47 ОДЗ "Незабравка"- Люлин 6

  • 10 902
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 339
На нас ни предстои градина от септември месец и сме се насочили към 47 ОДЗ . Мили мами споделете мнението си ,ако децата ви го посещават или са го посещавали.

# 16
  • Мнения: 771
Аз имам две съседки, чиито деца са там. Като "обгрижване" са доволни.Има хубав двор и база.И от учителките са почти-доволни. Оплакват ми се от рекет-все за нещо им искат пари. До колкото разбрах има и други приумици на директорката относно раб. време-сутрин след "еди-колко "си часа се заключва, след обяд не са до 19ч. както е нормално за общинска градина и т.н.т. Е, не би могло да има "пълно щастие", разбира се.Но като цяло и двете са доволни и децата с удоволствие ходят.Преди месец ги водиха на ски /с преспиване/. Детенцето беше много щастливо, прекарали са супер!
Е, успех

# 17
  • Мнения: 85
Моята дъщеря посещава яслената група на 47ОДЗ много съм доволна персонала е страхотен много хубаво ги занимават на нея много и харесва много си обича и двете госпожи,аз също имам много хубави впечатления за персонала (на яслата) за по голямитегрупи незнам.Наистина имат си правила който трябва да се спазват,но доколкото знам такива има във всяка градина,за рекет според мен е силно казано защото ако нежелаеш никои неможе да те накара да дадеш.В началото на учебната година се събрахме на родителска среща и самите ние родителите попитахме от какво имат нужда така събрахме една сума която е направо смешна (по 15лв. на дете) и закупихме това което беше належащо все пак се касае за доброто на нашите деца.Това са парите който съм дала други несъм давала.Самато ОДЗ се нуждае от ремонт но затова отговаря общината не персонала.Дано и други мами си кажат впечатленията за да се орентираш по добре. Peace

# 18
  • Мнения: 339
Много ви благодаря  Peace .
Момичета ще съм ви благодарна за още отзиви, въпреки че на всяка майка е рзлично мнението , аз с радост ще прочета отзивите ви.

# 19
  • Мнения: 76
Здравейте мами, някой може ли да ми каже нещо за 47 ОДЗ втора ясленска група 2007 набор. Най-вероятно ще ни приемат там, но нямам никаква информация за това заведение. Дали приемат болни деца? Имам колежка, на която детенцето тръгна на ясли. Постоянно носи вируси от там. То не бяха конюктивити, то не бяха шарки. Дано в тази ясла директорката да си е на мястото и да не приемат болни деца. Благодаря предварително за инфото.

# 20
  • Мнения: 7 821
Слях темите.

Общи условия

Активация на акаунт