спешно -съвет

  • 1 418
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Благодаря на всички мами който се отзоваха и ми помогнаха. Снощи отидох до бърза помощ прегледаха ме на видеозон и казаха че не е нищо сериозно - малко съм се претоварила и за това съм прокървила. утре ще отида пак до личния и ще видим какво ще каже. Това ми е втора бремменост и през пърмата прокървих, но беше 5 месец и ме взеха в болница -тогава плацентата ми беше много ниско и от там беше кървенето но не беше като сега алено червено а кафеникаво зацапващо. за това сега се притесних - иначе кървенето спря.  Praynig

# 16
  • Мнения: 367
 Hug Радвам се,че всичко е било е ок! Лака и безпробелемна бременност ти желая   Praynig  bouquet
Успех!

# 17
  • Мнения: 1 085
Радвам се че всичко е наред.Пази се повечко не се притоварвай и не вдигай тежко.Почивай си сега е момента като родиш ще има да тичаш.

# 18
  • Мнения: 523
Радвам се че всичко е наред.Пази се повечко не се притоварвай и не вдигай тежко.Почивай си сега е момента като родиш ще има да тичаш.
И лека бременност !!!  bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добре че не е било нещо сериозно и за напред дано да нямаш вече такива грижи.Лека бременност.

# 20
  • София
  • Мнения: 521
Добре е, че всичко е наред  Peace И аз прокървих така с алено червена кръв, но и при мен нещата бяха ОК  Simple Smile
Лека бременност  Peace

# 21
  • Мнения: 8 999
Единствено гинеколог може да прецени.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Пази се повече Hug
Лека бременност ти желая  bouquet

# 23
  • Мнения: 9 973
 Hug пази се

# 24
  • Мнения: 2 447
 Hugпази се повече

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и дано всичко е наред Peace

# 26
  • Мнения: 1 428
Лека бременост   bouquet

# 27
  • Мнения: 487
Лека бременност   Hug

Общи условия

Активация на акаунт