Януарско бобено зрънце, неуморно в мен рас

  • 18 523
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
Слушайте мацки- направлението за ЖК не се дава само веднъж. Можете да смените гинеколого когато ви скимне по време на бременностто. Ако някой личен лекар ви ги разправя тия му кажете, че ще ходите да подадете жалба в ЗК и веднага ще смени мнението. Много майки с който бременеехме преди си смениха докторо за ЖК без проблем. С ново направление става това и никой няма право да ви го отказва.
Аз да ви се оплача, нямам вреде да отида при личната за направление. Даже и сърчице не съм чувала. Нямам време да си подам носа от офиса. Обикновено слизам само до магазинчето за сандвич и това ми е почивката. Ям го в движение. И добре че си нося плодове от къщи та да не умра от глад. Ама и на мен добре ми действат плодовете. А утре заминавам за София в командировка и кога ще ходя да чуя сърчице, не знам. Освен днес да намеря някой доктор в обедната почивка да прискоча да ме чуе. newsm78. Поздрави на всички чули вече сърчице на бебо.

# 16
  • Мнения: 2
Запис и от мен в новата темичка. Прекрасна е!
eho82, добре дошла сред нас!  Hug
Espa, виждам, че имаш повод да почерпиш  Peace  Hug
Evjeni, съвземи се момиче  Wink..Само можеш да се радваш, че в момента си имаш единствено големи гърди. На мен си ми беше толкова хубаво доскоро като нямах нито един досаден признак. Ела да ме видиш сега. До преди минути се мъчих в тоалетната. То поне да го бях докарала "порива" до някакъв завършен край та да ми олекне, ама като не съм свикнала да го правя и само се мъча. Ужаааасно е!  ooooh! Извинете за описателността, с която пресъздавам картинката, но нали се сещате, че ми е трудничко в това ми деликатно състояние та като една неподравена жена да се оплача на вас сродни душици.
И аз не смея да бърникам из профила на темичката. За това мога ли да помоля тази от вас, която я е пуснала да ми поправи термина на 17.01. Предварително я  Hug

# 17
  • Мнения: 854
Добро утро сладуранки
eho82 добре дошла
Espa честито сърчице
Evjeni да ти кажа честно и аз не се чуствам много бременна  :crazy
за придърпванията от два дни и тях не усещам, при вас как е?  newsm78
Вчера не можах да намеря на чико крема за стрии и си взех на мистела  Simple Smile
А снощи събрахме родителите ни да се запознаят, и хората викат айде направете едно бебе че да помагаме  hahaha, ама не им казахме още, след др преглед ако всичко е наред

Лек и успешен ден  Wink

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, честита нова темичка на всички ни.
Колибри - идеята за заглавието е страхотна.
Момичета, от кога трябва да почваме да мажем тумбачетата и с какво е най-добре newsm78

# 19
  • Мнения: 1 391
 Hug Flutter
Някой питаше за придърпванията - нормални са, не се пр итеснявайте, ще ги има и занапред периодично - разтягат се връзките на матката, тя нали расте  Grinning

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Здрасти и от мен в новата темичка!  newsm74

Дано да ни е късметлийска и да я пълним само със супер новини. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Хубав ден на всички ви! smile3525

# 21
  • София
  • Мнения: 934
Момичета, от кога трябва да почваме да мажем тумбачетата и с какво е най-добре newsm78

Ами аз вече се мажа. За сега само вечер.Редувам мас и едно кремче Перкуталфа

Слушайте мацки- направлението за ЖК не се дава само веднъж. Можете да смените гинеколого когато ви скимне по време на бременностто. Ако някой личен лекар ви ги разправя тия му кажете, че ще ходите да подадете жалба в ЗК и веднага ще смени мнението. Много майки с който бременеехме преди си смениха докторо за ЖК без проблем. С ново направление става това и никой няма право да ви го отказва.

Еми не мога да ги разбера тези лекари! На мен ми каза, че това направление е по някаква пътека Майчино здраве и че се дава веднъж! Плащам всеки месец по 200лв осигуровки и за какво, да не мога да си сменя лекаря евентуално ooooh! Дано не ми се налага, че не ми се разправя с личната лекарка!

# 22
  • Мнения: 854
Hug Flutter
Някой питаше за придърпванията - нормални са, не се пр итеснявайте, ще ги има и занапред периодично - разтягат се връзките на матката, тя нали расте  Grinning

Аз питах, че нещо при мен от два дни няма придърпвания  Sad

# 23
  • Мнения: 270
 bebka2304  аз от доста време нямам,само в отделни дни,но от 2-3 седмици нямам болки и придърпвания,само ако легна по определен начин понякога леко ме придърпва,но общо взето нямам,всичко е ок,няма да се плашите  Hug при всеки е различно и аз имах болки всеки ден в началото и то адски,все едно всеки момент ще ми дойде,а сега съм ок,така че споко  Hug

# 24
  • Мнения: 1 341
ами аз с Кети заради такива болки лежах  1 месец. При мен бяха много силни и ми редизвикваха контракции

Оххх момичета, само на салата и череши сум, а вече сум качил килца Cry Като знам как с Кети  качих 25 ... не ми се мисли

# 25
  • Мнения: 641
Добре дошла eho82   Hug

MTV, много ти благодаря за съвета за сока от круши, наливам се в момента яко с него, дано подейства

Момичета, ако болките ви са по – силнички питайте доки, да не излязат контракции, че тогава трябва да се пазите повечко. Не искам да ви шашкам, ама и аз мислех, че моето са придърпвания – пък се оказаха бая силни контракции.

И аз питах моята лична лекарка, според нея също може да си смениш избраният гинеколог когато пожелаеш.

Иначе и аз почнах да се мажа с кремчета, за сега досвършвам някакъв Dove, че и аз не успях да намеря този на Чико, обаче гърдите така ме болят, че едва се намазвам с крем, едва изтърпявам докосването.

Хубав и усмихнат ден от мен, мами   bouquet

# 26
  • Мнения: 429
Относно тези придърпвания, за които пишете...аз също си има ниско долу! Обаче имам и някакви странни боцкания отзад на гърба, а от време на време и в областта точно между краката (как прозвуча само Embarassed Embarassed Embarassed) някакви странни бодежи! Притеснявам се, защото миналата година при миседа имах същите бодежи, но сега лекарката каза, че всичко се развива нормално Praynig Лошото е,че и казах само за придърпванията при корема, а забравих да и спомена  за бодежите...На преглед съм чак на 30 Юни, дано всичко да е наред!
Момичета, а със съня как сте? На мен постоянно ми се спи, но като легна спя много малко, а след това се мятам и въртя нервно в леглото...

# 27
  • Мнения: 1 391
спокойно мисля че и болките и бодежите са част от играта. То се разтяга нещо и таза. Прочетете развитие на бременността във бг мама, там супер подробно пише коя седмица какво се усеща от майката. Аз нямам почти никакви болки и придърпвания . Много леки и много рядко. Предната бременност имах доста повече. Обяснявам си го, че вече се е "разработвала" веднъж тая система и сега по-лесно се разтяга. Не знам дали е така де...

Със сигурност няма страшно. Тези които нищо не усещат, не значи че не е наред. Всичко си е прекрасно. А тези които усещат, да внимават и се наблюдават, ако станат силни или ви притесняват, консултация с доктора и така. Но всичко е ок в нормални граници  Grinning Споко!  Flutter

# 28
  • Мнения: 429
За Espa и за всичко момичета, които имат проблем със запечен стомах-аз открих, че този десерт ми помага много-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105335
Аз ппреди се хранех супер нездравословно, но сега се старая (доколкото ми е по силата с моята лакомия) за доброто на бебчо! Хем полезно, хем здравословно, хем вскусно, Опитайте:о)

# 29
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!Нямаше ме почивните дни,защото бяхме на гости-слава богу преживях дългото пътуване с кола!
За съня да кажа-спя като буба!Вчера следобяд като легнах в 12:30 и станах чак в 17:15 и то благодарение на това,че ми звънна телефона!Голям кеф да спиш ей...особено като се наплюскаш! Joy
Обаче забелязвам нещо странно,което ми се случва още от самото начало!Винаги,когато спя,постоянно се протягам,особено краката!Незнам схващат ли се и какво става ама умирам от нужда и от кеф да се разпъвам като ластик докато спя!На някой случва ли му се?

Общи условия

Активация на акаунт