LaRedoute.fr - 65 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 44 014
  • 849
  •   1
Отговори
# 30
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Запис.

# 31
  • Мнения: 12
Kak se iztrivat produkti ot poru4kata, koito si poru4al po pogre6ka?
Molya dayte suvet? newsm78

# 32
  • Мнения: 222
Ако вече си пуснала поръчката-не можеш да изтриеш който и да е продукт.А ,ако питаш за триене в кошницата-маркираш квадратчето до дадения артикул и под квадратчетата натискаш Supprimer  Peace

# 33
  • Мнения: 2 957
Ще следя.

# 34
  • Мнения: 4 916
Искам да попитам тези мами, които поръчаха машината за хляб - за митница ли беше?

# 35
  • Мнения: 46
Някой знаели кога ще започне намалението? Коментирахме различни дати но дали все пак знаете конкретна дата ?

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 727
Бърз запис и се връщам да дочета последните страници на предишната. Чакам три поръчки и вече нямам търпение.

# 37
  • у нас
  • Мнения: 660
Докато се наканя да поръчам това и те го пуснали на редовна цена  #Cussing out

http://www.laredoute.fr/vente-veste-enfant-fille-a-l-heure-angla … &numberpage=1

# 38
  • Мнения: 165
Бърз запис и се връщам да дочета последните страници на предишната. Чакам три поръчки и вече нямам търпение.

много се извинявам, но понеже сме нови и не разбирам Embarassed, каква е тази история със записите и какъв е смисъла в това newsm78

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 6 794
И аз "запис". Peace
Благодаря за отговора за банските, ще пусна моя номер!

# 41
  • Мнения: 326
Здравейте!
Искам първо да благодаря на
nameika за съвета /отпреди 15 дни/, относно това, кой размер роклички да поръчам на малката.   bouquet Получих ги, № 67 в момента й стават и се надявам да й стават до края на лятото. А аз мислех да й поръчам 60  Crazy

Сега искам да попитам, дали някой е поръчвал това на COCOON:



Има наличност само на № 74 и се чудя дали вече няма да й е малко, когато е примерно на 10 месеца. Тя сега е малко под 6 кг/60 см. Благодаря предварително!

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 09:40 от Roniboni

# 42
  • София
  • Мнения: 1 078
Aз пуснах този бански 38 размер. Ще видим какво ще дойде, че никой не отговори дали има такъв, та реших да рискувам.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Комплекта за плаж - подарък е симпатичен, но мирише потресавщо  Sick
Кърпата и чантата изпрах, но как да се оправя с рогозката  newsm78

А за детските бански - целите разбрах, че са по-малки от номера си. Сега какво да взема на щерката - сега е 80см, а ще ни трябва за август... 102 ли да и взимам ?
 
Да се оплача - нали бях получила едно кожено яке мухлясало. Писахме писмо и снимки приложихме, а франсетата искат да им го пратим и да разгледали въпроса, а това щяло да отнеме месец, два...
Сега чакам собственичката на якето да каже каква да правим.

# 44
  • Мнения: 200



Сега искам да попитам, дали някой е поръчвал това на COCOON:



Има наличност само на № 74 и се чудя дали вече няма да й е малко, когато е примерно на 10 месеца. Тя сега е малко под 6 кг/60 см. Благодаря предварително!

Според мен няма да е малко,аз имам дрешки на тази марка и 81 все още са ни голями ,на 1г.и 1мес сме и 10кг.

Общи условия

Активация на акаунт