Гларуси и чайки бели-варненчета на разходка сме повели!!!

  • 19 966
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
само 2-ма доктори от цялата болница ли работят по ЗК ??? Shocked

Ами Майчин дом е частна болница все пак

# 226
  • Варна
  • Мнения: 289
само 2-ма доктори от цялата болница ли работят по ЗК ??? Shocked

Ами Майчин дом е частна болница все пак
Е,знам,че е то нали и доплащане  си има и то не е малко- 600-900 лв., не е без пари и по ЗК..Интересно ми е при 1-2 лекари защо обявяват цени по ЗК в сайта си,ако е така...
Ще отида до края на седмицата да проверя за какво иде реч и ще видим, ще докладвам...

# 227
  • Мнения: 502
Здравейте,

продавам самолетен билет Варна - Дюселдорф на 12.06 от 5:30 часа с Air Via. Билетът е във Варна, може да бъде получен веднага. Цената е 99 евро.


За въпроси и контакт, моля пишете ми ЛС!

# 228
  • Мнения: 1 554
еееее вси4ки ли сте на вън бре Rolling Eyes само мойто дребосъ4е спи Close

# 229
  • Мнения: 145
Здравейте, моля препоръчайте ми педиатър, живея до Районен съд / без Петкова / че тя била много заета и не обещавала голямо внимание, нито посещение по домовете  #Cussing out

# 230
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен  Hug

Днеска за първи ден малката яде от кухнята и много й хареса  Peace

Въпросът Къде да се ражда ? е много спорен, поне тук във форума  ooooh! Мисля даже, че имаше и отделна тема за Варна. Потърсия ще ти е полезна там доста се беше изписало.

Вале и ние спим и като стане ще ходим към Морската.

Днес срещнах много добра приятелка на майка ми, работеше доста години като детегледачка в Гърция. Сега се е върнала и смята да си остане тук и си търси работа пак като такава. Ако някой търси детегледачка да пише лс. Жената е около 50 г. мисля, че е и по - млада даже и е много оправна и добра.

Айде за сега това от мен целувки на всички  Heart Eyes

# 231
  • Варна
  • Мнения: 144
Vessi_to за раждането взимаш направление от твоето джипи 45 дни преди термин или нещо такова беше и можеш да родиш където си искаш , вкл. и в Майчин Дом. А там е хубаво като си избереш лекар да отидеш на поне 1 преглед при него . Като си го плащаш  по актуалните за момента цени . Обаче моята информация е от 2006 г. Така че най-добре да отидеш на място и да разбереш всичко което те интересува.

 Сариев , аз също не го препоръчвам  Naughty Аз съм една от препатилите от неговата компетентност! #Cussing out #2gunfire

# 232
  • Варна
  • Мнения: 893
аз раждах в МД и съм с всичките си крайници за Георгиев! той ми води консултациите, той ме изражда , и съм страшно доволна!  Peace живот и здраве второто пак там и пак при него.

ЗК в МД важи само за консултациите! със - без ЗК , за манипулации си имат регламентиран ценоразпис - Нормално раждане 500лв + упойка още 100лв, секцио 800-900 лв някъде беше май  Thinking но обстановката и персонала са един път  Peace превръзки са ми носили в 2 посред нощ без гък да кажат! и превръзки и памперси и дрешки за бебето - всичко е от тях! (то остана и да си го носиш при тея цени  Mr. Green )
 Снежито е много приятна женица, малко ми се караше за килцата ама аз само докато видях  EFP и качих 10кг  Shocked Joy

# 233
  • Мнения: 1 554

 Снежито е много приятна женица, малко ми се караше за килцата ама аз само докато видях  EFP и качих 10кг  Shocked Joy
Joy

# 234
  • Варна
  • Мнения: 893
ко са хилиш, я ма виж какъв кит бях, това е вечерта преди да родя:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=48693&photo=7
а ето как стигнах до там:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=48693&photo=6
и резултата:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=48693&photo=9  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 1 167
Virginity....  bouquet  bouquet  bouquet

Разкошни снимки, бебата Лорка е невероятна..толкова миловидно ми стана.   bouquet

# 236
  • Мнения: 1 554
ама верно си била кит Laughing е то и аз де Joy е кой не еее hahaha

# 237
  • Мнения: 423
Гледам нещо се веселите тука JoyVIrginity, страшен фотоматериал си изтипосала!!!
Vessi_to аз също равдах в майчин фом и съм много доволна., както ти е kазала Virginity това със ЗК важи само за консултацииър.
Освен цената която са ти посочили момичетата имаше и такава за престоя(доколкото си спомням) но може и да се е доплащало само за Вип стая(разликата с другите е, че си сама, иначе интериора е един и същ)
Аз раждах при Капка Атанасова и не само ръката ми държа, ами и компреси ми слагаше на челото и наистина много ми помогна, въпреки че ако беше някох друг, сигурно щеше да ме натупа Embarassed
след като родих  идваше по няколко пъти на ден да проверява как съм.

# 238
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
ама верно си била кит Laughing е то и аз де Joy е кой не еее hahaha

Лошото е че някой си отстанахме под формата на кит, май ще отказвам храната, аз и без това я ограничих, ама резултат йок, ще взема да я спра съвсем барем се вталя

# 239
  • Мнения: 376
ама верно си била кит Laughing е то и аз де Joy е кой не еее hahaha

Лошото е че някой си отстанахме под формата на кит, май ще отказвам храната, аз и без това я ограничих, ама резултат йок, ще взема да я спра съвсем барем се вталя

Съкън, вземеш да се гътнеш кат приказката за магарето, така поне ни имат уважението  Laughing ако си някоя кльоща, кой ще ти обърне внимание аааа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт