LaRedoute.fr - 65 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 43 999
  • 849
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Аз пък да се похваля че вчера си получих нещата от втората поръчка,все коментирани са, само да кажа че много харесах ефтините дудунки,за тази цена са направо супер Simple Smile
И пак да попитам за тази туника  http://www.laredoute.fr/vente-tunique-a-manches-longues.aspx?pro … e&pagesize=16 дали е като за бременни и някакви размери на 156 размер  newsm78
А тази ризка някой на скоро я коментира,но сега не мога да намеря,дали е леко вталена или е права и отговаря ли си на номера.
Благодаря   bouquet
аз я имам тази...става за бременни...моята е 168 и отговаря на 42
На 40 според мен, за това че става за бременни, чъм съгласна  Grinning
Ами аз съм за 36/38 155 висока,48 кг,гръдна 88 ,дали да не си поръчам 150  newsm78,аз не съм бременна затова се чудя дали стои що годе добре  newsm78

# 16
  • Мнения: 38
  bouquetблагодаря на всички ,който ми отговориха

# 17
  • Мнения: 1 251
Да и на мен така за един пуловер ми фактурираха, после се появи, че е липсващ във  фактурата, а през цялото време си стоеше наличен в сайта! Sad Та сега да се разправям с ваучери! Whistling Ама с последната поръчка пак го пуснах, пак го фактурираха и да видим този път дали ще го изпратят! newsm78

# 18
  • Мнения: 318
Fancy N    bouquet

# 19
  • Мнения: 426
Досега не ми се беше случвало. Но утре любезно ще ги помоля все пак да бъдат така добри да ми изпратят поличката.
На мен ми изпратиха така един панталон,отделно,разходите бяха за тяхна сметка.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Французите са много честни
Имах ваучер,койте използвах без 10 цента и са ми пуснали мейл,че мога да си ги ползвам,когато реша
За протокола-аз съм си писала на английски с тях и не съм имала проблеми

# 21
  • Мнения: 732
Аз пък да се похваля че вчера си получих нещата от втората поръчка,все коментирани са, само да кажа че много харесах ефтините дудунки,за тази цена са направо супер Simple Smile
И пак да попитам за тази туника  http://www.laredoute.fr/vente-tunique-a-manches-longues.aspx?pro … e&pagesize=16 дали е като за бременни и някакви размери на 156 размер  newsm78
А тази ризка някой на скоро я коментира,но сега не мога да намеря,дали е леко вталена или е права и отговаря ли си на номера.
Благодаря   bouquet
аз я имам тази...става за бременни...моята е 168 и отговаря на 42
На 40 според мен, за това че става за бременни, чъм съгласна  Grinning
Ами аз съм за 36/38 155 висока,48 кг,гръдна 88 ,дали да не си поръчам 150  newsm78,аз не съм бременна затова се чудя дали стои що годе добре  newsm78
Аз съм 175, поръчах си 174 и ми е голяма, 168 ми е точно, иначе 40 нося.

Един размер по-малък ще ти е добре според мен  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 251
То така и така последните теми са доста късички, та в последните минути да честитя рождения ден на змейковица, да ни е жива и здрава, много щастлива и да ни помага все така с преводите и поръчките! bdbaloni baloni newsm38

# 23
  • Мнения: 165
да попитам някой поръчвал ли е тези  и дали си отговарят на размера

и тези

за размер 86 става въпрос

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 00:13 от dibijo

# 24
  • Мнения: 388
да попитам някой поръчвал ли е тези  и дали си отговарят на размера

и тези

за размер 86 става въпрос


За гащичките-незнам,но за блузките-ние ги имаме и гарантирам,че си отговарят на размера Peace!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 740
Прим мен на следващия ден след като поръчах не бяха налични и се появиха след няколко дни на новата цена. Хич и не ми мина наум да им пиша. Вече ще знам и ще ги гоня до дупка.

# 26
  • Мнения: 458
Някой да е поръчвал тези панталони?

http://www.laredoute.fr/vente-le-pantalon-battle-prix-mini-garco … e&pagesize=16

Мъжо е висок 175, ако  му взема 174 дали ще  му станат?

Ако искам да върна едни обувки на редутците и да ми изпратят друг номер от същите, дали ще стане?

# 27
  • Мнения: 2 577
gabby , за обувките по-добре пробвай тези да продадеш и да си поръчаш после по-малък номер
Пощенските разходи при връщането са за твоя сметка и май няма смисъл /нямам идея колко са, може да провериш/

А за панталоните - на сина ми съм поръчвала 150 /а той е 145/ като гледам за есента ще му станат на дължина, но са му доста широчки. Горе са с ограничител и ги свиваме почти до максимум. Не знам за мъж как ще са, зависи от килограмите сигурно

# 28
  • Мнения: 458
Благодаря, Amelia   bouquet
Мъжо е висок и слаб, значи панталоните ще са му широки, но  пък ако взема по-малък номер, сигурно ще са му къси  newsm78 Въпрос с повишена трудност  Laughing

Някой знае ли колко са пощенските разходи, ако върна обувките? Май няма да мога да ги продам, а да седят в кутията няма смисъл  Sad

# 29
  • Мнения: 239
Klemy, аз нося 38-40н. блузки по френската номерация и поръчах бански 40н., който според мен ми е малък в бюста, а според мъжа ми така точно трябвало да се носи.... Rolling EyesАко обаче поръчам по-голям номер, долнището ще ми е доста широко...така, че според мен поръчай номера, който отговаря на блузките, които носиш(по фр.номерация)! Peace Успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт