легна вечерта в леглото си с коса, ухаеща на подобни миризми и имайки усещането за уличен прах. А и не обичам да ми дават съвети как не трябвало да се мие ежедневно, защото щяла да се омазни...Е, не се е омазнила досега Hug Често сменям и шампоаните, защото знам, че косата не трябва да привиква към един шампоан  bouquet В момента ползвам PREGAINE

# 87
  • Мнения: 4 770
    
     ОК, благодаря. Разубедих се за Clear.   Confused
     Девичка, и аз си мия косата почти всеки ден, но точно Pregaine?  Ползвала съм го преди около година - през 1-2 дни /и то разреден с вода и с добавка на бадемово масло/ и пак ми повлия много агресивно - косата ми стана само за 2 седмици суха и чупеща се.  Sick

# 88
  • Мнения: 2 198
Ами препоръчаха ми го /Pregaine/ и засега съм доволна, не съм забелязала да се изсушава косата, може би защото след измиване си слагам балсам, а през ден и кристали. Преди това използвах Vichy.  bouquet

# 89
  • Мнения: 4 770
   
        То и аз много се чудя за Виши, защото нещо ми се засили косопада /беше понамалял/, а съм чувала, че шампоанът им Деркос е помогнал на много форумки. Но не знам нито колко вида са за косопад, нито колко струва...  Rolling Eyes  Можеш ли да ме упътиш, ако имаш инфо?  Благодаря ти много!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт