След две момчета, третото дали ще е момиче...

  • 7 637
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 721
Въпросът ти не е медицински, а от теория на вероятностите  Laughing

Шансът е 50 на 50, а подобни закономерности са бабини деветини

# 31
  • Мнения: 3 069
Аз съм родила 3-ма сина но за разлика от теб не съм и искала момиче.Исках да са момчета Grinning
Не мисля, че след 2-ма сина задължително пак ще е така.Тук не може да се говори за някаква последователност.
Имам 2 познати, които ходиха да им се изчисли кога точно да започнат с бебеправеното и при тях  стана

# 32
  • София
  • Мнения: 1 524
Има начин, но уви в Б-я не се практикува, а предполагам не е и узаконен. В Америка( или беше някъде другаде не помня)  срещу добро заплащане се дава материал от бащата - материалът отива в един уред като центруфуга - от там въртене на високи обороти  #Crazy тотално да им се завие свят на сперматозоидчетата, после се взима материал от горе за момче, от по-долу за момиче. Доказано е, че мъжките сперматозоиди са по-леки и от цялата тази въртележка остават отгоре, докато по-тежките са отдолу и съответно за получаване на мома се взима от тях.
Четох го преди години някъде и тогава ми направи силно впечатление, а отделно съм и гледала филм по въпроса - сигурността била над 90 процента.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 340
Божа работа. Каквото ти е писано. На мен на ръката ми пише 1 момче и 2 момичета. Ще чакам да разбера дали е вярно.

Има си една диета+календар ти дават за около 100 долара, спазваш изискванията стриктно и успеваемостта била към 95%. Пак в Америка или Канада беше.

# 34
  • Мнения: 1 674
Въпросът ти не е медицински, а от теория на вероятностите  Laughing

Шансът е 50 на 50, а подобни закономерности са бабини деветини
Пробвай! И късмет! Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Имам позната след 2 момчета роди момиче и друга позната през една година 2 момичета и 1 момче . Така , че няма закономерност. Въпрос на късмет и малко изчисления,според някои. Peace

# 36
  • Мнения: 487
Божа работа. Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 2 567
Понеже имам много познати с по три-четири деца ще ти кажа при някой от тях как е, пък ти сама си прави извода  Simple Smile

Първите - три момичета и четвъртото момче
Вторите - две момчета и момиче
Третите - три момичета
Четвъртите - момиче и две момчета
Петите - момче, момиче, момче

Има и още, ама и от това може да видиш, че всичко си е божа работа  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама недейте така, моля ви се Laughing Аз пък ще се пробвам за момиченце след няколко години, пък....каквото - такова Hug

# 39
  • Мнения: 2 746
Вероятността е 50:50! Grinning
Поздравления, че изобщо се решаваш на трето дете! Пожелавам ти живо и здраво бебенце, независимо дали ще е принц или принцеса!
А между другото, познавам две семейства, едното с три момиченца, другото с три момченца.Божа работа!Да са живи и здрави родителите да си ги отгледат!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 552
Аз пък имам дъщеря и 2 момчета близнаци. Съседката ми има 3 дъщери и на скоро роди момченце.
Другата ги нашари момиче, момче, момиче момче. Другата- 2 близначки от първия брак и 2 момчета от втория.

# 41
  • София
  • Мнения: 521
Има позната с 3 момчета. Дали има такава закономерност, че след 2 момчета и третото ще е момченце  newsm78 ....не съм чувала, но ако се навиеш да опиташ стискам палци за кукла  Peace

# 42
  • Мнения: 8 999
Карай до пето. Познавам жена, която след четири момичета, най-накрая успя да роди момче.

# 43
  • Мнения: 164
Чела съм хипотези, че имало връзка с химичния състав на течността при оплождането и съм склонна да се съглася донякъде. Но за мен полът е случайно събитие без връзка с предишни такива.
Да, и аз съм чела, че зависи от степента на киселинност във влагалището.
Ако средата е по-кисела, оцеляват сперматозоидите, носещи Х-хромозомата - женската и обратно, ако средата е с по-малка киселинност до яйцеклетката стигат човечетата, носещи мъжкото начало.

Съгласна съм!

# 44
  • Мнения: 4 753
......се дава материал от бащата - материалът отива в един уред като центруфуга - от там въртене на високи обороти  #Crazy тотално да им се завие свят на сперматозоидчетата, после се взима материал от горе за момче, от по-долу за момиче. Доказано е, че мъжките сперматозоиди са по-леки и от цялата тази въртележка остават отгоре, докато по-тежките са отдолу и съответно за получаване на мома се взима от тях.

И накрая се ражда, какъвто пол си искаш, но въртоглаво...  Joy И си мечтае да стане космонавт...  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт