вреден ли е лаптопа за бременните?

  • 5 607
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Не е вреден..Последните модели са с такива екрани, които имат минимално излъчване.
Ако става на въпрос - големите принтери в офисите са сто пъти по страшни и ако има от нещо да се "пазиш" то се "пази" от тях.
Поздрави

# 16
  • Мнения: 1 586
Не мисля,че е вреден!

# 17
  • Мнения: 4 784
Честно казано - много е вреден! Да не си седнала пред компютър и особено пред лаптоп! Да не би и мобилен телефон да ползваш? Надявам се за Великден да не си боядисвала яйца! Сигурно са се намерили добри хора, които са те предупредили да не се подстригваш, докато не родиш...   People No Good  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 753
Не е вреден, ако ти остава достатъчно време да спиш и да ядеш....  Peace

# 19
  • Мнения: 391
Не е вреден, ако ти остава достатъчно време да спиш и да ядеш....  Peace

 Peace Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Стига да не си го слагаш на корема, не ми е известно да е вреден.

Но тази позиция върху коленете е вредна за теб... И по - специално за гръбнака ти.

Което едва ли ще те накара да я смениш, докато не започнеш да изпитваш сериозни болки.

Когато пък ще е все тая...

# 21
  • Мнения: 728
Единствено може да се каже, че е вреден от гледна точка на това че се сатояваш. Последствията, ще си ги изпиташ на гърба и кръста, прави си на всеки 45-60 мин почивка да се разтъпкваш поне за по 10-тина минутки.

# 22
  • Мнения: 1 919
определено не

# 23
  • Мнения: 721
Лаптопът не е вреден, но джи ес ем-ът не е полезен, особено когато говорим по него.  Вредни са и обикновените монитори

# 24
  • Мнения: 1 080
ами вреден е клкото и много други неща от обкръжаващи ни свят, ама то има ли значение като без повечето от тях за никъде не сме...    ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Всъщност едва ли е напълно безвреден, но така или иначе всички ползваме компютри и лаптопи, телефони, сателитни чинии... Целият ни живот е опасан в кабели...

# 26
  • Мнения: 523
И аз мисля, че не е вреден.
Наистина има толкова много вредни неща , които ни обкръжават , но без тях май не можем , така че спокойно !

# 27
  • Мнения: 1 049
Не чак дотолкова, че нещо да му стане на плода. Най-много да те заболят очите или крьста, ако стоиш на него по цял ден... но има кьде по-вредни неща в живота. Спокойно.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
Като се замисля- то какво ли не е вредно?! newsm78
В работата съм по цял ден пред сатцион. комп., а вкъщи използваме само лаптоп.
Не мисля и не съм чувала да е вреден, по-скоро понякога е неудобна позата, в която се използва Peace
Ако си седнала на ниско и си си присвила корема, или си приведена над него, ще те заболи гърба
Единственото, което избягвам и не правя еда си го слагам върху корема, защото се получава силно затопляне на коремната област и матката.
Затова си го слагам на краката, като под него слагам една дебела и твърда възглавничка, която да ме изолира

# 29
  • Мнения: 9 814
Вреден е колкото компютъра, телевизора, микровълновата...... и общо взето всичко около нас.
Не съм преставала да работя на лаптоп и компютър през цялата си бременност и си радвам на здраво и умно дете.

Общи условия

Активация на акаунт