Почивка в Иzраел

  • 1 208
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 238
Много е интересно Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А някоя от израелските мами има ли и малко снимков материал?

# 16
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
А това място The Giant's Causeway е невероятно. Издълбани са различни фигури от камъни от ледниковият период (без намесата на хора разбира се).
Уау, иzглежда страхотно  Simple Smile

# 17
....Уау, иzглежда страхотно  Simple Smile
Вярно е, че и каките братушки да знаеш само как се снимат.....голи. Половинката беше снимал за куриоз една от каките (открадна си мига Laughing Laughing Laughing)

# 18
  • Мнения: 3 461
Много ми се ходи в Израел,най-добрата ми приятелка живее там,но за съжаление,за да отида трябва да си сменя паспорта 2 пъти,на отиване и връщане,защото тук не те пускат,ако имаш печат от там,(предполагам,че и обратното важи),дори няма и телефонна връзка.

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Много ми се ходи в Израел,най-добрата ми приятелка живее там,но за съжаление,за да отида трябва да си сменя паспорта 2 пъти,на отиване и връщане,защото тук не те пускат,ако имаш печат от там,(предполагам,че и обратното важи),дори няма и телефонна връзка.

 newsm50 newsm50 Oha!
No coment  Sad

# 20
  • България-София
  • Мнения: 573
Много ми се ходи в Израел,най-добрата ми приятелка живее там,но за съжаление,за да отида трябва да си сменя паспорта 2 пъти,на отиване и връщане,защото тук не те пускат,ако имаш печат от там,(предполагам,че и обратното важи),дори няма и телефонна връзка.
Мм-да ако си в някоя от арабските страни...Макар,че си зависи - Йордания и Египет не правят проблеми.
Жалко Sad

Общи условия

Активация на акаунт