Д-р Калудова - мир на праха й

  • 8 312
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
Всички думи са безсилни,всички сълзи са недостатъчни,всички мили неща които можем и изричаме за нея са незначителни в сравнение с нея самата -ТЯ беше просто пример за всичко и за Човек и за Лекар и за приятел и ........просто мн.е нелепо,че вече я няма сред нас,но тя не си отиде от нас тя просто си отиде преди нас,за съжаление.Огромна е празнотата без нея за нас майките,но жалкото е че нейното дете остана без най-прекрасната майка.Ние никога няма да я забравим,защото тя беше от хората които оставят светла диря след себе си.Тя беше най-добрия педиатър,най-най най.Почивайте в мир! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose :

# 16
# 17
  • Мнения: 1 035
 Flowers Rose Flowers RoseДълбок поклон

# 18
един неповторим 4овек,една толкова мила жена,една всеоддаина лекарка толкова оби4а6та децата ни.не можем да повярваме 4е ви няма .по4ивай в мир др.Калудова

# 19
Един прекрасен човек и отличен педиатър ни напусна мир на праха й, този човек ще остане в сърцето ми завинаги, благодарение на нея моите деца се живи и здрави. Почивай в мир д-р Калудова  нашето семейство винаги ще си спомня за теб.

# 20
# 21
  • Мнения: 30
Нямаше равна на нея, а и едва ли ще има някога.
знаех, че е много болна, но не исках да повярвам, че е истина...Възхищавам се пред всичко, което беше Тя.
Обичаме те. Останалото е мълчание.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Боже, сега разбирам! Ужасно е... дори не знаех, че е болна - преди 3-4 години водехме Мони при нея - толкова мил и внимателен човек, толкова лъчезарна беше! Дано почива в мир! Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 15
Днес се навършват 40 дни от загубата на най- добрата детска лекарка.Д-р Калудова бе невероятен специалист и Човек.Възхищавам се на всичко,което беше Тя.Думите са безсилни...Обичаме те и много ни липсваш!
Дълбок поклон пред паметта на милата д-р Калудова!  Flowers Rose Flowers Rose

# 24
Дните минават времето тече,но ти ни липсваш!Имаме хиляди въпроси относно децата си,но нямаме вече твоя отговор съпроводен с усмивка и внимание!НЕ НЕ Е  СПРАВЕДЛИВО точно ти да си отидеш толкова рано от този свят.Дано си на по-добро място сега!Почивай в мир! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 15
Вече три месеца любимата ни д-р Калудова не е сред нас.Толкова е тъжно и празно в душата ми без нея.Липсва ми ужасно много и не искам да повярвам, че нея  я няма...
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 26
И на мен ми липсва ужасно много!Толкова много ми е мъчно за нея и толкова много съжалявам,защото беше изключителна жена! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • Мнения: 94
Никога няма да я забравим!Най-усмихната,най-грижовната,най-внимателната...Винаги съм се питала:"Защо точно ТЯ,Господи?!!!"
Викаше малките си пациенти по име,познаваше ги всичките и беше  най-добрата майка за нашите деца....Помагаше на всички  нас...Ние не успяхме да помогнем на нея...Нямаше с какво ...Дори любовта ни към нея не беше достатъчна ,за да я спаси....Толкова ме боли...Благодарение на нея днес дъщеря ми е жива и расте щастлива...
Нямаше друг лекар като д-р Калудова!!!Няма и да има може би....За жалост друга такава жена и лекар  не открих....
ПОЧИВАЙ В МИР!ТИ ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕШ ЧАСТ ОТ НАС!!!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Почивай в мир,д-р Калудова!
не мога да намеря най-добрите думи,които тя заслужава!
прекрасен Лекар,Човек и Жена!
помагала ми е страшно много безброй пъти...дълбока благодарност и признателност!
винаги ще ми липсва!
Дълбок поклон!

и си отиде от този свят точно на 1.06-деня на детето!
един от малкото лекари,който наистина обичаше децата!а за да лекуваш успешно деца,трябва да ги обичаш!тя го знаеше и го правеше!

# 29
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Радвам се че има хора които са я запомнили с добро и я споменават  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт