Днес 01.06.2008 год. в Зоологическата градина.

  • 2 832
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
На път сте да изкарате човека разглезен.

Мога само да си представям, какво е било. Не се сещам в момента, къде бяха и единствените тоалетни в зоопарка. Със сигурност е паднало и голямо препикаване на храстчета и дръвчета...

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Ние ходихме на платена кино-прожекция - очаквах по-малък наплив, отколкото на безплатните. Залата пак беше пълна, но нямаше блъсканица. После ходихме на сладкарница и накрая в пустия Военно-исторически музей - хем културно, хем интересно за детето и най-вече без врява, ритници и лакти в ребрата.  Mr. Green
много смело споделяш, къде може да се прекара спокойно 1 юни, в такъв масов форум, в такава тема, в която всички се оплакват от блъсканиците и навалиците:mrgreen: догодина ще трябва да си търсиш нови места hahaha
Днес ми приличаше да е било, ама не съм разбрала на циганската Нова година. Братята роми бяха извели цялото си домочадие в зоологическата градина и в южния парк. Никога не съм виждала такова нещо.

Да,бе! Кво беше това чудо  newsm78  За 28 години , за първи път виждам такова нещо!!! #CrazyВ Южния не ги забелязах много , ама в Зоо-то #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 212
М-да .... аз затова изместих 1 юни на 31 май ... заведох моето дете вчера в Зоото  Peace
Нормален за събота наплив от народ, пък и хванахме 2 много важни мероприятия:
- детска програма с клуон, музика и награди под спонсорството на Хиполенд / предимството е, че моя син от вчера вече има нова дума в речника ... хтама / демак хипопотам, хипопотама/ и има снимки с него даже.
- откриване на нова детска площадка с разкошен / вчера/ пясък , пързалка и катерушка и официално рязане на лентата от сам ви бат' Бойко Борисов.  bowuu
Доволна съм ... за мен от гъчканите места в София , предпочитано си остава Зоото  Peace
Обратно в класацията ми е Панчарево / разход на бензин, за мизерия пълна и невъзможност дори да паркираш около езерото / надолу от пътя/.  newsm11
Спомените ми са пресни , хем не са от днес ... въпреки, че ми е интерсно как е било  Mr. Green
Нямаше един прост цивилен човек кой да се сети да сложи да упътва колите да не се опитват  да слизат надолу .... а те милите шофьори, после не можеха и да обърнат да излязат дори  Sad

# 18
  • Мнения: 46 518
На път сте да изкарате човека разглезен.

Мога само да си представям, какво е било. Не се сещам в момента, къде бяха и единствените тоалетни в зоопарка. Със сигурност е паднало и голямо препикаване на храстчета и дръвчета...


Зоологическата градина е едно от малкото места в София, които не заслужават оплюване според мен  Rolling Eyes чисто, подредено, без кучешки лайна и сравнително малко боклуци (зависи кога минаваш, защото тълпите си цапат).

Тоалетни има на 2 места, но и те са много, винаги са празни  newsm78 никой не е свикнал да си води детето там, в тревичката е по-лесно  Crazy иначе едните (с/у носорога) са след ремонт и е доста прилично. Другите след мечките бяха окаяни и ги избягвам, не знам дали са ги оправили вече Tired

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
много смело споделяш, къде може да се прекара спокойно 1 юни, в такъв масов форум, в такава тема, в която всички се оплакват от блъсканиците и навалиците:mrgreen: догодина ще трябва да си търсиш нови места hahaha
Няма проблем, така другата година ще сме сами в Южен парк или Зоопарка.  Twisted Evil
Честно казано, стана ми жал за музея, така пустееше, а има широки и чисти алеи, вътре също е хубаво, служителите са мили и билетчетата са по 2 лв на човек, а за детето безплатно.

# 20
  • Мнения: 677
И ние бяхме там. И ние бяхме мачкани и тъпкани. Но като ни е толкова акъла...От Кошарите до Зоо-то - един час. После входа, блъсканицата. А аз бях с дете, майка му и баба му.
И знаете за етническата ми толерантност. Ама толкова много цигани на едно място не съм виждал в живота си. Според мен си имаха некъв сбор.
И ако входа не е левче, би могло и да е по-приветливо тва място. Много ми е мъка.

# 21
  • Мнения: 457
Не исках да се излагам, ама като споделихте, че и вие го правите, та да си призная и аз: джапах боса из южния парк. Ромите бяха обути, обаче. Беше много топъл асфалта и водата веднага се изпаряваше и ставаше мъгла ниско над асфалта. Другата част от домочадието ни се покриваше само от време на време под няко дърво, иначе и те под дъжда, но обути Wink Под едно дърво с ниски клони за малко да се сбутаме с Къци и неговото домочадие- цели 3-ма сина. Най-малкия е бебе. Е, това си е май засъседната тема, но ме мързи там да пиша. Големият му син с една дълга руса коса, в началото го помислих за момиче Rolling Eyes
Но ромите и на мен ми взеха акъла!   

# 22
  • Мнения: 3 861
Тази година ни бяха организирали фирмено парти и заведох Калоян там. Имаше купон за децата, пускахме хвърчила, всичко беше перфектно.

Но миналата година имах неблагоразумието на първи юни да го заведа в Южния парк. Гняс, цигани...брррр, само като си спомня, никога повече там!

# 23
  • Мнения: 1 204
ох и ние за малко да се минем да ходим  в зууто  Laughing
другата година на 10000% ще сме извън София  Peace
просто навсякъде е лудница  ooooh!  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1 455
Кейси не си права..Зоологическата градина е едно от малкото чисти и добре потдържани места за разходка..Всяка седмица водя децата там и площадки за игра направиха и тоалетни си има и си е чистичко и спретнато Crazy
Само днес реших да пропусна,точно заради навалицата..

# 25
  • София
  • Мнения: 7 876
Кейси не си права..Зоологическата градина е едно от малкото чисти и добре потдържани места за разходка..Всяка седмица водя децата там и площадки за игра направиха и тоалетни си има и си е чистичко и спретнато Crazy
...
Аз точно затова исках да заведа внучката там. Впрочем моите критики не са към самата Зоологическа градина. Моите забележки съм към Столична община, защото ако тя не е наясно какво става на такива празници, тогава не знам какво и е ясно. Доколкото чета тук и на други места хаоса е бил и там. Не може да се разчита на частните организатори да се грижат за реда на такива мероприятия. Навсякъде където се събира голяма маса хора и то с деца полицията трябва да е там преди да са дошли хората. Инцидента в "Индиго" май още не сме го осъзнали.

# 26
  • Мнения: 7 837
Гери, не ми приписвай думи  Simple Smile
Логичното разсъждение е, опашки на входа, опашки на изхода, опашки за вода, защо не и опашки за тоалетна...
Лош мениджъмнт и това е. Не знам, кой е директор на зоопарка, но със сигурност не е с търговско мислене. Колко му е да уредиш десетина машини на самообслужване с половинлитровите бутилки Кока-Кола и подобни. Или още 4-5 жени, които да работят на касите. Или допълнителни занимания вътре за децата.
Много са начините да се изкарат пари, дори само от един ден.

# 27
  • Мнения: 5 877
Ходихме точно след дъжда на езерото с лилиите. Благодаря на Емем за идеята, поканата и компанията! Носихме си жълта принцеска рокля и гумени ботуши, с които ошляпахме всички локви, докато се намокрихме до ушите. И тебешири, с които госпоицата пробва да рисува в локва, не става. На връщане кара количка и яде баница, сладолед с вкус на дъвка  Crazy и бонбони. Невероятно мазало, както се сещате, ама чак и на мен ми стана кеф да я гледам.
Заранта са се подвизавали с татко си, следобяд "смени конете"  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 1 080
Ние поумняхме -не ходим на места които знаем ,че ще е лудница .Децата си получиха играчките и ходихме сред природа .

# 29
  • софия
  • Мнения: 756
И ние ходихме в Зоопарка..отидохме по-рано защото предполагахме че ще е бутаница..не исках детето ми и в този ден да го водя в кварталната градинка, която  е била пълна с деца както всеки ден..и където пак нямаше да имам 2 минути спокойствие без да вардя детето от големите деца чиито родители пият бира някъде и са ги оставили на самотек...
в Зоологическата поне видяхме слона и маймуните Laughing

Общи условия

Активация на акаунт