Интересно за килограмите

  • 15 450
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 289
През първите 3 месеца отслабнах с 10кг. Confused, но не съм повръщала или нещо такова, дори се хранех нормално и ходих на море Grinning Мечтииии. А после качвах средно по 3 кг на месец, към 6-тия пак свалих 1кг, но тогава вече бях болна от салмонела, така че внимавай не само колко, но и какво и къде ядеш. Успех и приятно бременеене, че после е зор.

# 16
  • Мнения: 18 542
И аз съм се родила 3,100, мъжът ми също там някъде, а мойто бебешо 4,050кг./53см. Shocked Аз обаче имах ОГРОМЕН корем, направо в края имах чувството, че бебето ще ми излезе през пъпа  Laughing
Бях качила 16кг. През първите 3-4 месеца нищо не успях да трупна въпреки, че не съм повръщала, имах кофти периоди.

# 17
  • Мнения: 596
Ясно!
На мен също не ми става лошо, но как се тъпча....
Но при мен може би е свързано с това, че принципно съм пушачка, а сега вече след като не пуша, какво ми остава освен да се тъпча.
Явно трябва да се примиря, че ще стана   261uu

# 18
  • Мнения: 2 693
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: nad_tab
При мен пък е обратното... Термина ми е след 2седмици, на консултцята ми казаха, че бебо е 3,200, аз съм качила около 5-6кг, а цяла бременност се тъпча за 3ма...
Тогава логично би трябвало на другите места да съм отслабнала... не съм, точно такава съм си, както преди бременността


И при мен беше така, при + 6 кг, бебе Цецо 3430 кг и 50 см. Казваха ми, че имам малко околоплодни води, имах малък корем, ядях нормално, а съм голям чревоугодник  food002 Много ми се искаше да си хапвам повече, ама не можах Cry След като родих си облякох веднага старите дрехи, направо не можах да повярвам Rolling Eyes Като забременях мислех, че ще стана   261uu , абе то нищо не се знае при следващия път казват, че всяка бременност била различна, дори на една и съща жена.


+6 кг могат да се скрият някъде все пак, ама +15 Rolling Eyes ... Трябва да ме видиш на снимка в 9-тия месец и ще разбереш за какво говоря...

А това че всяка бременност е различна при една и съща жена и мен ме стряска малко, ама ще оцелеем! Wink Аз за нищо на света не искам втората ми бременност да е по-различна от първата, но ще видим... Мен ме плаши и това, че в моя род всички жени раждат момчетата много по-лесно от момичетата, а аз много искам и едно момиченце по-натам...

# 19
# 20
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Silviya
dobre de


Извини ме Grinning , това беше към Афродита, не знам защо така се получи цитата Neutral Face ... Ще опитам да го оправя!

# 21
  • Мнения: 596
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Silviya
dobre de


Извини ме Grinning , това беше към Афродита, не знам защо така се получи цитата Neutral Face ... Ще опитам да го оправя!


Ti sushto me izvini, az se opitvah da napravq neshto i tova "dobre de "beshe samo za proba! Grinning sorry!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 336
при всеки човек е доста различно - аз когато забременях бях 44 кг, през бременността качих 27 кг - влязох в болницата 71, родих бебе 3200, 49 см, през първия месец свалих 20 кг въпреки че кърмех, сега 10 месеца след раждането имам да свалям още 4-5 кила, но иваче си влизам в някои дрехи от преди забременяването
аз мисля, че физиологията и метаболизма на всеки човек е различен, така че не трябва да се поставят граници и норми на качването

# 23
  • София
  • Мнения: 938
Не искам да си помисля с тия темпове какъв "дзвер" ще ставам...В 9 седмица вече съм 3 кг. отгоре, и то при положение че почти не ям, а ако хапна по-стабилно, го повръщам....Дано да не качвам със същите темпове и другите месеци. Казват, че някои вдигали много в първите месеци, а после не....Надявам се Confused

# 24
  • Мнения: 596
mkp, ти си като мен. Аз съм качила дори повече от 3, вече не се и меря. Дано да има край това дебелеене и да не станем прасета. Не ме е страх, че после няма да мога да ги сваля, а ме е страх да не се нацепя.

# 25
  • Мнения: 1 517
mai si e do gen tova,bashta mi se e rodil 5400 a maika mi /3 dete/4700 a az moiat bebo 3830,no pak moje i ot drugo da e ne spriah da iam 9 meseca losho mi stavashe samo ot preiajdane  Embarassed

# 26
Цитат на: Gloria
при всеки човек е доста различно - аз когато забременях бях 44 кг, през бременността качих 27 кг - влязох в болницата 71, родих бебе 3200, 49 см, през първия месец свалих 20 кг въпреки че кърмех, сега 10 месеца след раждането имам да свалям още 4-5 кила, но иваче си влизам в някои дрехи от преди забременяването
аз мисля, че физиологията и метаболизма на всеки човек е различен, така че не трябва да се поставят граници и норми на качването

Tukmo se pritesnix 4e sum mnogo zle ,kato cheta vse s po 7-8 do 15 kilograma nai mnogo puk az slon4eto 22 do sega:(( a ne sum se tupkala tolkova mnogo samo kato sprqx cigarite purviq mesec beshe GOLQMOTO PLUSKANE:)).Sega v devetiq pochnax da svalqm neshto i sum mnogo dovolna dano da uspeq da si vurna kilcata che inuche neznam :oops: .Puk kazaxa che i bebcho e edur  ama kato izleze shte kaja:)

Общи условия

Активация на акаунт