Януарско бобено зрънце, неуморно в мен рас

  • 18 530
  • 331
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 211
Здравейте и от мен Simple Smile
Днес имах първото си истинско гадене . брррррррр  а така се надявах да ме подмине ( каква оптимистка  Wink ) или поне да се забави повече .
Аз се мажа с масажно олио против стрии май на Чико беше . Но от две вечери насам установявам, че от миризмата му ( която всъщност много ми харесваше в началото) нещо ми се догажда лекичко и прекратявам процедурата бързичко. Та май ще преустановя за известно време.
А вие как сте с килограмите ? Аз за сега не качвам, но май е рано още. То и апетита ми не е пораснал за сега.

# 46
  • Мнения: 917
Аз още не съм качила, но от седмица имам огромен апетит

# 47
  • Мнения: 60
И аз да се запиша в новата тема- дано да ни донесе много късмет и само добри вести  newsm17
Bubi4ko честито сърчице и на всички които са видели сърчица да са ви честити.
Аз казах на нашите и на свекърва ми и свекъра ,чак като отидох на доктор и той установи бременност.На шефката ми два дена след това ,но на останалите колеги и приятели смятам да казвам чак като минат 12 седмица т.е. рисковия период.Незнам така предпочитам.

# 48
  • Мнения: 260

MianaNia, бабата на мъжа ми зимата е в нас, така че тогава ще има кой да помага. Става лошо пролетта. Тя март - април заминава на село и нищо на света не може да я задържи. Тогава вече оставам сама с двете деца. Затова съм решила да подам документи в яслата до нас. Ако реша впоследствие да си гледам и двете, просто ще я отпиша.

Аз вече на всички роднини и приятели казах. Само на шефовете още не съм, че не знам как ще го приемат. Като се сетя, че на интервюто ми за работа един от въпросите на шефката беше "Имате ли намерение скоро да се жените и да имате деца?" . Аз абсолютно убедена и отговорих - "Не!". И след една година - изненадааа, и сега пак...  Crazy

# 49
  • Мнения: 917
Ох и аз като се върнах на работа след като родих Дени шефа ми ме пита кога ще е второто, а аз убедена, нали бях ужасена още от раждането му казах, че няма да е в близките 7 години. И сега как ще му кажа идея си нямам. И от свеки се притеснявам, въпреки че е готин човек, щото й връчих Дени на 8месеца и може да се каже, че тя я изгледа. Просто ми е неудобно да й кажа, че в скоро време две внучета ще гледа. Embarassed

# 50
  • Мнения: 865
здраейте,
много бързо изписвате темичките,не мога да смогна да ви чета.
аз съм добре,що-годе Confused-все съм гладна,спи ми се,а не спя спокойно вечер....уж щях да се пазя откъм кг,а вече съм 2 отгоре Embarassed.предишния път започнах от 58,а сега от 65-стигнаг до 85,а сега както съм тръгнала да не взема да ударя 100 #Crazy Sick Embarassed Embarassed Embarassed

# 51
  • Мнения: 140
Oх и аз как ще кажа в работата, при условие че ме чакат септември да ми свърши майчинството Rolling Eyes Ще им кажа, че съм решила да го удължа с още 2 години Mr. Green На най- близките роднини сме казали.
Miana Nia и аз бях записала малката за ясла, но не е класирана за сега и най- вероятно ще я изпратя при майка ми и баща ми- подарък за Коледа Laughing

# 52
  • Мнения: 260
Аз пак заспах докато приспивах малката.  ooooh! А имам толкова много за учене. Идея си нямам как ще успея да се мобилизирам сега. Преди поне можех да пия по една кафеварка кафе, а сега.   Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 29
Здравейте мами, поздравления за новата темичка много е хубава. smile3501
И аз да се оплача ,чувствам се зле почти през целия ден,гадене главоболие подут корем/запек/ а стане ли 22:00 часа задължително започвам да повръщам, отвратително е smile3511
За запека аз пия чай /български/ и много ми помага/съдържа само витамини дори и фолиева киселина/ показах го на доктора и той каза че няма проблеми мога да го пия щом ми помага.Дават го че може да се пие всеки ден сутрин и вечер но аз го пия само когато имам нужда.Пия вечер 1 и сутрин 1 и съм готова. newsm10 Плод или сока от круши също помага както и сини сливи изсушени.

# 54
  • Мнения: 1 341
здравейте мацки,
бях на прегледа вчера. Започва прегледа, аз гледам на монитора и не виждам нищо. Така се стреснах, защото нямам никакви симптоми за бременност, а и така нищо не се виждаше на екрана когато констатира спонтанния аборт. ДоФтора завъртя вагиналния ехограф и ... ми вика "Ето го Жени твоето бебе". А то едно разпльокано петънце, което в едната част пулсира... Питам го, "Едно ли е", а той захилен "Ами едно е, ти какво искаш с един куршум два заека... е еее не става" И понеже знае, че предишното е момиченце (той ме изражда) започна да ме бъзика, че това ще го гледа като за момче. Въобще прегледа ни мина под формата на майтапи. След един месец пак съм на преглед. Тогава ще прави БХС, вагинален секрет и вагинален преглед  newsm78 не знам защо, но му се доверявам на 200%. Обясняваше ми кой месец за какво се гледа, но нещо не запомних ... ще чета тук.
Въобще супер много ми е кеф.

# 55
  • Мнения: 1 341
Еййй да Ви кажа нещо интересно. Вчера малко след сирената за Ботев, на един мой колега (Ботю) се роди момченце. Заради деня решиха да го кръстят Христо и сега детето ще се казва
ХРИСТО Ботю Ботев, роден на 2 юни. А кажете ми какъв е шанса да имаш такава фамилия, да се родиш на този ден ... и мама и тате да не те кръстят така... Според мен е супер решение

# 56
  • Мнения: 8

Здравейте мами,
аз трябва да изчакам още една седмица за да си чуем сърчицето.Честито на всички които са го чули.
Колкото за казването на шефа,ако не ми стиска,пращам милото да ми занесе болничен на който естествено пише причината и термина и изненада #Shocked Е едва ли в крайна сметка ще го направя по такъв начин,но е вариант.

# 57
  • Мнения: 854
Добро утро сладуранки  Laughing
Аз си пия кафенцето за събуждане, че много работа ме чака днес  ooooh!
Момичета абе тези цигари голям проблем при мен, не ми се гади и имам огромно желание за тях, вчера видях един познат с електронна цигара и май ще търся такава на първо време, защото е време да взема мерки а незнам как  Embarassed, чак се мразя заради тях.
Лек и успешен ден  Hug

# 58
  • Мнения: 91
Добро утро
bebka2304 аз също се боря с цигарите, от кутия на ден от както разбрах, че съм бременна ги смъкнах  до 3-4 цигари на ден и то когато ми се пуши. Знам, че не е хубаво  да спираш  нещо рязко.

# 59
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен  bouquet

и аз като повечето от вас, чакам наближаващият преглед, който е следващата седмица. Толкова бързо минава времето. Докато се вайках как ще мине този 1 месец- и то дошло време. А след 10 дни ми е часът за Фетална Морфология...с татито нямаме търпение! Като мине- ще докладвам резултати.

MianNia, относно яслата- не знам , дали вече си взела решение, но и аз да си кажа мнението. Според мен този шанс, не е за изпускане, още повече че щом се гледате сами- ще ти е доста трудно с 2 бебчета Simple Smile да се справиш. Другото което е:
1.Не се знае и догодина дали ще ви приемат тъка"от-раз"или ще сте номер 187....
2. Не забравяй, че след 2-3 годинки когато бебо порастне, той ще е с предимство в същата градина, в която е кака Ния!

Надявам се, да съм помогнала поне малко Simple Smile

Иначе ние казахме на родителите по малко нестандартен начин: Предстоеше ни пътуване по празниците( Великден и 06. Май) ..и нямаше да можем да се видим с тях поне 2 седмици. А нямахме търпение да кажем. Затова след прегледа и потвърждението  преснимахме снимката от видеозона....оградихме с фулмастер точицата-бебо...и я пратихме по скайпа на бабите, а "бъдещият батко"  им обясняваше въодушевено, че " това ограденото с фулмасер е нашето бебе"....беше незабравимо!   Бяха много щастливи и изобщо не бяха очаквали тъкава вест по такъв начин поднесена Simple Smile.....Видях реакцията на майка ми, но на свекърите, не можахме, защото нямат камера  Sad     Е, най-добре лично да им го кажем, но нямахме възможност да се видим .

На шефа- също веднага казах, като разбрах, за да мога да почна да се осигурявам на максималното. Зарадва се и той...но сега възниква проблем с намирането на човек , който да ме замества newsm78  мн. е сложно с набирането на кадри.

Иначе моите неразположения отшумяват, но се налага да ям през 2, 5 часа. Като бебоците съм- имам си часове за хранене и ако ги изпусна.... Sickстава страшно

Хубав и  Laughing ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт