След две момчета, третото дали ще е момиче...

  • 7 660
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 53
Според майка ми аз съм правена по формула, за да съм момиче. Не знам каква е научната логика,но ще я споделя.... Рецептата важи за след първото дете. Ако примерно е момче, месеца,в който е заченато детето, е мъжки. Следващия е женски. Т.е ако зачеването е станало януари, то при следващото зачеване ако е през  февруари, ще се роди момиче. Март-момче, април -момиче и т.н... Майка ми е казвала, че доста нейн и приятели са постигали желания ефект. Дали е случайност или не, незнам. Може да опитате  Grinning
Според майка ми ние с брат ми сме правени по същата схема - ако в един месец си заченала момче - то в следващия зачеваш момиче. Laughing

# 76
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
когато изучавах генетика си спомням нещо , което моя приятелка приложи с успех- последната година преди да правиш опити за бебе наблегни на сладкото и просто изхвърли от менюто си кисело и солено.СЛАДКАТА СРЕДА СЪЗДАВА УСЛОВИЯ ЗА МОМИЧЕНЦЕ.

Не вярвам .Аз ям толкова сладко , а и двата пъти родих момчета.

Да и при мен не оказа влияние тази схема-аз също не мога ден без сладко,а и попринцип ям по-безсолно,пък родих момченце.Но винаги има изключения де.Иначе аз също на много места съм го срещала това с храните.Абе Божа работа си е!!! Peace

# 77
  • Мнения: 363
ами как стоят нещата при 1во момчер2рото ...какъв е шанса да е момиче???иска ми се щерка;но 2 или 3 момченца пак бих гледала newsm05

# 78
  • Мнения: 363
ами аз адски сладко ям но не е момиче Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 53
50/50 - аз имам по-голям брат, и предполагам не само аз Mr. Green

# 80
  • Мнения: 729
Оф, не знам. Аз имам друга теория - че когато много искаш детето ти да е определен пол, то по закона на Мърфи не те огрява.  Twisted Evil Особено ако е второ или трето. Аз сега толкова много искам момиче, че вероятно ще родя момче. За това лъжа всички, че ми е все тая. Може пък да помогне. Laughing Laughing Laughing
  Ще помогне.При мен поне-помогна.Толкова много исках момиченце - и то се появи.В родилното всеки ден надничах в памперса да се уверя,че е момице.Не можех да повярвам,че мечтата ми се е осъществила и ще се радвам на принцеска.  Grinning А сега по темата-имам съседка която има 4 момчета.Така,че може и да има нещо вярно в това,което са ти казали.  Thinking

# 81
  • Мнения: 3 641
Ако наистина решите от сърце ти пожелавам да бъде момиченце Heart Eyes

# 82
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Може и да е, може и да не е. Познавам и семейства с 3 момчета и семейства с 2 момчета и 1 момиче. Успех ти пожелавам!
Аз също исках второто да е момиче, ама не - отново момче. Да са ми живи и здрави!

# 83
  • Мнения: 2 315
Замислих се дали познавам семейство с 2 момчета и трето - момиче,но не!
Но на вас ви пожелавам успех!
П.С.Ако не трето,дано четвърто е момиченце! Hug

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ако имаш моя късмет ....можеш да опиташ и с четвърто. Wink и пак да е момче. Laughing
На мен три момченца ми стигат. Hug Peace

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз съм трето дете в семейството. Имам двама по-големи братя. Майка ми и баща ми не са искали трето дете. И преди мен майка ми има два аборта, нооооо мен са решили да ме оставят. Късметлийка съм си от зачеването още  Mr. Green
А, по темата шансът е 50/50 и ти би трябвало да го знаеш.

# 86
  • Мнения: 7 723
Аз имам две момичета...
...третото дали ще е момче? newsm78

...дали пък да не взема да си пусна лична тема по въпроса? Thinking

# 87
  • Мнения: 11 607
Аз имам две момичета...
...третото дали ще е момче? newsm78

...дали пък да не взема да си пусна лична тема по въпроса? Thinking

Пусни...ще не насърча за трето...независимо от пола!

Ето малко статистика от темата на многодетните мами......въпреки,че ако иптате мен...вече се чувствам малодетна, защото около мен са познати, които бременеят все с 3-то дете.......

Hands Clap Имаме една - 1 - мама с 5 деца
 Hands Clap Имаме двадесет и една – 21 – мами с 4 деца moresmile ;
 Hands Clap Имаме сто и четирдесет - 140 - мами с 3 деца newsm19;

 Hands Clap Имаме осемнадесет – 18 – мами, които ще бъдат само тъщи  stork-girl ;
 Hands Clap Имаме двадесет и осем - 28 -  мами, които ще бъдат само свекърви stork-boy ;

 Hands Clap Имаме тридесет и четири - 34 - мами, които са с близнаци twin_neutral  ;


Като има мами с 3 деца от един пол, така и с 4 деца от 1 пол......И дори има мами с 3 момчета, които искат да видят дали евентуално 4-то няма да е момиче........

А там където има момче и момиче, какъв закон съществува за третото?

Успех! Действай! Независимо от пола - ще си бъдеш много щастлива...А и като те завърти ежедневието с 3 деца - хич няма да си помисляш какъв пол са ти децата.......Аз лично бих те насърчила за трето дете........но ти си знаеш......


и сега се извинявам за спама...Илиева, правилно ли те видяха моите слепи очи? Драсни 2 реда....

Джулиана, заповядай в темата за многодетните мами!

# 88
  • Мнения: 553
и аз съм със същата диагнозааа  hahaha hahaha hahaha

може да пробваш разните там диети които уж влияели на пола , или инвитро, или да правите секс само преди овулация- нали женските сперматозоиди били по-държеливи....уморяваш сите мъжки от чакане и готовооо.

# 89
  • Мнения: 172
Винаги ме е учудвало желанието на хората да имат друго дете,само защото искат точно момиче или момче.Ако някой ден реша да имам  второ дете,няма да го създавам с такава цел.

Общи условия

Активация на акаунт