След две момчета, третото дали ще е момиче...

  • 7 632
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Имам позната с две момчета и накрая момиченце.

Ей,светлина в тунела.   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 821
Чела съм хипотези, че имало връзка с химичния състав на течността при оплождането и съм склонна да се съглася донякъде. Но за мен полът е случайно събитие без връзка с предишни такива.
Да, и аз съм чела, че зависи от степента на киселинност във влагалището.
Ако средата е по-кисела, оцеляват сперматозоидите, носещи Х-хромозомата - женската и обратно, ако средата е с по-малка киселинност до яйцеклетката стигат човечетата, носещи мъжкото начало.

# 17
  • Мнения: 2 197
Не знам откъде ги измислят тези "медицински" закономерности. Няма такова нещо. Шансовете са 50%. Имам познати и с по три момчета и с по три момичета и смесени.
Стискам ти палци да е момиче!

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 926
И аз имам позната с две момчета и третото момиче, роди си я когато беше на 39 години,
а синовете и бяха големи момчета вече.
Така, че дерзайте  Peace
Според мен няма никаква закономерност, както се случи  Grinning.

Ох, добре че моите са момичета, сигурно и аз щях да съм затресена за дъщеричка при двама сина  Wink

# 19
  • Мнения: 4 335
Няма гаранция какво ще е,,докато не пробвате няма да разберете WinkУспех

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Това са пълни глупости. Такъв медицински закон няма. Имам позната, която до момента ги е докарала до 6 броя момичета, защото искат момче.

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Aз лично в такива закономерности не вярвам  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 780
За мен, всичко е Божа работа.Братовчеди на майка ми-брат и сестра, брата има три девойки, а сестрата трима младежа.

# 23
  • Мнения: 320
Имаме комшийка първото е момче, а вторите са близнаци момче и момиче. Ако сте навити за трето просто пробвайте  Wink

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Няма гаранция какво ще е,,докато не пробвате няма да разберете WinkУспех

 Peace

# 25
  • Мнения: 518
Според мен е въпрос на късмет и случайност, или поне това си мислех до сега. Като прочетох какво са писали другите форумки обаче, се замислям по-дълбоко по този въпрос.

# 26
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Чак пък медицински закон...Не вярвам, че има такава закономерност.Ако се решите на трето дете, дано да е момиченце.  bouquet

# 27
  • Мнения: 196
Аз лично мисля,че има доста логика в тази тория:ако бебеправите по време на самата овулация ще е момче,а ако е приблизително два дни преди това-момиче.Защото мъжките сперматозоиди са по-добри плувци и следоватевно по-бързо достигат до яйцеклетката,за да я оплодят,но не са издръжливи.А за сметка на това женските са по-издръжливи във времето т.е. ако сте правили секс два дни преди овулацията ти би следвало да са оцелели само ХХ(женски) сперматозоиди и да си имате принцеса.
Но не разчитай на това,не искам да те подвеждам.Просто от всичката литература,която изчетох на темата до тук,това е единственото обяснение на което бих се доверила ако планирам пола на детето си.И съм сигурна,че при второто ще си имам предпочитания и ще съобразя с тази теория,ако въобще успея да си оцеля овулацията,защото и това не е малък проблем. Crazy
Пожелавам ти от все сърце да имаш смелост да опитате още веднъж и да си имаш една прелестна принцеса!  Praynig bouquet Hug

# 28
  • Мнения: 4 753
....но пък с три момчета после ще се радваш на три снахи  Thinking

а докато дойдат снахите, ще им разказваш приказката за тримата братя и златната ябълка..... както и всички приказки за трима братя  Wink

  202uu 

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Имам позната с две момчета и накрая момиченце.
И аз - първите две са момчета на 7 и 5 г, а момиченцето е на 2!

Общи условия

Активация на акаунт