Шестдесета, диамантена, АМЕРИКАНСКА гюрултия...

  • 12 362
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 091
Хиър, честито на половинката!!!

Блажка, аз редовно снабдявам домочадието с неща от Кафе Прес, ако знаех, че не го знаете щях да го пусна по-рано  Laughing

Пингвин, честито! Чакаме те! Simple Smile

Я да в попитам девойки, имали ли сте случки децата ви да изтърсят нещо неприлично или обидно без да знаят какво означава ( което естествено не са го чули от вас) и как реагирате в такива ситуации? Най-странното е, че това, което Калин изтърси го е чул от филмчето за Питър Пан. Аз му обясних какво означава и той много се разстрои, защото нямало другите деца да искат да играят с него, като казвал такива неща, обеща повече да не го казва, ама ми беше чудно вие как реагирате?

# 301
  • Мнения: 810
Видяхте ли тази (не е от смешните) http://www.cafepress.com/buy/bulgaria/-/pv_design_details/pg_4/i … /opt_/fpt_/c_666/

Пингвин, честито! Много се радвам за вас, най-после!

# 302
  • Мнения: 2 563
Аз си харесах "Happily Married to a Bulgarian", но мъжът ми каза, че такова нямало да носи, но бил съгласен с посланието.  Crossing Arms

Може за рождения му ден да му купя една Che Burashkа, да видим къде ще ходи.  Laughing

# 303
  • Мнения: 1 436
На една страна захвърлили Ангелина,
на друга - Антъни, рожба мъжка,
очи блестят, глави се люшкат,
уста припявят песни хайдушки.
rotfImbo

Пингвин, честито   bouquet. Видя му се края, а?

Аз си харесах това за подарък на една много скъпа за мен неродена още мома  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 21:40 от Juturna

# 304
  • Мнения: 8 163
Абе ша прай ли някоя от вас нова тема или аз да я ковна?

# 305
  • Мнения: 1 783
Блажкааа, ох как съм се смяла само. Аз поръчвам I love my Bulgarian wife на чаша да си я носи на работа Simple Smile На мен много ми хареса I am huge in Bulgaria  Joy Хиър, и чебурашка ще свърши работа Simple Smile

Пингвин, еее, браво! Честито ви събиране! Приготви се за културния шок....

Пускайте нова тема, че ще ни ключнат, аз съм на работа и нямам време  Mr. Green

# 306

Общи условия

Активация на акаунт