Лунна диета-03.06-22:22ч.

  • 4 009
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 181
Лилянчо, благодаря за подкрепата. Дано да успея да сваля още поне 3 за останалите 7 дена  Praynig Praynig Praynig

# 61
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета! Аз се изложих  Embarassed Не успях да издържа. Нали в момента съм на друга 14 днесвна диета и ... мислех да излунувам 3 дена, ама не успях. Не съм преяла много, но без хич не можах да устискам изобщо. Пък и от 14 дневната диета днес ми е осми ден и съм свалила някакви си 3 кг, а целта ми е поне още 5 за първо време. Чувствам се  много дебела  Cry Като изляза на разходка с бебка и гледам как другите майки са едни фини, кръшни, с голи коремчета и като се погледна в някоя витрина уж случайно и се чувствам ужасно. Свалих за около 2 месеца към 7 кг, но със свалянето корема започна да ми увисва и сега изглежда още по-зле. По време на бременността качих 25 кг, сега ми остават още 5 да сваля, за да стана поне колкото преди да забременея, ама и тогава не бях много слаба - 60кг. Ама от бременността въпреки, че се мажех с какви ли не мазила, корема ми и краката ми  са целите в стрии, които нямат махане  smile3511 smile3511 smile3511 Но ми се ще поне като облека някоя дреха да изглеждам добре, а не тоооооооооолкова дебела ...........

65 кг са далееееч от "тооооолкова дебелата" Аз пък си мечтая да съм 65,ама днес съм 68,а например миналата сряда пък бях 73,5 кг,ама се мобилизирах и вече съм 68,надявам се до началото на другата седмица да съм 65  Praynig Така,че въобще не си отчайваща  Peace

# 62
  • Мнения: 1 454
WOW...Elfi4ka!

С каква диета успя за една седмица...дори по-малко да свалиш 5 килограма...Дай Боже всеки му...
Страхотна си , браво!!!

# 63
  • Мнения: 181
Браво Елфичка! Поздрсавления за свалените килограми. Я кажи тайната! Как успя  Wink

# 64
  • Мнения: 191
Момичета, държите ли се Hug...още мъничко остана - има няма час и малкоооо! Аз мисля да хапна само малко череши после, пък и като изтече времето ти е някак леко на душата balloon

# 65
  • Мнения: 2 172
Ами не е конкретна диета,просто ям веднъж по малко,например чиния с краставици и кисело мляко Куллтура-0,1 % На другия ден,два варени картофи в микровето на кубчета със шепа замразени зеленчуци,на третия ден-бургерче макдоналдс,на четвъртия-две варени яйца,на петия малка пица в Годзилата,на шестия някакво филе от тези на филийките в Била-3 броя......оф другото не го помня,ама днес съм само на вода заради лунната  Crazy ,а и всичко това е комбинирано с гадни очни занятия почти по цял ден,така,че имам по-голям разход на енергия,предвид,че академията ми се намира на едно тепе и катеря всяка сутрин  Sick
  Просто не ми остава време за ядене и като се прибера каквото набарам ,ама по-ограничено като количество.
П.П.Пия по 2 кафета на ден и вода,но не прекалявам с нея,защото много подува,просто колкото ми се пие  Peace

Аз все така експресно отслабвам и после си ги държа дълго време с нормално ядене,но идва един момент ,в който ми пада пердето и започвам да ям тройни порции като между тях каквото видя и качвам пак,но това е около Коледа....и после ме мързи да спирам,защото обожавам  да ям и си седя дебела,но като сде депресирам пак си отслабвам.Но този път съм решила да е за последно и да си поддържам каквото сваля  Peace

# 66
  • Мнения: 2 910
Ех, Lady_Sunny, колко добре те разбирам bowuu През бременността качих 35кг. Crazy, бях 48, а родих 83кг., ужас направо, търкалях се, затова сега така съм се амбицирала да отслабна, че нямам никакво търпение Confused Корема ми е като на бременна в 7-мия месец, то и хората постоянно ме питат кога ще раждам, та ужаса ми наистина е голям. Затова момичета, да се държим и да издържим, че резултата на финала трябва да е на 100 % успешен Praynig

# 67
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
Резултат - минус 1,5 кг, дано ги задържа. Направо ме е страх да ям сега.  Confused

# 68
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен! Лилянчо, и аз съм със същия успех - минус 1,5 кг  Wink Сега трябва по-внимателно с храната да я караме, че да ги задържим. Единственото ми голямо изкушение лятото са сладоледите  ooooh!

# 69
  • Мнения: 552
Поздравления на успелите   bouquet
Моят резултат от вчера е -0,800 кг, общо за двата дни -2,300 кг. Сега ще се боря да ги задържа и мисля днес да наблегна на салатките.

# 70
  • Мнения: 5 001
Здравейте и от мен   bouquet
Аз съм - 500.....пак добре,че има нещо надолу....Днес аз ще ям цял ден от зелевата супа и плодове....Да видим....

# 71
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте и от мен  Hug
Поздравления за постигнатите резултати.   bouquet
Аз съм -900гр.  Grinning Сега ще карам по-леко с храната, за да го задържа.  Peace

# 72
  • Мнения: 4 195
Ура,издържах! Party В момента обаче нямам кантарче и не мога да се претегля. Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 143
Добро утро и от мен момичета.
Издържах,снощи даже си прибрах вечерята в хладилника и въобще не я погледнах.
Ако може да се вярва на моя кантар,вчера бях 55,а сега съм 54кг.Сутринта закусих,защото ми падна кръвното,поради факта,че ми дойде.
Хайде,кога ще лунуваме пак?

# 74
  • Мнения: 2 910
И моят резултат е -1,5кг. Като се има предвид, че трябва да свалям още 17кг. не ми се мисли колко пъти трябва да гладувам ooooh!
По моят календар следващата лунна диета е на 10-ти от 16.04ч.

Общи условия

Активация на акаунт