След две момчета, третото дали ще е момиче...

  • 7 634
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 423
Не вярвам на такива "закони".
Имам позната с две момчета и накрая момиченце.  Grinning

# 61
  • Варна
  • Мнения: 966
Аз познавам няколко семейства с по 3 момчета, едно с 4 момчета и 1 с 4 момичета, но... всичко е божа работа. Пожелавам ти да си имаш принцеса, ако рашиш все пак да си родиш трето.

А за формулата на Ileo може пък и да има нещо вярно newsm78. Аз имам син, който е заченат юни месец и дъщеричка, която е зачената през следващия месец - юли. Е, в различни години де.  Ама кой знае.

# 62
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Честно казано, нямам си идея. Но щом искаш момиче, ти го пожелавам.  Wink

# 63
  • Попово
  • Мнения: 687
 Joy най-  после тази тема се отвори... ние сме с 2 момченца и сега чакаме бебенце, за сега е момиченце ще споделя накрая какво се е получило  Simple Smile но каквот и да е важно е да сме здрави  Praynig
П.С не се помайвайте  Wink може и да имате късмет  Hug

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При свекърва ми същата работа-три момчета Wink Дано при вас има успех Peace

# 65
  • Мнения: 2 660
Намирам логика в тенденцията при една двойка за определен пол. Има много фактори, които могат да повлияят. Например подвижността на сперматозоидите, средата във влагалището... Факт е, че на много двойки им се раждат по няколко еднополови дечица. Интересно е да се види и наследствеността при пола. Струва ми се, че момчетата, които идват от мъжки семейства, също правят повече момчета..

Единствено мога да те посъветвам да правите целенасочено момиче преди овулация и да избягвате секса по време на... Защото дори и да има тенденция за нещо, няма невъзможни неща. Wink

# 66
  • Мнения: 127
Имам 2 прекрасни момчета ,мечтая и за момиченце .
Аз съм 3-то дете(момиче)след 2 момчета.
Има други закони, мааалко по-различни от медицинските,
които определят какво ще бъде бебето. Пожелавам ти
момиче ! Hug
Подкрепям!

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 10:54 от Danatea

# 67
  • Мнения: 742
След две момчета-момиченце - може, но ако таткото е друг Joy Моят мъж се смее, че един баща прави един пол - деца, въпреки, че той самият има сестра Joy

Шегувам се Hug

Желая ви успех!  bouquet Дано се радвате на принцеска   bouquet

# 68
  • Мнения: 3 695
Познавам 2 семейства с 2 момчета и момиченце след това. Пожелавм ти да се сбъдне желанието ти!  Peace

# 69
  • Мнения: 3 016
Дано имаш късмет  и да си родиш момиченце .Около нас обаче има две семейства с две големи момчета, опитаха трети път и пак са момченца.  Важно е да са живи и здрави само !

# 70
  • Мнения: 229
когато изучавах генетика си спомням нещо , което моя приятелка приложи с успех- последната година преди да правиш опити за бебе наблегни на сладкото и просто изхвърли от менюто си кисело и солено.СЛАДКАТА СРЕДА СЪЗДАВА УСЛОВИЯ ЗА МОМИЧЕНЦЕ.

# 71
  • Мнения: 63
 Медицински закон ми звучи много смешно! Ама не знам, все пак това си е божа работа! Успех!!!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
newsm78 newsm78 не вярвам, че е закономерност, просто така се е случило, ако се решеш на трети опит - стискам силно палци за принцеса.
Peace

# 73
  • Мнения: 3 314
Успех  Peace  дано следващото да е момиче  Hug 

# 74
  • Мнения: 3 016
когато изучавах генетика си спомням нещо , което моя приятелка приложи с успех- последната година преди да правиш опити за бебе наблегни на сладкото и просто изхвърли от менюто си кисело и солено.СЛАДКАТА СРЕДА СЪЗДАВА УСЛОВИЯ ЗА МОМИЧЕНЦЕ.

Не вярвам .Аз ям толкова сладко , а и двата пъти родих момчета.

Общи условия

Активация на акаунт