5000лв от общината за инвитро-Варна

  • 12 450
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
А може ли да задам един въпрос , който сигурно ще ви се стори много глупав, но все пак, много би ми се искало да знам. Колко всъщност струва да имаш дете ин-витро? Грубо казано, едва ли може някой да каже точната сума. Благодаря!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
на мен ми излезна 7000,имаше 2 момичета от групата ,на които им излезна около 9000...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
На мене ми излезе към 4 000 лв. със всичко.

# 18
  • Мнения: 82
Хей някой научил ли е нещо ново? От коя дата приемат документите в общината? И какви док. са нужни?  newsm78

# 19
  • Мнения: 989
На мен ми е любопитно Общината няма ли да обяви по някакъв начин на широката общественост за този проект?  Thinking  Може поне на сайта си да я обявят, досега не виждам да има нещо подобно.

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 21:40 от Scarlet_

# 20
  • Мнения: 2 259
Току що се връщам от среща с общинарите на Открития форум.Казаха ,че най- вероятно ще е от другия месец,но не е сигурно.Все още нищо  не е решено.Има ново условие,3 години да си жител на Варна назад!

# 21
  • Мнения: 82
Току що се връщам от среща с общинарите на Открития форум.Казаха ,че най- вероятно ще е от другия месец,но не е сигурно.Все още нищо  не е решено.Има ново условие,3 години да си жител на Варна назад!


Това условие и за двамата ли се отнася?Или само за единия поне? Уточни ако знаеш, моля те.

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Къде изчезнаха няколко публикации?

# 23
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Аз също се интересувам от тази информация за Общината и парите, които дават за ин-витро. Сигурно ли е, че искат жителство във Варна в последните 3 години? Това и за двамата "кандидат родители" ли е? Дано не е така  Praynig Мъжът ми е с регистрация в Гоце Делчев и с временна в София. Според мен е много глупаво и гадно да искат и от двамата варненско жителство  #2gunfire Само се чудят какви ограничения да измислят, за да могат в края на годината да реализират излишък  #Cussing out

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Според мен е много глупаво и гадно да искат и от двамата варненско жителство  #2gunfire

Аз не мисля, че е "глупаво и гадно"!!!
Трябва да има някакви изисквания все пак!!!

# 25
  • Мнения: 9
Според мен е много глупаво и гадно да искат и от двамата варненско жителство  #2gunfire

Аз не мисля, че е "глупаво и гадно"!!!
Трябва да има някакви изисквания все пак!!!



Казвам, че е гадно да искат жителство и от двамата  Naughty. Би трябвало да е достатъчно само за единия. А изискванията "все пак" трябва да се насочат в друга посока - например степен на необходимост от ин витро - възраст на членовете на двойката, период на безуспешни опити и т.н. Иначе съм съгласна, че Община Варна трябва да отпуска средства за жители на града, но според мен не е необходимо и за двамата!

# 26
  • Мнения: 8
Здравейте.Днес се обаждах в общината и ми казаха,че още не се знае нищо и има вероятност септември да се приемат молби.

# 27
  • Мнения: 82
Здравейте!Мина доста време, дали има новини за тази помощ? Дочух че вече било взето крайно решение, но незнам подробности? Някой който е по-запознат, нека пише!  Wink
Най-вече ме интересува дали е задължително варненското жителство и от колко години?  newsm78

# 28
  • Мнения: 297
задължително е варненско жителство минимум от 3 години.решение казаха,че още не е взето.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт