Чакахме ви рачета, а вече имаме близначета(тема 58)

  • 14 241
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 334
На мен ми попремина малко еуфорията от първите бебчета и до сега разглеждах първата страничка ..... оказа се , че  Шмилянка и Сеевги са с термин като моя  Shocked та сега съм в паника  ooooh!
Моля някоя от мамите, които ще раждат в Майчин дом да постнат списък с вещите за постъпване  Praynig нямам си ни най  малка идея какво трябва да нося при постъпване, а не ми се ще да ходя като циганче Mr. Green

Яяяя, без паника, моля! Хайде пък сега, рано е още, сядайте си с Инка на дупетата и стискайте, има още време, накъде сте се разбързали да раждате! Моят термин е преди твоя, ама не бързам така  smile3534 И на докито му го казах, макар че нещо искаше юни да ме резне Grinning
За Майчин дом съм си записала от деня на отворените врати следното:
При постъпването се носи малко багаж!
= Лична карта, обменна карта с изследвания
= Тоалетни принадлежности (четка + паста за зъби, ластичка за коса, хавлия, пантофи/джапанки, вилица, лъжица, чаша, може дамски превръзки). Каквото сметнеш, че ти е необходимо за личен тоалет, но да се вмества в представите им за "малко"  Thinking
= Може да си носиш нощница, защото техните са от изкуствена материя и вероятно през лятото няма да ти допаднат.
За памперси за бебето пита някой - не се носят с този първи багаж. След раждането може да се виждаш със семейството и близки и да ти донесат, както и други необходими вещи.

Имам записан ето този линк, той също може да ти е полезен.

PS Ine ме е изпреварила Simple Smile Даже повече подробности е успяла да ти даде Simple Smile

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Първа темичка с бебчета отпред Laughing Кеф Heart Eyes

Тази Алена за мен е една шарлатанка, хич не се връзвайте на тези глупости Crossing Arms

Пърли, пък аз даже не съм чула сирените Embarassed Rolling Eyes Тогава сигурно точно съм била в магазина newsm78

Аз утре съм на прегледи и няма да идвам на лекцията.

Така, значи аз почнах по списъка за мама да купувам, че бебешките може и мъжа ми да ги оправи за 1 ден, ама моите-не. Поръчах си сутиен на Триумф за кърмене, обсъждан ли е вече? Много се чудех за размера и в крайна сметка си поръчах една чашка по-голям.
Утре след предгледа ще мина да си взема другите дреболии.

Видяхте ли в една от темите едно момиче е пуснало ароматизирани наелонови пликчета за памперси. Вместо да мирише слагаш в пликчето и с него в боклука, така поне 1 ден няма да мирише. Някой да е виждал къде продават? Rolling Eyes

Да се оплача- на мен днес ми е тежко някак и сърцето ми се затруднява. Дишането ми е трудно.  Sad

# 62
  • Мнения: 4 371
Видяхте ли в една от темите едно момиче е пуснало ароматизирани наелонови пликчета за памперси. Вместо да мирише слагаш в пликчето и с него в боклука, така поне 1 ден няма да мирише. Някой да е виждал къде продават? Rolling Eyes
Имаше един виц за лайно в борова гора, та тая работа с пликчетата е същата. Достатъчно пликчета ми остават от пазар, които вършат същата работа. То в началото докато е на кърма не е толкова тежко положението, но като почне да яде човешка храна става гадничко Laughing Иначе май в Джъмбо видях такива пликчета Thinking

Линк към сутиена може ли Praynig

# 63
  • София
  • Мнения: 979
Аз ще гледам да дойда за утре за лекцията  Peace

Да се оплача- на мен днес ми е тежко някак и сърцето ми се затруднява. Дишането ми е трудно.  Sad
За тежкото дишане на мен ми казаха, че е от повдигането на матката и наместването на органите и чак като започне да слиза края на деветия месец се отпускало и дишането се олеснявало. Почивай си повечко  Hug

# 64
  • Мнения: 693
Поръчах си сутиен на Триумф за кърмене, обсъждан ли е вече?

Видяхте ли в една от темите едно момиче е пуснало ароматизирани наелонови пликчета за памперси. Вместо да мирише слагаш в пликчето и с него в боклука, така поне 1 ден няма да мирише. Някой да е виждал къде продават? Rolling Eyes

От къде си го поръча, пусни линк, моляте!

За пликчетата ЕТО ГИ, сигурно за това става въпрос! ЕТО и сайта!

# 65
  • Мнения: 782
Благодаря ви момичета  Hug

# 66
# 67
  • Мнения: 4 371
НБМ, ти от този сайт ли го взе? Ами ако не ти е тамън Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 124
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ШМИЛЯНКА! ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЩО! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА, И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВА!

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
А не, аз си го поръчах в магазин. Измериха ме първо като добавихме няколко см на чашката за когато слезе кърмата.
Дано да ми стане. По принцип няма как да преценя отсега с колко ще ми се увеличи бюста като слезе кърмата, ама предполагам там някъде. Имам спортни сутиени на ТРиумф използвани пак при случаи с увеличаване и тогава се справих добре Mr. Green

# 70
  • Варна
  • Мнения: 152
Честити малки сладуранки на Шмилянка! Да са й живи и здрави и много да я радват!
Де Що Честит Рожден Ден! Умно и красиво бебче през юли.

# 71
  • Мнения: 142
Здравейте, милички  Hug

ДеЩо, ЧРД smile3510! Бъди много щастлива, а скоро - най-сладкото бебче да гушкаш!

Аз днес ходих на запис на тоновете. Добри са, а акушерката каза че малчо спи  Crazy Ще трябва два пъти седмично да се записват обаче, бая висене ще си откарам в Тина Киркова  ooooh! Докато ми ги мереха влезе едно момиче, на което термина й е днес. Докторката я прегледа за разкритие - 3см, тапата й паднала, даже видях как изглежда - показа ни на ръкавицата. Страшничко ми стана да ви кажа  newsm12
На ЖК заради оттоците ми пуснаха кръвни изследвания и ако не са добри, даже можело и в болница да си полежа. Дано да не се наложи  newsm17

Нип, каквато съм разсеяна забравих да ти пиша за педиатърката  Embarassed Искам да се запозная с нея, ако наистина имаш възможност и желание да ме заведеш, ще съм ти много благодарна  Hug Ако си заета, ми дай нейните координати и приемните й часове и ще отида.  Пиши ми на лични, за да се уговорим нещо  newsm51

Утре ще се видим на Отворените врати в Тина Киркова с тези които ще ходят.   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 584
Ще трябва два пъти седмично да се записват обаче, бая висене ще си откарам в Тина Киркова  ooooh!

Защо толкова често? По 30 мин ли е записа?

За сутиените за кърмене - препоръчват 1 номер по-голям отсега Peace Аз моите си ги купувах преди така по нета и нямах проблеми.

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 18 679
Сутиените на Триумф съм ги признала Peace Който си е взел, няма да съжалява Peace

Общи условия

Активация на акаунт