"Лято вече тук дойде, шляпа босо ПАЗАРДЖИШКОТО дете!"(23)

  • 10 585
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 319

Mari_Pz вас съм видяла на Острова, другия път ще се обадя  Peace


Само смей да се скатаеш Mr. Green

Mari_pz, ами може да се видим и да пием по едно кафе (или нещо друго) на морето. Ние ще сме там от 14-ти и като му дойде времето може да се доуговорим с теб къде да се видим и да си сменим координатите  Hug Hug Hug

Ооооооо задължително - ние ще сме на бунгалата на РУГ. Но живи и здрави до тогава Peace

# 31
  • Мнения: 227
Тома,Тома,Тома,а сега кажете - защо го харесвате тоя Тома,само защото е от вашия град ли?!

Ember,усмихни се,можем да променяме безусловно,май единствено себе си,светът ще се научи да е добър,когато е готов,май много в тъгата и обидните думи,не съм ти в помощ,но си мисля,че те разбирам в гнева ти,усмихни се,тъгата ще иде си  Hug

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 13:56 от Пипилота.

# 32
  • Мнения: 2 577
Ей, Ей, кой е ядосани  тъжен днес?
Ембер, ще ти кажа една мъдра приказка, дето често я повтарям като се ядосам: Свърши се хубавото, ОСТАНА ПРЕКРАСНОТО!

Пипи, как си слънчице неземно днес?
Mari_Pz, сканирали сме снимката и копнали, и вече те издирваме из храстите на градската Laughing
Lady_Sunny, още месец има до морето, а ти от сега ни ядосваш, а? Mr. Green

Тед, писала си едно добрутро и айде да те няма...Я се стегни малко, скажи как си , що си?

Нели, толкова си стисната на думи, че няма как - едно емотиконче и изчезваш newsm78

Деси, Ками, дано е бил успешен първия работен ден на магазина.

Беладонче, мърда ли юнака?

Сонче, вие кога сте на моренце?
Пропуснах ли някой? Mr. Green

Браво та Тома, градски ни е все пак

# 33
  • Мнения: 227
 аз,отивам да дремна,че нощеска не спах, после пак ще ви емна ...  Mr. Green

# 34
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Беладонче, мърда ли юнака?

Мърда - и с ръцете удря, и с краката рита - защото хем долу го усещам, хем горе, по-силно. А някой път така се натиска, все едно иска да излезне  Mr. Green .

Муциту , как си?

Нещо и на мен ми е много смотано - сигурно от хормоните. А пък не беше така ... Сега все ми се реве за щуротии ...
А пък как ми се ходи на плаж  Tired .
Та такива ми ти работи от мен  Confused .

А Нелката верно я няма никаква  newsm78 .

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 16:58 от de'Belladona

# 35
  • Мнения: 163
Момичета нещо не ни обръщате много внимание на новите !Защо така бе?

# 36
  • Мнения: 2 336
Момичета нещо не ни обръщате много внимание на новите !Защо така бе?
включвайте се в разговора бе покани и не се притеснявайте Hug

# 37
  • Мнения: 145
Добре мина и откриването и работния ден!Липсвахте ни обаче,никоя то вас не дойде........... Crossing ArmsА се бяхме подготвили с уиски,бонбони............

# 38
  • Мнения: 2 336
ако не се лъжа имаше доста ЦСКА-рки във нашата тема, а от новините чух хубави неща Mr. Green
ето и един поздрав от мен http://www.vbox7.com/play:000356b3
Вие знаете колко ви обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 511
Аз пък съм от Левски!  Crossing Arms
 Laughing


Мърда - и с ръцете удря, и с краката рита - защото хем долу го усещам, хем горе, по-силно. А някой път така се натиска, все едно иска да излезне  Mr. Green .

Това с натискането са опасни моменти. Mr. Green Бъди сигурна,че точно излизането е целта му. Grinning

# 40
  • Мнения: 181
Луда Яна, няма нищо по-хубаво от свободата да мечтаеш  Laughing Мечтая си за морето още от зимата  Hug
Беладона, от тези удари на малкия после ще те боли и доста след като родиш, поне при мен беше така, а моята рожбица си беше доста кротка в корема ми, както и за сега (да не чуе злото).
Надинка83, хайде излей си душата, какво те притеснява? Аз също съм от новите, но се опитвам да следя редовно разговорите и да се включвам до колкото мога. Давай смело!

# 41
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Беладона, от тези удари на малкия после ще те боли и доста след като родиш, поне при мен беше така, а моята рожбица си беше доста кротка в корема ми, както и за сега (да не чуе злото).

Мен все още не ме боли - явно като стане по-голям, ще е по-болезнено или имам много сланинки за изолация  Mr. Green .

Това с натискането са опасни моменти. Mr. Green Бъди сигурна,че точно излизането е целта му. Grinning

Добре, че са рядкост  Praynig .

Аз пък тази година май ще се размина с морето  Crossing Arms .

# 42
здравейте,

ОЩЕ ЕДИН СЛЪНЧЕВ И ПРЕКРАСЕН ДЕН!

ЕЙ, КЪДЕ Е МАГАЗИНА НА ДВЕТЕ МАМЧЕТА?

ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ!

# 43
  • Мнения: 941
Beladona не се притеснявай от емоционалния си дисбаланс - аз от миналия месец ВЕЧЕ не съм на хормони, ама още съм си една ревла, та представям си при теб как е  Hug

На новите момичета - факт е, че се увеличхме и когато се появи нов ник, мене поне ме е страх, вече веднъж да не съм го проветствал с добре дошъл и да се повторя  Blush  - ще е глупава ситуация
От годините ли е, какво ли  newsm78  - ама дори не помня дали писах в новата тема или това ми е първи постинг  #Crazy

Нели, вие вече не сте ли във ваканция - какво правите когато децата ги няма - от чисто любопитство питам...'щото нашите учителки са все в Банков-кафето, до пощата....и като започнат да държат едни речи, какви тъпанари, какви мърли, колко неграмотни, били децата...направо  #2gunfire

# 44
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Гери, твоята дъщеря снощи я видях по Мекемето с едно колело май, ама може и да не е била тя - не съм много сигурна  newsm78 .

Общи условия

Активация на акаунт